FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Statistika(kāds tavu preci atzīmē favorītos)

Sveikas! 

Šodien pie statistikas man parādījās 3 atzīmes...aizdomājos - Vai tiešām ir vērts tērēt naudu, lai apskatītos, kas to dara, un vai tad tik tiešām, ja gribētu pirkt, nevarētu uzrakstīt?!

P.S. Beztēma-Tas tikai tā - pļāpām par neko... ;D

9 Atbildes

Domaju,ka nav verts...ja gribes,tad nopirks tapat.

Vispar nekadu jēgu nesaskatu. Kas no ta , ka zinasi kuram ir iepatikusies tava prece? Nekada. 

nav jeegas,nedari to-nesuuti.

es arii atziimeeju regulaari kaut ko,kas iepatiikas,tas noziimee,ka labpraat nopirktu,ja buutu lieka nauda vai kaadreiz ,iespeejams,pirkshu,

man reiz sanaaca nepatiikama situaacija,kad atziimeeju kaadu preci,bet paardeveeja uzreiz man atraksta- ka droshi varu pirkt,naacaas skaidrot,ka pirkt pagaidaam netaisos...jo paardeveeja bij aciimredzot,nopirkusi statistiku...

Man ir bijusi pozitīva pieredze- atzīmēju preci, ar domu,ka varbūt varaētu nopirkt,bet vēl jāpadomā...Meitene atraksātija,ka viņai no mana skapja arī šis tas patīk un labprāt manis atzīmēto lietu man iemainīs. Abas priecīgas :)    Pati gan stastistiku nesūtu, vienu reizi pamēģināju, jo bija lieka skapja naudiņa palikusi.

es nopirku,jēgas nekādas,gandrīz visam rakstīju,reti kāda atbild;(

Domāju, ka nav jēgas pasūtīt statistiku, jo katrai ir savi iemesli, kāpēc atzīmē favorītlietas, piem., lai vēlāk vēl apdomātu, vai ir vēlme pirkt, vai vēlākam pirkumam, jo uzreiz nevar nopirkt vai vnk iepaticies, bet īsti nav vajadzīgs, daudz un dažādi iemesli var būt.

Es ari parasti atzimeju, bet tikai tapec, lai ja butu velme nopirkt, apskatitos favoritprecees, un nebuutu jamekle, kur tad taa prece ir....Un kad vairak laika, tad pacelu augsa favoritpreces un izskatu taa cilveeka skapja saturu,, kuru preci tobrid izdomaju paskatiities.Taa.luuk!

Es atdzimeju. Sai funkcijai ir viens minus ka nav kaut ka sadalits un nevar redzet kuras preces pieder vienam pardavejam kuras citam, visas kopa. 

Un zel ka pardevejs neredz kurs ir atdzimejis favoritos preci. nesen pirku drebites no vienas pardavejas, un tikai kad vina izsutiju pamaniju ka vel bija man pie vinas atdzimetas favoritos, bet vel reiz apmaksat pasta izdevumus nav vairs izdevigi.

> Svetlana

Domāju, ka nav jēgas pasūtīt statistiku, jo katrai ir savi iemesli, kāpēc atzīmē favorītlietas, piem., lai vēlāk vēl apdomātu, vai ir vēlme pirkt, vai vēlākam pirkumam, jo uzreiz nevar nopirkt vai vnk iepaticies, bet īsti nav vajadzīgs, daudz un dažādi iemesli var būt.

+++

1 - 9 no 9