FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pret strijām

Sveikas!

Iesakiet labākos kosmētikas līdzekļus pret strijām (profilaksei)? Esmu lasījusi, ka var iztikt ar bērniem paredzētajām eļļām, jo galvenais ir ādas mitrināšana un šobrīd pati lietoju Babydream eļļu, tikai tā ātri sasūcas ādā un bieži jāsmērē, jo āda paliek sausa...

18 Atbildes

neiepriecinošs fakts-ja āda neelastīga tad saplīsīs šā kā tā..

tagad vairs neatceros ko lietoju grutniecības laikā(gandriz 4gadus atpakal) bet bija no dargā gala produkcija un masejos dariijos smeereejos,.karoch kopu sevi..

bet nekaa-viss veders vienaas strijaas,,

draudzne nesmereejas un veders superigs bez nevienas strijas..

taa kaa viss lielaa meraa atkariigs no aadas elastiibas..

profilaksitei var dazhadas eljinjas-piem mandelju elja ir loti laba(naturala 100%)aptieka noperkama!

lai izdodas izvairities no strijam:)

Paldies ;)

Jā, šur tur jau strijas bija pirms grūtniecības - radās no straujas augšanas savā laikā. Palasīju, ka manā Babydream eļļa ir mandeļu eļļa jau iekšā. Jāzieķē laikam biežāk :D

Labas atsauksmes par Weleda pretstriju  un Madara eļļām ;) Bet jāsāk ar to, ka dienā vismaz 3l ūdens jāizdzer, tad ādā būs mitrums un mazāks risks tās plīšanai!

No savas pieredzes varu pateikt,ka abu grūtniecību laikā lietoju franču firmas "Lierac" želeju un āda ir perfekta,nevienas strijas nav, bet tas, noteikti,katram ir savs.

Lietoju Madaras ellu pret strijam. Pirmaja grutnieciba lietoju Bebe kremu. Vienkarsi lutinu punci, jo ada tiek stiepta, bet tomer piekritu uzskatam, ka, ja sievietes kermenim ir si tendence uz strijam, vari smereties vai nesmereties, vinas bus tapat. (man ir laimejies, un "neplistu", bet ko zin, varbut soreiz bus savadak) :)

> Lincho

Ceru, ka man arī paveiksies :) 2x dienā smērēju eļļu. Šobrīd rit trešā trimestra vidus, un izskatās, ka straujākā punča augšana vēl priekšā.

> M.S.

Diemzheel strijas var paraadities arii tikai peec dzemdiibaam.

Itkā saka, ka labāk tomēŗ smērēt krēmus, želejas un pieniņus, nekā eļļu, jo eļļa ar laiku to ādu kaut kā sausāku un plānāku padara...nez, tas tikai viens no viedokļiem! Es personīgi smērēju Madaras eļļu un mitrinošo krēmu, nekas neplīsa, kaut arī jaunībā bija strijas uz gurniem! Bet man vēders mazs bija. Tā arī nepaspēja izaugt līdz dzemdībam...

Un draudzenei strijas uz krūtīm parādījāš tieši PĒC dzemdībām, jo veidojās piena sastrēgumi un bija jāmasē daudz un dikti krūtis :(

strijas jau neparadas no maseshanas..tas paradas pie strauja pieauguma un zuduma..pienam razojoties  krutis savi 2 3 izmeri lielakas izstiepjas..

un pie piena sastregumiem  ir jaliek mazulis biezak pie kruts pakapeniski pie vienas un otras kruuts..

3 diena atbraucot no slimniicas ari likaas nu totaals vaaks parparem piena un sastredzis..bet vienas nakts laikaa aktivi zidot mazuliun katru reizi liekot pie citas kruts vnk no rita viss bija super..ne sapes..ne kunkulji.. taa kaa labaakas zaales sim te ir jusu pashu mazulitis:)

1 - 10 no 18