Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

tas jau laikam nozimee ka mainja tam cilveekam nav aktuaala.. itkaa vienu briidi ir, bet tajaa pasha laikaa nav.. katraa zinja es pati personigi arii neiespringstu uz mainjas variantiem.. kaartigi izsecinu, vai tiesham vajadzigs.. lidz shim nav nekaadas vilshanaas :)

Man ir vairakas pārdevējas, ko regulāri trenkāju, ka vēlos pirkt. Vienu nu jau gandrīz 2 mēnešus.. -_-

Pieteikties,paprasīt konta numuru un pazust,tas taču nav nekas jauns,tā ir norma un ikdiena.

Pircējas lomā i-neta vidē esmu ļoti,ļoti reti,vairāk tikai kā pārdevēja.Interesējos un jautājumus uzdodu tikai tad,ja ir nopietna vajadzība,interese un nauda kontā,tad darījums notiek zibenīgi.

NEKAD netincinu pārdevēju ar neskaitāmiem jautājumiem,ja negrasos pirkt...

> anny

tas jau laikam nozimee ka mainja tam cilveekam nav aktuaala.. itkaa vienu briidi ir, bet tajaa pasha laikaa nav.. katraa zinja es pati personigi arii neiespringstu uz mainjas variantiem.. kaartigi izsecinu, vai tiesham vajadzigs.. lidz shim nav nekaadas vilshanaas :)

Jā, saprotu, bet tad, kad pasaka, ka jā, mainamies, viss kārtībā un viss, kā nav tā nav. Vienreiz man bija tā, ka meitene ļoti vēlējās mainīties ar preci, kurai manā skapī nebija norādīta maiņas ikoniņa, pielēja man pilnu galvu ar to, ka viņai uz doto brīdi nav naudas, lai pirktu, lai mainoties, es jau kā labs cilvēks piekritu, izvēlējos sakarīgāko no viņas skapja un teicu, kad izsūtīs, lai ziņo man...rakstīju apmēram nedēļu- viņa izlasa un neatbild, vēlāk pieteicās cita meitene uz šo preci, viņa nopirka, es nosūtīju viss kārtībā, un pēc laika uzrodas atkal tā meitene, kas vēlējās mainīties un saka, ka ielikšot man sliktu atsauksmi, jo es esot pārdevusi to, ko viņa rezervēja (kaut gan viņa nerezervēja:D). Beigās kaut ko kaut kā sarunājam, bet nu....

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man ir vairakas pārdevējas, ko regulāri trenkāju, ka vēlos pirkt. Vienu nu jau gandrīz 2 mēnešus.. -_-

Trakums!:D

> beatriska

Pieteikties,paprasīt konta numuru un pazust,tas taču nav nekas jauns,tā ir norma un ikdiena.

Pircējas lomā i-neta vidē esmu ļoti,ļoti reti,vairāk tikai kā pārdevēja.Interesējos un jautājumus uzdodu tikai tad,ja ir nopietna vajadzība,interese un nauda kontā,tad darījums notiek zibenīgi.

NEKAD netincinu pārdevēju ar neskaitāmiem jautājumiem,ja negrasos pirkt...

Nu, es arī tikai, tad, ja varu samaksāt un visu izdarīt laicīgi, pārlieconos kāda ir banka un visu skaidroju, reizēm jau man gadās, ka pārdevēja paskaidro, ka izmērs ir mazāks vai kka tā, tad atceļu, bet žēl vienkārši...

Piemēram, kad pērku apavus, vienmēr pajautāju, kāds izmērs norādīts tieši uz apaviem, jo ir gadījies tā iegrābties, ka šausmas...uz doto brīdi stāv divas kurpes , kuras ir par lielu un zābaki, kuri ir dikti par mazu...Bet nu neko:D

Man atkal apgrieztā situācija, grib pirkt. Raksta tagad un tūlīt gatava ņemt. Kur var piemērīt, atbildu, ka uz Rīgu nebraucu, bet sūtu. Nē, grib ātri, atbildu, ka ja laicīgi nomaksās un tā tālāk, tad arī ātri saņems, iedodu visus mērus, paprasu vai svārkiem nevajag, neko uz to neatbild. Tā nu sanāca, ka tomēr vajadzēja braukt uz Rīgu, uzrakstīju viņai, lai zvana. Izlasa, neatbild pēc 2 dienām atkal man vajag tūlīt, jā, sūtat pa pastu un palūdza konta numuru. Atkal jau briest 2 dienas...Tā jau pāri 2 nedēļām. Domāju, ka vairs citām neskaidrošu, ka man te viena briest, bet vienkārši nopārdošu pirmajai, kas vēlēsies.

Tieši tāpēc ar rezervēšanu vairs neaizraujos. Es saprotu, ir dažādas situācijas - ir jāsagaida algas diena vai datums, kad varam tikties dzīvē,utt. Bet tik un tā katrā gadījumā, ja man ir kas rezervēts, vienmēr paturu prātā meitenes, kas arī par to pašu interesējās, lai atteikuma vai pazušanas gadījumā tomēr kāds darījums notiktu :)

> SummerShop:)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Trakums!:D

Mmh un tikai sola un sola, atbildot uz katru trešo vēstuli.. Saku, ka pirkšu, ja garums ok -  nomērīs garumu vēlāk; Saku, ok, ja nevar nedēļam nomerīt un tikai solīt vēlāk, ņemšu arī tā pat. Atkal ignors. Un tagad jau sludinājums dzēsts un ignors turpinās. Pilnīgi gribās šādām negatīvu atsauksmi iegrūzt. Tak pasaki, ka nepārdod, ja nevēlies pārdot, kāpēc tā jāvazā otrs aiz deguna, ja vēl pabrīdinu, ka nepērku citu kleitu, jo gaidu uz šo?!

Par pircējam jau pierasts. Kaut vai šis gadījums, bet, kad pārdevējai katru trešo dienu jāraksta un tā pat nav iespēams iegādāties, kaut kā dīvaini paliekas.

Principā nemainos, taču visas trīs reizes, kad mainīties gribētājas ir gadījušās manu kāroto lietu īpašnieces, esmu stāvējusi un tā arī nesagaidījusi lielo mainīties gribētāju. 

visam-50% - arī esmu no tām, kas pacietīgi gaida, kad pircējai būs algas diena, un nekad neesmu vīlusies :)

1 - 10 no 80