Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

> Naty-lee

Man atkal apgrieztā situācija, grib pirkt. Raksta tagad un tūlīt gatava ņemt. Kur var piemērīt, atbildu, ka uz Rīgu nebraucu, bet sūtu. Nē, grib ātri, atbildu, ka ja laicīgi nomaksās un tā tālāk, tad arī ātri saņems, iedodu visus mērus, paprasu vai svārkiem nevajag, neko uz to neatbild. Tā nu sanāca, ka tomēr vajadzēja braukt uz Rīgu, uzrakstīju viņai, lai zvana. Izlasa, neatbild pēc 2 dienām atkal man vajag tūlīt, jā, sūtat pa pastu un palūdza konta numuru. Atkal jau briest 2 dienas...Tā jau pāri 2 nedēļām. Domāju, ka vairs citām neskaidrošu, ka man te viena briest, bet vienkārši nopārdošu pirmajai, kas vēlēsies.

Crazy lietas!;)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> SummerShop:)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man ir vairakas pārdevējas, ko regulāri trenkāju, ka vēlos pirkt. Vienu nu jau gandrīz 2 mēnešus.. -_-

Trakums!:D

Mmh un tikai sola un sola, atbildot uz katru trešo vēstuli.. Saku, ka pirkšu, ja garums ok -  nomērīs garumu vēlāk; Saku, ok, ja nevar nedēļam nomerīt un tikai solīt vēlāk, ņemšu arī tā pat. Atkal ignors. Un tagad jau sludinājums dzēsts un ignors turpinās. Pilnīgi gribās šādām negatīvu atsauksmi iegrūzt. Tak pasaki, ka nepārdod, ja nevēlies pārdot, kāpēc tā jāvazā otrs aiz deguna, ja vēl pabrīdinu, ka nepērku citu kleitu, jo gaidu uz šo?!

Par pircējam jau pierasts. Kaut vai šis gadījums, bet, kad pārdevējai katru trešo dienu jāraksta un tā pat nav iespēams iegādāties, kaut kā dīvaini paliekas.

Tur jau tā lieta, es nesaprotu, vai tiešām nevar atteikt? Pateikt, ka nē un viss, es taču saprastu:D Tas ir normāli!

Man ir gadījies otradak - pazūd pardevēja. Smejošs Tas bija mēnesi atpakaļ. It ka visu sarunajam, prasu konta numuru un pardevēja pazūd - vēstules lasa, un prece vēl joprojam nav pardota - stav skapī un pat ir nopirkta reklama uz to (izcelts sludinajums). Laikam cilvēkam nauda nav vajadzīga Naudmutis

Nuuu man arii meitene piedavaja mainities, visu laiku atlika tikshanos, ka neesot laika utt (mees dzivojam minushu 10 attalumaa :D) bet seit forumaa 5x dienaa reklameeja savu skapi. Nu come on :D Man jau pa lielam ne silts ne auksts no taa, es mainities vispar ne ipasi gribu, bet ja veel pashas piedaavaa un tad neko :D 

Bet ar to garumu nomeerishanu man iisteniibaa besii... nu vaitad peec bildes nevar saprast vai tas ir mini vai midi vai maxi? Es NEVIENAM neesmu prasiijusi meerus nonjemt nekadam drebeem, kaut kaa pashai galva strada saprast. Labi veel apkaartmeers viduklim, ja ir nestaipiigs materiaals, bet garums utt? Nopietni? :D 

Man radās jauna teorija par šīm, kas nepārdod kaut ko, lai gan skapī stāv. Varbūt viņas safočē kaut ko no sava reālā skapja, kas ir labs, saliek sludinājumos, lai tas kopējais skats skapim labs, bet pašas to drēbi nēsā. Nu tākā, lai ieinteresētu ieiet viņā. Uzmanības trūkums, grib zināt, cik daudzām viņas nēsātā drēbe patīk? Nemāk paskaidrot, ka kāda ir preci rezervējusi un nemāk, vai negrib uzlikt rezervāciju...Jo es vienkārši neredzu citu loģisku iemeslu, kapēc likt skapī, bet nepārdot.

> Agnese Caune

Nuuu man arii meitene piedavaja mainities, visu laiku atlika tikshanos, ka neesot laika utt (mees dzivojam minushu 10 attalumaa :D) bet seit forumaa 5x dienaa reklameeja savu skapi. Nu come on :D Man jau pa lielam ne silts ne auksts no taa, es mainities vispar ne ipasi gribu, bet ja veel pashas piedaavaa un tad neko :D 

Bet ar to garumu nomeerishanu man iisteniibaa besii... nu vaitad peec bildes nevar saprast vai tas ir mini vai midi vai maxi? Es NEVIENAM neesmu prasiijusi meerus nonjemt nekadam drebeem, kaut kaa pashai galva strada saprast. Labi veel apkaartmeers viduklim, ja ir nestaipiigs materiaals, bet garums utt? Nopietni? :D 

Par garumiem šķiet normāla lieta. Piem., jēga no kleitas, kas beidzas tik augstu, ka apakšbikses vai kaut vai kāju tauku kūkumus var redzēt..? Zābakiem ikru apkārtmērs - vai varēs aiztaisīt? Apaviem iekšpēdiņas, jo vēl vakar man rādīja apavu izmēru tabulu, ka esmu 41. izmērs, lai arī dažreiz veikalos 40tais ir par lielu. Plecu platums mēteļiem.. Man personīgi, nav grūti izmērīt, jo svarīgi vai manai pircējai konkrētā lietiņa derēs :)

A varbūt tās bildes un drēbes nav viņas?

Nu man ir vairākkārt bijis tā,ka citā portālā pamanu tirgojam savas drēbes un ar manis fočēto bildi.Es pieļauju,kad pārdevēja pārkopē bildi ,nopērk no manis un tirgo tālāk.Tas nebūtu nekas,vienk. FB pamanīju sludekli un skatos manas drēbes un ar visu mana malkas nojumes profilu.

Nu bet tu tachu savu izmeeru zini?? nevajad meeginaat ieliist s izmeera meetelii, ja tev ir L izmeers, tad arii plecos derees ;) un kaa jau teicu, peec bildeem tachu logiski var noprast vai taa ir mini vai maxi kleita. Nez, man kaa pirceejai vieniigais kad esmu jautaajusi meeru bija zaabakiem augsmala, jo tie ir garie zaabaki virs celja, bet par apgeerbu gan... it iipasi par saadaam kapeikaam. Ja man kaads atraksta, lai es nonemu 100 un 1 meeru maicinai, kas ielikta pa 2-3eur,sorry, bet es vienkarsi ignoreesu to veestuli... ;D

> Agnese Caune

Nu bet tu tachu savu izmeeru zini?? nevajad meeginaat ieliist s izmeera meetelii, ja tev ir L izmeers, tad arii plecos derees ;) un kaa jau teicu, peec bildeem tachu logiski var noprast vai taa ir mini vai maxi kleita. Nez, man kaa pirceejai vieniigais kad esmu jautaajusi meeru bija zaabakiem augsmala, jo tie ir garie zaabaki virs celja, bet par apgeerbu gan... it iipasi par saadaam kapeikaam. Ja man kaads atraksta, lai es nonemu 100 un 1 meeru maicinai, kas ielikta pa 2-3eur,sorry, bet es vienkarsi ignoreesu to veestuli... ;D

Es savu izmēru zinu, bet nebūtu nepatīkama pieredze ar "derēs arī 38. izmēram", kas krūtīs izrādās 72-84cm un pārdevēja, kas apvaino, ka drīzāk esmu 40. izmērs un bonusā vēl negatīva atsauksme profilā un ne vienu reizi vien šādas problēmas, varbūt neko neteiktu.. Neuzskatu, ka tas ir tik grūti - nomērīt 1-4 mērus. Cik? 5min ar visu rakstīšanu kopā sanāk?
Arī preču aprakstos esmu redzējusi "standarta 36. izmērs, 86cm krūtis" un citā "S izmērs, 76cm krūtis", abas tak zin savus un apģērbu izmērus, bet pirmajā gadījumā uz manis derēs kā uzliets, otrajā nemaz neielīdīšu.

Es reti kad mainos, reāli pat vispār tā arī līdz beigām nekad nav sarunāta maiņa, vienmēr beigās kaut kur nozūd mainīties gribētāja.
Ir jAU visādi gadijumi šeit sastapti, man ir sanācis tikai vienu reizi kad rezervēju un beigās sanāca nenopikrt, bet tad es pārdevēju par to arī informēju nevis ignorēju.
Parasti ja apsolu nopirkt tad arī nbopērku. Ir bijuši visādi gadijumi, arī gandrīz maiņai iekritu uz vienas krāpnieces, labi , ka tieši pirms iešanas uz pasta staciju ielūkojos krāpnieču sarakstā , tas mani paglāba..

11 - 20 no 80