Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

Nuuu, es ne reizi neesmu nekadus merus prasiijusi, plus arii veikalos slinkoju meeriit. Vienmeer njemu konkreetu izmeeru un viss ir ok :) Nu varbut tev baigi gribas ar meerlenti loznaat pa maisiem un kasteem taam dreebeem, kas saliktas sludinaajumos, tad meeriit, rakstiit, ko taapat visdriizaak nenopirks, man piemeeram negribas... Es pirms lieku parasti nomeeru garumu un ja audums nestaipiigs tad arii vidukli, bet ja man saak prasiit kaut kaadu marazmu ieksheejaas staras garums attieciibaa pret to vai shito, no thanks. Man ir labakas lietas ko dariit :) gribi peerc, negribi nepeerc :) 

Labots 28.10.2014 21:46

.

> Agnese Caune

Nu bet tu tachu savu izmeeru zini?? nevajad meeginaat ieliist s izmeera meetelii, ja tev ir L izmeers, tad arii plecos derees ;) un kaa jau teicu, peec bildeem tachu logiski var noprast vai taa ir mini vai maxi kleita. Nez, man kaa pirceejai vieniigais kad esmu jautaajusi meeru bija zaabakiem augsmala, jo tie ir garie zaabaki virs celja, bet par apgeerbu gan... it iipasi par saadaam kapeikaam. Ja man kaads atraksta, lai es nonemu 100 un 1 meeru maicinai, kas ielikta pa 2-3eur,sorry, bet es vienkarsi ignoreesu to veestuli... ;D

+100

> visam -50%

Tieši tāpēc ar rezervēšanu vairs neaizraujos. Es saprotu, ir dažādas situācijas - ir jāsagaida algas diena vai datums, kad varam tikties dzīvē,utt. Bet tik un tā katrā gadījumā, ja man ir kas rezervēts, vienmēr paturu prātā meitenes, kas arī par to pašu interesējās, lai atteikuma vai pazušanas gadījumā tomēr kāds darījums notiktu :)

kāpēc interesēties par lietu, ja nav naudas. šo nesaprotu un tiešām tracina - patīk, gribu, kad būs alga - noteikti ņemšu, bet nez cik bieži šejienes meitenēm ir algas diena??? rādās, ka tik pāris reizes gadā. Kāda jēga rakstīt, prasīt, ja nav naudas, nav laika tikties, nav vispār reālas intereses par lietu.

ha ha, par to algas dienu ari esmu pamanijusi. Es parasti saku, ka tad kad sanems algu, lai arii raksta, ja veel buus tas ko velejas-uz priekshu drosi var pirkt :) Es nekad neko nerezerveeju taa...ja kaut ko gribu tad vainu uzreiz paarskaitu naudu, ja nu gadijuma netieku pakal, lai meitene zina, ka tiesam peerku nevis  bla bla bla, vai arii sezos masina un braucu pakal :) 

Jā un vēl, tad kad man uzraksta vai prece vēļ pieejama tad es uzreiz jau saprotu, ka šo preci no manīm ieinteresētā persona nepirks. :D Jo tiešām vienmēr ir tā, ka ja man pajautā vai prece pieejama, vienmēr šī persona nozūd. Nu besī vienkārši. :@ :D

ha ha, arii :D nu ja nebuutu pieejama, tad buuutu visdriizaak izdzeesta, vai ne :D Vai veel labaak, kad meitenes uzdod 100 un 1 jautaajumu un tad- mainamies tad? :D

Tā visa ir tāda jauka pievienotā vērtība šeit.:D

Oj, tikko atcerējos amizantu gadījumu:
- ļoti vēlos iegādāties šos zābaciņus!
- tiekoties centrā vai caur pastu/pakomātiem?
2 dienas klusums
- kā ar zābaciņu iegādi paliek?
- paldies, šoreiz atteikšos, nu jau ziema klāt.

Atskrēja ziema pāris dienu laikā :D

Atljaushos nepiekrist par garumiem, meeriem utt.. Sen jau vairs nav nosleepums, ka uz apgjeerba/apaviem noraadiitajiem izmeeriem iisti vairs ticeet nevar - pirmkaart taadeelj, ka dazhu razhotaaju izpratne par izmeeriem stipri atshkjiras un otrkaart arii ljoti atkariigs no apgjeerba/apavu modelja. Esmu standarta S izmeers ar 40.kaajas izmeeru, bet, atkariibaa no brenda, man var dereet arii XS un M apgjeerbi, kaa arii apavu 39 un pat 41 izmeers. Un nedomaaju, ka tik strauji gan nometu svaru, gan uznjemu vai arii mana peda te paliek garaaka, te iisaaka. Taadeelj vienmeer, ja neesmu paarliecinaata, vai man derees dreebe, paluudzu nomeeriit konkreetus meerus veel jo vairaak, ja esmu gatava uzreiz maksaat un sanjemt pa pastu.

Elementaari piemeeri:

Ebay nopirku River Island kurpes 40.izmeeru. Kurpju modeliitis izraadiijaas taads, ka manai kaajai par shauru un mazu, lai gan uz kurpeem noraadiits 40 un arii paardeveejs atsuutiija preciizus meerus. Pirms tam biju pasuutiijusi turpat Ebay citas arrii River Island kurpes 39.izmeeru. Jau shausminaajos, ka nu buus pavisam izmesta nauda, jo ja jau 40.nedereeja, tad 39. ne tik. Briinies vai ne, bet 39.ideaali.

Zara - esmu iegaadaajusi zaketes XS, gan S izmeerus. Kleitas tas pats.

Asos - divas 38. izmeera kleitas man der ideaali un viena 38. nu riktiigi pa lielu.

Taa kaa, meitenes, nevajag briiniities, ja kaada paluudz nomeeriit preciizaak, veel jo vairaak, ja nav iespeejas tikties un pirkums tiks sanjemts pa pastu...

Kas attiecas uz neatbildeetaajaam - reaali besii, ja ir kas sarunaats, bet paardeveeja pazuud, neliekas ne zinis vai atrunaajas. Esmu no taadaam pirceejaam, kam nav bijis gruuti aizbraukt liidz paardeveeja maajai, ja ko ljoti gribas, taa kaa neesmu izlepusi. Bet nu taas, ar kuraam sarunaa tikshanaas laiku un beigaas pazuud - manii raisa izbriinu. Gribi vai negribi tad paardot preci??

21 - 30 no 80