Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

Es zinu, ka man ik pa laikam gadās, ka painteresējos, bet tad tomēr pārdomāju,vai tiešām vajadzīgs. Bet tas nav tā, ka jau sarunāju tikšanos un tad, vnk kamēr vēl sarakstamies par to, cik valkāts utt. Es domāju, vnk meitenes, nevajag jums dien dienā sēdēt atverskapi,refreshot vēstules un pūsties par to, par ko kurš ir interesējies un pazudis un kurš nē. taču visām ir savi darbi, mācības, sports, ģimene. Vairāk laiku veltam tam. Ja kāda ļoti, ļoti gribēs nopirkt tad tas jau būs redzams, ka interesēsies, dos numuru, utt. Protams, tas neattiecas uz tiem pircējiem, kas tajā dienā,kad norunā laikus neatbild un pazūd.

Par mēriem piekrītu, IR jāprasa un man ir tādas tiesības. Reāli esmu gara auguma meitene, un man ir savrīgi zināt bikšu garumu vai kāda džemperīša garumu un roku garumu, jo man ir 36 izm, bet citiem džemperiem šajiem izmēriem ir īsākas piedurknes. Mēri ir ļoti svarīgi. 

Labots 28.10.2014 21:47

..

Man līdzīdzīgi...ir bijuši gadijumi kad pajautāju mērus vai taml.....izlasa....bet atsūta pēc 2-3 nedēļām......vai vienkārši ignorē :)

Kriksis - principaa kaada runa te var buut par TIESIIBAAM zinaat vai jautaat... shis portals ir HUMPALAS pa lielam, tikai nevis kaut kaadaas telpaas, bet gan internetaa. Jautaat tak tu vari da jebko, nevajag tik loti to personiski nemt. Bisku sasmeejos, MAN IR TIESIBAS ZINAAT BIKSU GARUMU (meegini to izlasiit nopietnaa intonaacijaa)... :) :D 

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Man ir gadījies otradak - pazūd pardevēja. Smejošs Tas bija mēnesi atpakaļ. It ka visu sarunajam, prasu konta numuru un pardevēja pazūd - vēstules lasa, un prece vēl joprojam nav pardota - stav skapī un pat ir nopirkta reklama uz to (izcelts sludinajums). Laikam cilvēkam nauda nav vajadzīga Naudmutis

Nu sviests:D Kādi tik tie cilvēki nav, vai ne?

Labots 28.10.2014 21:59

> Agnese Caune

Kriksis - principaa kaada runa te var buut par TIESIIBAAM zinaat vai jautaat... shis portals ir HUMPALAS pa lielam, tikai nevis kaut kaadaas telpaas, bet gan internetaa. Jautaat tak tu vari da jebko, nevajag tik loti to personiski nemt. Bisku sasmeejos, MAN IR TIESIBAS ZINAAT BIKSU GARUMU (meegini to izlasiit nopietnaa intonaacijaa)... :) :D 

Pamainīšu nedaudz manis iepriekš rakstīto atbildi uz Tavu komentaru. Bet vai tad ta nav, ka man ir tiesības jautat mērus? Talakais jau ir atkarīgs no pardevējas vai viņa sniegs man atbildi vai nē. 

> Naty-lee

Man radās jauna teorija par šīm, kas nepārdod kaut ko, lai gan skapī stāv. Varbūt viņas safočē kaut ko no sava reālā skapja, kas ir labs, saliek sludinājumos, lai tas kopējais skats skapim labs, bet pašas to drēbi nēsā. Nu tākā, lai ieinteresētu ieiet viņā. Uzmanības trūkums, grib zināt, cik daudzām viņas nēsātā drēbe patīk? Nemāk paskaidrot, ka kāda ir preci rezervējusi un nemāk, vai negrib uzlikt rezervāciju...Jo es vienkārši neredzu citu loģisku iemeslu, kapēc likt skapī, bet nepārdot.

Jū, man diezgan bieži gadās, uzraktu, ka ļoti vēlos, esmu gatava uz sitiena samaksāt visu, bet atbildēs saņemu- prece jau pārdota....brrr:( Bet sludinājusm stāv skapī vēl joprojām...nu kā tā? 

> beatriska

A varbūt tās bildes un drēbes nav viņas?

Nu man ir vairākkārt bijis tā,ka citā portālā pamanu tirgojam savas drēbes un ar manis fočēto bildi.Es pieļauju,kad pārdevēja pārkopē bildi ,nopērk no manis un tirgo tālāk.Tas nebūtu nekas,vienk. FB pamanīju sludekli un skatos manas drēbes un ar visu mana malkas nojumes profilu.

Nopietni ???:D

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Agnese Caune

Nu bet tu tachu savu izmeeru zini?? nevajad meeginaat ieliist s izmeera meetelii, ja tev ir L izmeers, tad arii plecos derees ;) un kaa jau teicu, peec bildeem tachu logiski var noprast vai taa ir mini vai maxi kleita. Nez, man kaa pirceejai vieniigais kad esmu jautaajusi meeru bija zaabakiem augsmala, jo tie ir garie zaabaki virs celja, bet par apgeerbu gan... it iipasi par saadaam kapeikaam. Ja man kaads atraksta, lai es nonemu 100 un 1 meeru maicinai, kas ielikta pa 2-3eur,sorry, bet es vienkarsi ignoreesu to veestuli... ;D

Es savu izmēru zinu, bet nebūtu nepatīkama pieredze ar "derēs arī 38. izmēram", kas krūtīs izrādās 72-84cm un pārdevēja, kas apvaino, ka drīzāk esmu 40. izmērs un bonusā vēl negatīva atsauksme profilā un ne vienu reizi vien šādas problēmas, varbūt neko neteiktu.. Neuzskatu, ka tas ir tik grūti - nomērīt 1-4 mērus. Cik? 5min ar visu rakstīšanu kopā sanāk?
Arī preču aprakstos esmu redzējusi "standarta 36. izmērs, 86cm krūtis" un citā "S izmērs, 76cm krūtis", abas tak zin savus un apģērbu izmērus, bet pirmajā gadījumā uz manis derēs kā uzliets, otrajā nemaz neielīdīšu.

Jā, jā, šitas ar izmēriem ir pieredzēts. Jau pāris reizes pasūtīju šeit apavus, kuri vnk neder. Prasu kāds izmērs norādīts uz tiem, tieši uz apaviem, jo esmu saņēmusi 38 vietā 39 un 38 vietā 37....nu taču, man ir izteikti 38 izmēra pēda, beidziet mānīties. Reizēm pajautāju, kāds tieši izmērs ir uz apaviem, lai esmu droša un saņemu "nu vai tad jus neredzat, ka ir jau norādīts izmērs???" bet norādīts ir 37, 38 vai 38, 39......uzskatu, ka man ir tiesības zināt, ko es pērku un par ko maksāju:) 

31 - 40 no 80