Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

> Agnese Caune

Nuuu, es ne reizi neesmu nekadus merus prasiijusi, plus arii veikalos slinkoju meeriit. Vienmeer njemu konkreetu izmeeru un viss ir ok :) Nu varbut tev baigi gribas ar meerlenti loznaat pa maisiem un kasteem taam dreebeem, kas saliktas sludinaajumos, tad meeriit, rakstiit, ko taapat visdriizaak nenopirks, man piemeeram negribas... Es pirms lieku parasti nomeeru garumu un ja audums nestaipiigs tad arii vidukli, bet ja man saak prasiit kaut kaadu marazmu ieksheejaas staras garums attieciibaa pret to vai shito, no thanks. Man ir labakas lietas ko dariit :) gribi peerc, negribi nepeerc :) 

Nu jā, ja tiešām tādu bullšitu prasa, tad tur tiešām ir sviestā:D Man vienreiz bija tā, ka meitene pajautāja cik gara ir kleitiņa, es teicu, ka bildē ir uz 1.62 auguma, nu var taču apmēram izmērīt kā tev izskatīsies ja esi garāka vai īsāka, šī sapsihojās uz mani, ka es nevarot normāli tirgor, lai vispār dzēšoties ārā un tā....

Un atkal jau te par kaut kaadaam tiesiibaam... :D 

Labots 28.10.2014 21:46

.

> Tikai bērniem

> visam -50%

Tieši tāpēc ar rezervēšanu vairs neaizraujos. Es saprotu, ir dažādas situācijas - ir jāsagaida algas diena vai datums, kad varam tikties dzīvē,utt. Bet tik un tā katrā gadījumā, ja man ir kas rezervēts, vienmēr paturu prātā meitenes, kas arī par to pašu interesējās, lai atteikuma vai pazušanas gadījumā tomēr kāds darījums notiktu :)

kāpēc interesēties par lietu, ja nav naudas. šo nesaprotu un tiešām tracina - patīk, gribu, kad būs alga - noteikti ņemšu, bet nez cik bieži šejienes meitenēm ir algas diena??? rādās, ka tik pāris reizes gadā. Kāda jēga rakstīt, prasīt, ja nav naudas, nav laika tikties, nav vispār reālas intereses par lietu.

Kā jau teicu, situācijas ir dažādas. Es, protams, nerezervēju pusgadu uz priekšu :D. Bet ja meitene atraksta, ka pēc dažām dienām būs māmiņalga un līdz tam laikam vēlas rezervēt bērnu zābaciņus, kāpēc ne? Pati esmu mamma u  saprotu, ka bērnu lietas reizēm te skapī ir uz izķeršanu,īpaši, ja cenas nav saliktas augstas. Tai pat laikā par citiem bērnu zābaciņiem un vēl šo to cita mamma jautāja rezervāciju ( pusmēnesi apmēram), teicu godīgi - ja līdz tam datumam kāds gribēs ātrāk pirkt, es došu prom un viņai par to pateikšu. Ja nē- viņa varēs droši ņemt. Cilvēki un gadījumi ir visādi. Bija arī meitene no Teikas, kas gribēja kleitiņu pirkt. Satikties pa dienu nevarējām, jo viņai skola. Sarunājām pa pasta staciju. Iedeva man savus datus un es pretī savu konta nr. Un pazuda. :D Kleita tika citai meitenei :

Apavus, lai pirktu vai iemainītu vienmēr prasaas piemērīt. Nu priekš kam man kurpes, kas neder? Un patiesībaa ar drēbēm tas pats... 

Meitenes, visi nedzīvo Rīgā un tad jāpērk nepiemērot. Vienmēr nomēru visu, ko prasa, tiklīdz esmu mājās un ir laiks. Ja reiz esmu pārdevēja, tad pakalpot pircējam manuprāt ir tikai normāla prakse un arī reālāka pārdošanas iespēja. Un kā pircēja prasu visu, kas interesē. Atbild vai neatbild - tas jau katras pašas interesēs...

> SummerShop:)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man ir vairakas pārdevējas, ko regulāri trenkāju, ka vēlos pirkt. Vienu nu jau gandrīz 2 mēnešus.. -_-

Trakums!:D

jaa, man arii taads gadijums ir bijis. :(

vienreiz loti vajadzeja parplecu liekamo somu a4 formata(jus zinat ko ae domaju). izmeklejos visadus variantus uun atradu sev viss piemerotako un simpatizeejoshaako somu. (tobrid piedavajums ari diez ko nebija no ka izveleties.)

un taa rakstiju, rakstiju. kamer, beidzot, peec ljooti ilga laika ari kadi 2 men, man artaksta tas cilveks, pusangliski, pus nesaprotami ar googli tulkoti, ka preces nav, ka pardota jau sen. es shokaa- tik ilgi gaidiju pa tukso!! protams, dusmiga celu traci vestule. vinja, nu jau latviski, paskaidro, ka bijusi arzemes un preci pirms tam pardevusi, bet aizmirsusi iznjemt no saraksts..

ta nu savas aizmarsibas del tika pie loti dusmigas sarkanas atsauksmes. skumji bija abam puseem.. nebij patikami likt, bet bija pelnijusi.

Nu ir jāprasa mēri un ja to neizdara, tad nav ko pēc tam pārdevējai brēkt virsū. Ja esi veikalā,protams, uz aci redzi vai derēs, bet bildēs ir savādāk. Es gribēju maiciņu, norādīts S, bet viduklī izrādās 76 cm, un man vismaz par 6-8cm būtu par platu, piebildīšu, ka tas bija peplum tops nevis oversized tipa apģērba gabals. Izmērīt nav taču tiiiiik grūti, ja negrib, cita lieta, bet ja kàda paprasa, tad nav jāuzskata, ka viña ir kukuu.

> beatriska

Pieteikties,paprasīt konta numuru un pazust,tas taču nav nekas jauns,tā ir norma un ikdiena.

Pircējas lomā i-neta vidē esmu ļoti,ļoti reti,vairāk tikai kā pārdevēja.Interesējos un jautājumus uzdodu tikai tad,ja ir nopietna vajadzība,interese un nauda kontā,tad darījums notiek zibenīgi.

NEKAD netincinu pārdevēju ar neskaitāmiem jautājumiem,ja negrasos pirkt...

p.s.s shados gadiijumos vislabak ir atgadnat par norunu, ja nu aizmirsies vai vestulu jukli pazudis sis darijums. tas ari dotu iespeju noskaidrot vai pircejs joprojam velas preci. (ja nav reakcijas, ticamak, ka negribes). 

man ari ir gadijies, kad daudz ko mekle un sarakstas, tad beigas sajuk un nevar saprast kas ar ko bija sarunats un ta otrs doma, kamer atraksta- kur pazudi?? :D

> Agnese Caune

Nuuu, es ne reizi neesmu nekadus merus prasiijusi, plus arii veikalos slinkoju meeriit. Vienmeer njemu konkreetu izmeeru un viss ir ok :) Nu varbut tev baigi gribas ar meerlenti loznaat pa maisiem un kasteem taam dreebeem, kas saliktas sludinaajumos, tad meeriit, rakstiit, ko taapat visdriizaak nenopirks, man piemeeram negribas... Es pirms lieku parasti nomeeru garumu un ja audums nestaipiigs tad arii vidukli, bet ja man saak prasiit kaut kaadu marazmu ieksheejaas staras garums attieciibaa pret to vai shito, no thanks. Man ir labakas lietas ko dariit :) gribi peerc, negribi nepeerc :)

Man gan liekas, ka tā Tu zaudē daudzas pircējas, īpaši tās, kas vēlētos saņemt ar omnivu vai pasta staciju. Tāda nevajadzīga augstprātība pret pircējām. Lai tās mantas pāris eiro maksā, tā arī ir nauda, un, liekas, arī Tev, savādāk savas mantas vnk atdotu labdarībai, nevis te tirgotu. Un standarta atrunas, ka tas tak ir S vai 36. izmērs, vai tad pircēja nezina savus izmērus, ir muļķīgas. Pat viena izmēra robežās manta no mantas atšķiras, tāpat kā augums, kāju garums. Īpaši ķīniešu mantām. Loģiski, ka, bikses pērkot, vēlos zināt, cik gara ir iekšstara, jo nav ne laika, ne vēlēšanās pēc tam meklēt šuvēju, kas atšuj, vai tirgot tālāk. 

41 - 50 no 80