Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

Es pirms dažām dienām redzēju,ka vīrietis Reserved veikalā ar mērlentu mēra apakšbikses. Kā jūs komentētu šo? 

> Ивета К

> Agnese Caune

Nuuu, es ne reizi neesmu nekadus merus prasiijusi, plus arii veikalos slinkoju meeriit. Vienmeer njemu konkreetu izmeeru un viss ir ok :) Nu varbut tev baigi gribas ar meerlenti loznaat pa maisiem un kasteem taam dreebeem, kas saliktas sludinaajumos, tad meeriit, rakstiit, ko taapat visdriizaak nenopirks, man piemeeram negribas... Es pirms lieku parasti nomeeru garumu un ja audums nestaipiigs tad arii vidukli, bet ja man saak prasiit kaut kaadu marazmu ieksheejaas staras garums attieciibaa pret to vai shito, no thanks. Man ir labakas lietas ko dariit :) gribi peerc, negribi nepeerc :)

Man gan liekas, ka tā Tu zaudē daudzas pircējas, īpaši tās, kas vēlētos saņemt ar omnivu vai pasta staciju. Tāda nevajadzīga augstprātība pret pircējām. Lai tās mantas pāris eiro maksā, tā arī ir nauda, un, liekas, arī Tev, savādāk savas mantas vnk atdotu labdarībai, nevis te tirgotu. Un standarta atrunas, ka tas tak ir S vai 36. izmērs, vai tad pircēja nezina savus izmērus, ir muļķīgas. Pat viena izmēra robežās manta no mantas atšķiras, tāpat kā augums, kāju garums. Īpaši ķīniešu mantām. Loģiski, ka, bikses pērkot, vēlos zināt, cik gara ir iekšstara, jo nav ne laika, ne vēlēšanās pēc tam meklēt šuvēju, kas atšuj, vai tirgot tālāk. 

Es domaaju, ka es pati izdomaashu ko man atdot labdariibai, bet ko paardot, bet nu liels paldies par ieteikumu :D Nu sorry, bet es negribu raknaaties pa maisiem un meeriit T KREKLAM rocinu garumu, uzraksta platumu vai veel kaut ko tikpat absurdu. Un veel taas, kas luudzu bildes uz auguma - nosuutu bildi piemeram no ASOS portaala vai uz manekena, bet nee vajagot uz manis... nu nopietni? :D Es, piemeram, negribu suutiit bildes ar sevi kaut kaadam nepaziistamam cilveekam. Katram tas drebes izskataas citaadaak muguraa, tas nad adevkaati kaut ko taadu prasiit. Pietam ja veel ir uz manekena un ineta bildes nosuutiitas? 

Labots 29.10.2014 01:16

> Janeta

Es pirms dažām dienām redzēju,ka vīrietis Reserved veikalā ar mērlentu mēra apakšbikses. Kā jūs komentētu šo? 

laba ideja. es ari ta turpmak darisu. lidz sim njemu linealu lidzi tikai zekes perkot. jo man nav tik daudz naudas lai krametu kaudzes lietas, kas neder. reti kad izdodas nopirkt to, kas der. zekes ir dazadas un man, apzinoties, ka nav standarta kaja,  ir tas jadara, un tas ari ir tikai daleji varinats, ka deres.

tas pasas apaksbikses. ka man kaitina iet uz veikalu un meklet. 1 izmera biksinjas var gan deret gan nederet. ari piegriezumi ir dazadi un man dibenam varbut nebus eertas tiesi sada veida apenes. cik nav nopirkts un jaizmet pec tam, jo nevar uzmerit pirms pirksanas. es tak nevelku kuras katras apaksvelas kas man neder. kurs pirks a izmera krusturi, jareali ir c? sadi gadijumi nav izsledzami, ka jau pieredzets- katrs razotajs liek pa savam kadas tev tur tas bldinjas ir. piemeram lauma- pec tabulas man ir a. bet reali b vai c. nu ka ta var.. kad masai pateicu, ka man ir a vinja reca pilna kaklaa. un ta ar jebkuram drebem.

Es dažreiz esmu atgādinājusi par norunu,bet finālā ir izdzēst niks un sarakste vispār.Vispār feisbukā šis gadījums ir regulāri,meitene piesakās pirkt,viss samērīts,nosūtītas neskaitāmas papildus bildes,nosūtu konta datus,vairs neatbild,kad uzjautāju pēc kāda laika,tad izdzēš saraksti tēmā un vēstuli,tur vismaz var redzēt reālu seju un vārdu/uzvārdu.

> Agnese Caune

> Ивета К

> Agnese Caune

Nuuu, es ne reizi neesmu nekadus merus prasiijusi, plus arii veikalos slinkoju meeriit. Vienmeer njemu konkreetu izmeeru un viss ir ok :) Nu varbut tev baigi gribas ar meerlenti loznaat pa maisiem un kasteem taam dreebeem, kas saliktas sludinaajumos, tad meeriit, rakstiit, ko taapat visdriizaak nenopirks, man piemeeram negribas... Es pirms lieku parasti nomeeru garumu un ja audums nestaipiigs tad arii vidukli, bet ja man saak prasiit kaut kaadu marazmu ieksheejaas staras garums attieciibaa pret to vai shito, no thanks. Man ir labakas lietas ko dariit :) gribi peerc, negribi nepeerc :)

Man gan liekas, ka tā Tu zaudē daudzas pircējas, īpaši tās, kas vēlētos saņemt ar omnivu vai pasta staciju. Tāda nevajadzīga augstprātība pret pircējām. Lai tās mantas pāris eiro maksā, tā arī ir nauda, un, liekas, arī Tev, savādāk savas mantas vnk atdotu labdarībai, nevis te tirgotu. Un standarta atrunas, ka tas tak ir S vai 36. izmērs, vai tad pircēja nezina savus izmērus, ir muļķīgas. Pat viena izmēra robežās manta no mantas atšķiras, tāpat kā augums, kāju garums. Īpaši ķīniešu mantām. Loģiski, ka, bikses pērkot, vēlos zināt, cik gara ir iekšstara, jo nav ne laika, ne vēlēšanās pēc tam meklēt šuvēju, kas atšuj, vai tirgot tālāk. 

Es domaaju, ka es pati izdomaashu ko man atdot labdariibai, bet ko paardot, bet nu liels paldies par ieteikumu :D Nu sorry, bet es negribu raknaaties pa maisiem un meeriit T KREKLAM rocinu garumu, uzraksta platumu vai veel kaut ko tikpat absurdu. Un veel taas, kas luudzu bildes uz auguma - nosuutu bildi piemeram no ASOS portaala vai uz manekena, bet nee vajagot uz manis... nu nopietni? :D Es, piemeram, negribu suutiit bildes ar sevi kaut kaadam nepaziistamam cilveekam. Katram tas drebes izskataas citaadaak muguraa, tas nad adevkaati kaut ko taadu prasiit. Pietam ja veel ir uz manekena un ineta bildes nosuutiitas? 

Citām arī 2 – 3 eiro ir nauda, ja tā nebūtu, pirktu veikalos, nevis te ,,kaķi maisā”. Kāpēc kādai būtu jāzaudē tie pāris eiro + pasta izdevumi + nervi, ja nopērk lietu, kas neder? Ja naudas maz, tad meitenes vēlas to mazo naudiņu ieguldīt maksimāli izdevīgi. Ja tev naudas daudz un tie pāris eiro ir šur vai tur, tad te ir daudzas meitenes – bezdarbnieces, no dziļiem laukiem, ar maziem bērniem utt. Un pieprasīt mantas oriģinālo foto (nav obligāti uz auguma) ir loģiski, jo no interneta bildi novilkt nav liela māksla un tie attēli apstrādāti fotošopā, arī modeļiem nogriežot un notušējot visu lieko (tāpēc jau arī te nav atļauts likt bildes no interneta), bet dzīvē fotografētajā redzami visi defekti. 

> Ивета К

> Agnese Caune

> Ивета К

> Agnese Caune

Citām arī 2 - 3 eiro ir nauda, ja tā nebūtu, pirktu veikalos, nevis te ,,kaķi maisā". Kāpēc kādai būtu jāzaudē tie pāris eiro + pasta izdevumi + nervi, ja nopērk lietu, kas neder? Ja naudas maz, tad meitenes vēlas to mazo naudiņu ieguldīt maksimāli izdevīgi. Ja tev naudas daudz un tie pāris eiro ir šur vai tur, tad te ir daudzas meitenes - bezdarbnieces, no dziļiem laukiem, ar maziem bērniem utt. Un pieprasīt mantas oriģinālo foto (nav obligāti uz auguma) ir loģiski, jo no interneta bildi novilkt nav liela māksla un tie attēli apstrādāti fotošopā, arī modeļiem nogriežot un notušējot visu lieko (tāpēc jau arī te nav atļauts likt bildes no interneta), bet dzīvē fotografētajā redzami visi defekti. 

Es jau nesaku, ka nelieku originaalos foto? Originaalos  + i-veikala vai interneta foto. Es daudz ko pasūtu vai pērku no zinaamiem brendiem, tadel atrast bildes nav gruuti :) jebkuraa gadijumaa- katram savs. Man negribas kraameeties deel daziem eiro, kaadam tie dazi eiro ir baigaa nauda, te nu rodas interesu konflikts... bet nu a ko dariit? Nevar viss vienmer buut erti :) 

> Janeta

Var būt grib kādam nopirkt dāvanu?:D :D

> Janeta

šejienes līmenis

> clothes (nemainos un pa pastu nesūtu)

> Janeta

Var būt grib kādam nopirkt dāvanu?:D :D

Drīzāk pērk sev- mājās samērījis savējās, lai būtu drošs,  veikalā taču laikot neiesi. Turklāt skaidrs, ka neprecējies, vajadzēja ņemt ciet :D))))))))))))))

> Agnese Caune

Es jau nesaku, ka nelieku originaalos foto? Originaalos  + i-veikala vai interneta foto. Es daudz ko pasūtu vai pērku no zinaamiem brendiem, tadel atrast bildes nav gruuti :) jebkuraa gadijumaa- katram savs. Man negribas kraameeties deel daziem eiro, kaadam tie dazi eiro ir baigaa nauda, te nu rodas interesu konflikts... bet nu a ko dariit? Nevar viss vienmer buut erti :) 

Ja manta maksā, piemēram, 50 eiro, arī tad nevienai negribas riskēt un pirkt ko tādu, kas neder, bet mēri risku samazina līdz minimumam. Kāds interešu konflikts? Meitenes vnk nevēlas svaidīties ar naudu. Man gan liekas, ka konkurence starp pārdevējām te ir daudz lielāka nekā starp pircējām, tāpēc pircējas vairāk vēršas pie atsaucīgām pārdevējām, kas nomēra, ja lūdz, un nofotografē mantu dabā. Tev pašai pircēju varētu būt daudz vairāk. Jēga turēt piebāztu skapi ar pārdošanā izliktām mantām?

51 - 60 no 80