Mīļās pārdevējas un pircējas!

Sveikas visas:)

Ziniet, negribu nevienu apvainot, bet man ir gadījies tā, ka meitenes sarunā maiņu vai pirkumu un pazūd:(

Teikšu tā, ja es te ko meklēju, tad man tas ir patiešām vajadzīgs un vienmēr cenšos visu izdarīt laicīgi, lai pie kārotās lietiņas tiktu, bet pārdevēja vienkārši pazūd:( Ilgākais ko gaidu jau ir apmēram divi mēneši maiņas variantam, kuru tā arī neesmu piedzīvojusi. 

Katrā ziņā, būsim godīgas, ja vajag, tad vajag, ja nē tad tā arī pasakam. 

Mīļš paldies meitenēm par vakardienas palīdzību foruma tēmā "Mati" :) 

Lūdzu esam uzmanīgas!:)

80 Atbildes

Labots 29.10.2014 13:28

> Parfait

> clothes (nemainos un pa pastu nesūtu)

> Janeta

Es pirms dažām dienām redzēju,ka vīrietis Reserved veikalā ar mērlentu mēra apakšbikses. Kā jūs komentētu šo? 

Var būt grib kādam nopirkt dāvanu?:D :D

Drīzāk pērk sev- mājās samērījis savējās, lai būtu drošs,  veikalā taču laikot neiesi. Turklāt skaidrs, ka neprecējies, vajadzēja ņemt ciet :D))))))))))))))

jo?Mans vīrietis varētu būs nesaprašanā,ka man rodas mistiska interese par veciem cilvēkiem,ha,kuram blakus bija sieva,tādēļ ''skaidrs,ka neprecējies'',man nav skaidrs.:D

> beatriska

Es dažreiz esmu atgādinājusi par norunu,bet finālā ir izdzēst niks un sarakste vispār.Vispār feisbukā šis gadījums ir regulāri,meitene piesakās pirkt,viss samērīts,nosūtītas neskaitāmas papildus bildes,nosūtu konta datus,vairs neatbild,kad uzjautāju pēc kāda laika,tad izdzēš saraksti tēmā un vēstuli,tur vismaz var redzēt reālu seju un vārdu/uzvārdu.

skumji, ka ta. tas jau vairs nav tas stasts par aizmirsanu. diemzel tadus nakas biezi dzirdet. ... :(

> Ивета К

> Agnese Caune

Es jau nesaku, ka nelieku originaalos foto? Originaalos  + i-veikala vai interneta foto. Es daudz ko pasūtu vai pērku no zinaamiem brendiem, tadel atrast bildes nav gruuti :) jebkuraa gadijumaa- katram savs. Man negribas kraameeties deel daziem eiro, kaadam tie dazi eiro ir baigaa nauda, te nu rodas interesu konflikts... bet nu a ko dariit? Nevar viss vienmer buut erti :) 

Ja manta maksā, piemēram, 50 eiro, arī tad nevienai negribas riskēt un pirkt ko tādu, kas neder, bet mēri risku samazina līdz minimumam. Kāds interešu konflikts? Meitenes vnk nevēlas svaidīties ar naudu. Man gan liekas, ka konkurence starp pārdevējām te ir daudz lielāka nekā starp pircējām, tāpēc pircējas vairāk vēršas pie atsaucīgām pārdevējām, kas nomēra, ja lūdz, un nofotografē mantu dabā. Tev pašai pircēju varētu būt daudz vairāk. Jēga turēt piebāztu skapi ar pārdošanā izliktām mantām?

tiesi taa. man ari staav tik daudz mantu un drebju gan lietotas gan labkas, ka tapat par siceni atdotu. bet dzivoju tada vieta, ka ne izbraukta pircejam ne visu pa pastu sutisi.  man izdevigak sanak salikt maisa un un aizvest uz bernunamu/ internatu, kur berniem reti kada drebite tiek. kaut ari esmu maksajusi naudas ar drebem, kas man neder, tomer izpardot ari sanak neizdevigi un nekas jau atpakal neatnaks no tiem centiem par dazam drebem . vismaz namaa kads berns tik pie apgerba gabala.

principaa rezerveeju reti,bet tikko arii saskaaros ar nepatiikamu gadiijumu,kad viena te man vairaakas lietas rezerveeja,tad veelaak jau naudas nav,ok,tagad vairs neatbild uz veestuleem,un pie tam veel apstiprinaata paardeveeja...

> zaiza

principaa rezerveeju reti,bet tikko arii saskaaros ar nepatiikamu gadiijumu,kad viena te man vairaakas lietas rezerveeja,tad veelaak jau naudas nav,ok,tagad vairs neatbild uz veestuleem,un pie tam veel apstiprinaata paardeveeja...

Aij man jau liekas, ka tas neko nedod esi vai neesi apstiprināts, jo visu ko dari samaksā to naudiņu... un? Neviens jau nepārbauda un neliek pildīt kaut kādu testu, lai pārbaudītu godprātību, vai izskata kriminālo vēsturi, internetā pieejamo informāciju par sūdzībām :D  Bez maz iedod man naudu un šauj nost, ko gribi.

> Naty-lee

> zaiza

Aij man jau liekas, ka tas neko nedod esi vai neesi apstiprināts, jo visu ko dari samaksā to naudiņu... un? Neviens jau nepārbauda un neliek pildīt kaut kādu testu, lai pārbaudītu godprātību, vai izskata kriminālo vēsturi, internetā pieejamo informāciju par sūdzībām :D  Bez maz iedod man naudu un šauj nost, ko gribi.

nee,es to vnk taa,ka nav te pirmo dienu...un kaa vienmeer,kameer rezervee,tikmeer ir kaads cits,ka pirktu,beigaas nevienam nevajag.

> zaiza

> Naty-lee

> zaiza

nee,es to vnk taa,ka nav te pirmo dienu...un kaa vienmeer,kameer rezervee,tikmeer ir kaads cits,ka pirktu,beigaas nevienam nevajag.

Nē, nē viss ok, es sapratu, tā tik tāda pārdoma par visu šito, man jau ar pēdējās dienās dusma uz vienu apstiprināto, ka nevar izlemt.

>Taisni šodien saskāros ar šādu situāciju, kad pārdevēja sastāsta visādus brīnumus, lai tiktu vaļā no mantas!šodien saņemu savu jaku-uz tās skaidri un gaiši rakstīts S izmērs 44/46, bet ielikta ta sadaļā kur lielie izmēri-pie 56, xxl ! Ir taču atšķirība, vai ne?

Nesaprotu, bitīt matos, nu kāpēc jāmelo, es taču pēc tam pēc personas datiem tāpat uztaisīšu lielu nesmukumu pa visu valsti, ne tā?????????

> Dace Vecvagare

>Taisni šodien saskāros ar šādu situāciju, kad pārdevēja sastāsta visādus brīnumus, lai tiktu vaļā no mantas!šodien saņemu savu jaku-uz tās skaidri un gaiši rakstīts S izmērs 44/46, bet ielikta ta sadaļā kur lielie izmēri-pie 56, xxl ! Ir taču atšķirība, vai ne?

Nesaprotu, bitīt matos, nu kāpēc jāmelo, es taču pēc tam pēc personas datiem tāpat uztaisīšu lielu nesmukumu pa visu valsti, ne tā?????????

Te ir daudž meičas, kas no tā nebaidās... skumja realitāte!

Jā, melot par izmēriem, man ir gadījies arī, ka saņemu lielāku vai mazāku. Saprotu jau, ka gribās pārdot, bet domāju, ka no pieciem eiro neviens bagātāks nepaliks...

Vienreiz iegādājos kurpes, prasīju kāds izmērs- teica, ka 38...MAN ATNĀCA 36 IZMĒRA KURPES!!! 36?Nopietni?  Nu neko, tākā maksāja maz, domāju ielikšu skapīun pārdošu, ieliku pa to pašu cenu un tā meitene man sāka rakstīt- kāds sakars tu te pārdod tā? Piepelnīties gribi?

Es nekā nesapratu, bet nu ok, izņēmu aludimnājumu, kurpītes atradu kam atdot, paldies dievam:) 

61 - 70 no 80