Help. Nagi sāp.

sveikas. rakstu,lai lūgtu padomu. es liku 5x pēc kārtas gēla nagus,tagad esmu noņēmusi un domāju vairs nelikt. 

pašai savi nagi vienmēr ir bijuši trausli un lūztoši,tāpēc arī tas gēls bija jāliek.

nu lūk- un tagad aizgāju uz veikalu nopirku 2 gabalas ārstnieciskās nagu lakas,katra 4 eiro maksā.. stiprina,savelk nagu,ārstē utt. super. Bet... uzklāju uz saviem nagiem un tad sākās..sāpes tādas kā apsaldētas rokas būtu,sāpes velkas vismaz pus h garumā,daži nagi paliek sarkani. uzreiz tīru nost,jo kamēr nenotīra,sāpes ir nežēlīgas. pat reiboņi,vemšana bija. 

vai tas ir tāpēc ka man ir naga virskārtiņa noņēmusies dēļ tiem nagiem? vai spēcīga laka?

uzklājot laku-nagi ir superīgi,gludi,dabiski,uzreiz stingrumu var just,bet tās sāpes man neļauj lakot.

cik ilgā laikā nags atgūst savu virskārtu? 

paldies.

22 Atbildes

Iespējams, ka alerģija no konkrētās firmas lakām. Nagu stiprināšanai,vienīgais,kas man patiešām ir strādājis ir Shark. Nezinu vai Drogās var dabūt, pērku pie savas nagu meistares. Iesaku nelikt gēlu, bet gelish, man arī nagi ir ļoti trausli, kādreiz liku gēlu. Tagad tikai gelish un ir ok,arī kad kādu laiku nelieku gelish,nagi ir normāli un nav sabojāti,jo lakas noņemšana ir saudzīga,nevis brutāli ar nagu vīli. :) 

Izklausās pēc alerģijas uz konkrēto laku, nedomāju, ka tieši pie vainas tas, ka bija gēllaka pirms tam. Savu virskārtu atgūst atkarībā no tā cik ātri nags aug, man apmēram 5 nedēļās vajadzīgas, lai pilnībā būtu jaunais nags.

Labāk palieto, kādus vitamīnus man liekas bija ar E vitamīnu atbildīgi par nagu stiprināšanu (noskaidro google, jo bail, ka samelošos), jo gēllaka neatrisinās problēmu, tikai noslēps. 

> Mia (arī mainos!)

Iespējams, ka alerģija no konkrētās firmas lakām. Nagu stiprināšanai,vienīgais,kas man patiešām ir strādājis ir Shark. Nezinu vai Drogās var dabūt, pērku pie savas nagu meistares. Iesaku nelikt gēlu, bet gelish, man arī nagi ir ļoti trausli, kādreiz liku gēlu. Tagad tikai gelish un ir ok,arī kad kādu laiku nelieku gelish,nagi ir normāli un nav sabojāti,jo lakas noņemšana ir saudzīga,nevis brutāli ar nagu vīli. :) 

biju uzlikusi gelish salonā par 30 eiro un pēc 2 dienām varēju braukt likt gēlu,jo man caur gelish pat nagi plīsa. 

esmu dzirdējusi par kaut kādu ārstniecisko gēlu gan gāju nagiem gan roku,bet man ir bail,jo tādas sāpes atcerēties varēs ilgi. vakar sāpēja visi nagi,šodien tikai 3 bija tās sāpes. es domāju,ka pēc kādas nedēļas varēšu jau lakot bez sāpēm-vismaz es tā ceru ;)

> Naty-lee

Izklausās pēc alerģijas uz konkrēto laku, nedomāju, ka tieši pie vainas tas, ka bija gēllaka pirms tam. Savu virskārtu atgūst atkarībā no tā cik ātri nags aug, man apmēram 5 nedēļās vajadzīgas, lai pilnībā būtu jaunais nags.

Labāk palieto, kādus vitamīnus man liekas bija ar E vitamīnu atbildīgi par nagu stiprināšanu (noskaidro google, jo bail, ka samelošos), jo gēllaka neatrisinās problēmu, tikai noslēps. 

vitamīnus dzeru jau 2 mēneši,kas domāti tieši nagiem. un protams visus citus arī lietoju,bet es domāju,ka mani nagi ir samocīti un jūtīgi. jo es tagad pat nevaru pieskarties viņiem,jēli un sarkani. 

Atljauj saviem nagiem atpusties pec tada trieciena! ;)

Labots 29.10.2014 10:53

Visticamāk meistare ir pārcentusies un neatgriezeniski sabojājusi nagu novīlējot tā virskārtu pārāk daudz. Jāgaida, kamēr pilnībā ataugs. Katrā ziņā nagi tagad ir neaizsargāti, un nevajadzētu eksperimentēt ar ķīmiskām vielām no Drogām. Nagiem patīk jūras sāls vanniņas, taču noteikti jāpamēģina nedaudz iemērkt tikai viens nags, lai pārliecinātos, ka nekož.  Varbūt ir vērts parādīties dermatologam, kas ar kādu ziedi vai medikamentu varētu atvieglot gaidīšanas procesu :)

> Parfait

Visticamāk meistare ir pārcentusies un neatgriezeniski sabojājusi nagu novīlējot tā virskārtu pārāk daudz. Jāgaida, kamēr pilnībā ataugs. Un tie ir vairāki mēneši. Katrā ziņā nagi tagad ir neaizsargāti, un nevajadzētu eksperimentēt ar ķīmiskām vielām no Drogām. Nagiem patīk jūras sāls vanniņas, taču noteikti jāpamēģina nedaudz iemērkt tikai viens nags, lai pārliecinātos, ka nekož.  Varbūt ir vērts parādīties dermatologam, kas ar kādu ziedi vai medikamentu varētu atvieglot gaidīšanas procesu :)

Drogās nepirku,pirku Maximā,firma Eveline,uz nagu lakām ir sarkans krustiņš virsū. bet domāju,ka man vienkārši tagad neder kaut kas uz spirta bāzi. eļļas acetoni un vienkāršas eļļas nagiem tikai vajadzīgas.

paldies par padomu. domājams,ka apmeklēšu dermatologu. ;) 

> jasmina

tagad gēlam un gelish atā ;) 

> Labejshoping

> Mia (arī mainos!)

biju uzlikusi gelish salonā par 30 eiro un pēc 2 dienām varēju braukt likt gēlu,jo man caur gelish pat nagi plīsa. 

esmu dzirdējusi par kaut kādu ārstniecisko gēlu gan gāju nagiem gan roku,bet man ir bail,jo tādas sāpes atcerēties varēs ilgi. vakar sāpēja visi nagi,šodien tikai 3 bija tās sāpes. es domāju,ka pēc kādas nedēļas varēšu jau lakot bez sāpēm-vismaz es tā ceru ;)

Viss atkarīgs no meistara.Es arī pirmo reizi uzliku pa dārgo,pašā Rīgas centrā un rezultāts bija baiss, nagi bija beigti un laka krita nost. Tagad esmu atradusi labu meitari,nav dārgi,bet ja pati regulāri apvīlēju,turās pat mēnesi. 

1 - 10 no 22