Help. Nagi sāp.

sveikas. rakstu,lai lūgtu padomu. es liku 5x pēc kārtas gēla nagus,tagad esmu noņēmusi un domāju vairs nelikt. 

pašai savi nagi vienmēr ir bijuši trausli un lūztoši,tāpēc arī tas gēls bija jāliek.

nu lūk- un tagad aizgāju uz veikalu nopirku 2 gabalas ārstnieciskās nagu lakas,katra 4 eiro maksā.. stiprina,savelk nagu,ārstē utt. super. Bet... uzklāju uz saviem nagiem un tad sākās..sāpes tādas kā apsaldētas rokas būtu,sāpes velkas vismaz pus h garumā,daži nagi paliek sarkani. uzreiz tīru nost,jo kamēr nenotīra,sāpes ir nežēlīgas. pat reiboņi,vemšana bija. 

vai tas ir tāpēc ka man ir naga virskārtiņa noņēmusies dēļ tiem nagiem? vai spēcīga laka?

uzklājot laku-nagi ir superīgi,gludi,dabiski,uzreiz stingrumu var just,bet tās sāpes man neļauj lakot.

cik ilgā laikā nags atgūst savu virskārtu? 

paldies.

22 Atbildes

uz tadiem izmociiem nagiem,labak vispar neko nelikt.vienkarsi pabarot nagu sakni un kutikulas,vislabak ar vinogu kaulinu ellinu. un mercet nagus salsudeni.

Oh, kaut ko tādu nezināju, tikko noskatījos video, kur iesaka ierīvēt nadziņus ar ķiplociņu:D It kā ātrāk aug un stiprina, pēc dažām minūtēm nomazgā remdenā ūdenī un iesmērē ar kādu roku krēmu, olīveļļu vai vazelīnu:) Laikam pati arī pamēģināšu, interesanti vai strādā.

Ļauj viņiem atpūsties, tas būs vislabakais. :)

> Naty-lee

Oh, kaut ko tādu nezināju, tikko noskatījos video, kur iesaka ierīvēt nadziņus ar ķiplociņu:D It kā ātrāk aug un stiprina, pēc dažām minūtēm nomazgā remdenā ūdenī un iesmērē ar kādu roku krēmu, olīveļļu vai vazelīnu:) Laikam pati arī pamēģināšu, interesanti vai strādā.

Ķiploki patiešām ir brīnumains līdzeklis. Agrāk, kad vitamīnu trūkuma dēļ cilvēkiem kara laikā krita laukā zobi, viņi smērēja smaganas ar ķiplokiem - tie savelk, ārstē un dziedē. Līdzīgi arī ar olīveļļu, kas skalināta pa muti dziedē. Tā kā pamēģināt var. 
Mani nagi tagad arī atpūšas, gan no gelish, jo kad to liek vairākas reizes pēc kārtas, nagi tomēr to jūt, neskatoties uz to, ka man tie ir no ļoti stiprajiem, tomēr.. 

Iesakiet nagu laku kas labi turās uz saviem nagiem,man ir savi nagi,bet tomēr čakars ir,jo nagu laka turās 2 dienas varbūt mazāk:)

paldies,meitenes. jāpamēģina ķiploks ;)

> Dress VIP

Iesakiet nagu laku kas labi turās uz saviem nagiem,man ir savi nagi,bet tomēr čakars ir,jo nagu laka turās 2 dienas varbūt mazāk:)

Salonos izmēģināju dažādu firmu gēla lakas, vienīgā, kas patka ir Šellaka. Tādēļ nopirku Shellakas, lampu, un pati sev lakoju uz nebēdu. Vismaz man ļoti ilgi  turās :) 

Izmēģini salonā.

> Parfait

> Dress VIP

Salonos izmēģināju dažādu firmu gēla lakas, vienīgā, kas patka ir Šellaka. Tādēļ nopirku Shellakas, lampu, un pati sev lakoju uz nebēdu. Vismaz man ļoti ilgi  turās :) 

Izmēģini salonā.

man arī ir doma pašai iegādāties lampu. varētu pačukstēt kur iegādājies lampu?

jo staigāt uz salonu ik reiz kad kaut kas notiek ari nav pa prātam. 

> Labejshoping

> Parfait

> Dress VIP

Izmēģini salonā.

man arī ir doma pašai iegādāties lampu. varētu pačukstēt kur iegādājies lampu?

jo staigāt uz salonu ik reiz kad kaut kas notiek ari nav pa prātam. 

Es nopirku rimčikā, bija UV lampa ar visu starta komplektu (nu tās aizsargkārtas lakas, dažas vīles, kociņi utt.) ap 40 Eur, ja nemaldos. Bet paprasīju drogās vai ir, un jā ir pa kkādiem 10-15 Eur, bet nu tik pa vienam nadziņam var lakot.

sveika! Izlasīju par tavu sāpi. ietekt varu to pašu ko citas meitenes, tev šobrīd labāk nelikt neko uz saviem nagiem,ļauj viņiem pašiem atpūsties un attaugt. Es pati arī lietoju to eveline līdzeklīti 8in1 nagiem,uzklājot vienu kārtu nav nekādu sāpju,bet ja tajā pašā vakarā uzklāju 2 vai 3 kārtas nagi sāk takā pulsēt pirkstu galos un paliek ļoti nepatīkami,tad neizturu un ņemu nost. Viens nags man arī bija paplāns no gelish noņemšanas un viņš bija daudz jūtīgāks. Tagad man nagi ir atauguši un šo līdzekli klājot nav nekādu sāpju,nagi aug ļoti spēcīgi un ātri. Tā ārstniecīskā nagu laka ir ļoti spēcīga, nagus pieliekot nedaudz tuvāk acīm kamēr kalst,sāk acis kost,bet kad ir nožuvusi nav nekādas vaias.

Vislabākais,ir nogaidīt kādas 5 nedēļas,kad viņi bus attauguši un tikai tad kaut ko likt uz viņiem. Veiiksmi

11 - 20 no 22