FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Kaitinošākie pircēju jautājumi!

Varat varbūt padalīties ar saviem jautājumiem, kas Jums kaitina pircējos, lai mēs katra varētu mācīties! Man, piemēram, ļoti kaitina jautājums:"Vai vēl ir pieejams?" Es saprotu, ka tas ir labs veids kā uzsākt sarunu, bet es vienmēr, tiklīdz kaut kas no manis ir nopirkts, tas tiek dzēsts no portāla. Vēl kaitinošāk ir tad, kad uz tavu atbildi vairs neviens nereaģē un vairs neatbild, tā arī nevar saprast vai cilvēkam šī lieta interesē vai nē, pārprasīt arī ir stulbi. Daudz ātrāka komunikācija būtu, ja pircējs uzreiz vērstos pie pārdevēja ar jautājumiem:"Kāds ir garums, apkārtmērs?'' "Vai ir iespējams saņemt vairāk bildes uz epastu?" "Vai varam satikties, lai varu pielaikot?" "Vai varam vienoties par cenu?" Šādi viss norisinātos daudz ātrāk! "Vai vēl ir pieejams?" Es dienā saņemu ļoti daudz tādu jautājumu un uz katru atbildēt, tas tomēr prasa manu laiku. Liekas vienkārši, ka cilvēks ir kaut ko meklējis, viņām tā +/- vakarā tā lieta ir iepatikusies, tāpēc saņemu tādu jautājumu, bet no rīta, kad atbildu, tad interese jau ir zudusi. Katrā ziņā, ja arī prece nepatīk vai nevēlaties to citu iemeslu dēļ, būtu jauki, ja arī tāpat kā es, patērēju laiku atbildot uz jūsu vēstuli, arī jūs noziedotu laiku, lai atbildētu man un vienkārši pateiktu, ka neņemat! Smaidīgs

06.08.2013 20:20

Mani arī nekas nekaitina, cilvēki taču ir tik dažādi,jāatbild ar smaidu :)

06.08.2013 21:03

klientam vienmer ir taisniba

06.08.2013 21:29

> Nellija

sen jau pierādīts, ka klientam nav vienmēŗ taisnība... jo klientam ir tiesības visu nezināt, tāpēc jau ir pārdevēji

08.08.2013 23:55

Vai ir pieejams mazliet sāk besīt, jo parasti tālāk arī nekādas atbildes nav, neatkarīgi no tā, vai pasaku, ka ir pieejams vai pat uzdrukāju tālāk ar visām saņemšanas opcijām :/

Visvairāk kaitina, ja prasa izmērus, kas sludinājumā jau norādīti vai pēc garas sarakstes attopas, ka 40. izmēram 34. izmēra drēbes varētu arī nederēt, vai, piem., kad viss jau sarunāts un aprunāts, izmērīts un sabildēts saka, lai padodu tad nākamreiz ziņu, kas esmu konkrētajā pilsētā, kurā neesmu pēdējos vismaz 5 gadus bijusi.. Ja dzīvo citā pilsētā un netiek braukāts uz otra cilvēka dzīvesvietai tuvumā esošo rajonu un ir pretenzijas pret pasta pakalpojumiem, domāju, ar to arī jāiesāk sarakste.

Un pilnīgi nošaut gribās pircējas, kas vairākkārt pārprasa jau atbildēto, parādīto un sludinājumā aprakstīto it īpaši caur sms, kur katra īsziņa, vismaz man, maksā 5 sant un beigās, ja vēl nepaņem, pāris lati vējā..

09.08.2013 05:39

> Inky

ceru, ka satrp nošaujamajam neesmu  arī es... :D

09.08.2013 08:05

> Inky

"attopas, ka 40. izmēram 34. izmēra drēbes varētu arī nederēt" - made my morning! :D :D :D

09.08.2013 09:04

> Lenii

varbūt aizmirsa, ka neatrodas veikala, kur var izmērus piemeklet. :D labi, ka vēl attapas pirms prksanas!

31 - 37 no 37