andele mandele

hey! varbūr ir arī kāda kura no atverskapi būs pārdevējas lomā?

ja nu kāda būs,tad pārdosiet visu ar ziemu saistīto tikai- Ziemas jakas,apavi utml. ? vai arī var pa kluso paņemt kaut ko ne pa tēmu un pārdot? :D

25 Atbildes

es piedalīšos, ņemšu, protams, arī kleitas, kedas utml. 

Kas tieši ir domāts - ne pa tēmu?

Sveika, būšu andelē un tirgošu visu, kas atrodas manā atverskapja skapī ( tā esmu darījusi vienmēr un tā ir vieglāk arī saprast, ko ņemt līdz) + ņemšu vēl pāris ziemas lietas līdzi.

Labrīt! Kad un kur andele?

8.novembri Kipsalas mazaja halle:) Bernu andela soreiz lielaja:))

> Dii

Jap un buus tikai ap 200 paardeveeju, plus atseviskaa stuuriitii buus visas taas, kas pirmo reizi piedalaas. 

> Agnese Caune

> Dii

Jap un buus tikai ap 200 paardeveeju, plus atseviskaa stuuriitii buus visas taas, kas pirmo reizi piedalaas. 

Super, paldies par info! Forši, ka sekoju twitterī, bet neko nezinu :D Varbūt vari padalīties ar ieejas maksu un laikiem? Nevainīgs

Ieejas maksa andelē apmeklētājiem: no plkst. 11:00-15:00: 2 EUR, pēc plkst. 15:00: bezmaksas

Apmeklētāju biļetes iepriekšpārdošanā: Popup Veikalā Vecrīgā, Šķūņu ielā 15, katru dienu no plkst. 11:00-21:00!

Hmm..kad būs nākošā andele Rīgā? :)

Man liekas, ka vainu andele mandele majaslapaa (ja ir jau updeitota lapa bik vairak ka pirms tam) un AM facebook grupaa visu laiku ir info kas ko kaa :) 

1 - 10 no 25