FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Atradu pastastacijā paku! Varbūt tava?

Sveikas. Gribu paziņot, ka Rīgas Origo pasta stacijā man pienāca paka, kas nav mana! Rozā Coloseum maisiņā ielikts džemperītis un matu stīpa ar ziediem. Ja kāda atpazīst preci, griezieties Pasta stacijā!

40 Atbildes

Labots 07.11.2014 21:51

nu vispar, ja par to runaa, tad mani ari nesajusmina apkalposana sajos pakomatos. loti riskanti. cenas lielas ar akcijam krapjas. un vel minuss, ka nav pie pirksnas noradits, ja jasuta tas maksajuma rekvizits uz tadu un tadu epastu. es to nezinaju un zvanu kapec nav kodi atnakusi.. man saka, ka jaatsuta tas epasts atbildei. bet nepateica jau areizo epastu. jasuta uz to, kas majaslapa kontaktos noradits, ne to, no kura atnak rekins.

vispar tads chakars. nejutos ari laimiga, ka atrasanas vietas un cilveku del esmu spiesta parmaksat jo citas iespejas nav ka izmantot so  firmas pakomatu.

jaa, un cheku arii sanjemu tikai vienreiz, kad maksaju uz vietas ar karti.

> durstīgā :)

nu vispar, ja par to runaa, tad mani ari nesajusmina apkalposana sajos pakomatos. loti riskanti. cenas lielas ar akcijam krapjas. un vel minuss, ka nav pie pirksnas noradits, ja jasuta tas maksajuma rekvizits uz tadu un tadu epastu. es to nezinaju un zvanu kapec nav kodi atnakusi.. man saka, ka jaatsuta tas epasts atbildei. bet nepateica jau areizo epastu. jasuta uz to, kas majaslapa kontaktos noradits, ne to, no kura atnak rekins.

vispar tads chakars. nejutos ari laimiga, ka atrasanas vietas un cilveku del esmu spiesta parmaksat jo citas iespejas nav ka izmantot so  firmas pakomatu.

Labots: šodien, 21:51

Tev vismaz ir opcija maksāt ar karti.:DKatru reizi kā es aizeju,tā rāda,ka nav iespējams,tādēļ arī sāku iegādāties šos kodus. Ar omnivu līdzīgas klapatas-ļoti bieži nav papīrs un tad nedz izdrukā čeku,nedz uzlīmi,bet paciņu piedāvā nosūtīt bez tās,atkal ar ne pārāk lielu uzticību tas jādara. Tādēļ loti priecājos vienmēr nogādāt visu cilvēkam rokās,likt apskatīties preci uz vietas un pateikt paldies par sadarbību.

Manu paku vispār pazudēja :( Līdz ar meiteni no kuras pirku sākām meklēt-labi ka atradās...bet nu šim servisam vairs neuzticēšos!!!

> Janeta

> durstīgā :)

Labots: šodien, 21:51

Tev vismaz ir opcija maksāt ar karti.:DKatru reizi kā es aizeju,tā rāda,ka nav iespējams,tādēļ arī sāku iegādāties šos kodus. Ar omnivu līdzīgas klapatas-ļoti bieži nav papīrs un tad nedz izdrukā čeku,nedz uzlīmi,bet paciņu piedāvā nosūtīt bez tās,atkal ar ne pārāk lielu uzticību tas jādara. Tādēļ loti priecājos vienmēr nogādāt visu cilvēkam rokās,likt apskatīties preci uz vietas un pateikt paldies par sadarbību.

Es jau domaju, ka mana pilsēta vienīgajai tadas problēmas, nu jau pusgadu nevar norēķinaties ar karti , sakuma domaju, ka problēmas būs īslaicīgas un pēc nedēļas jau būs atrisinatas, bet nē. Arī čekus man nedruka arī nu jau pusgadu...Taa nu ar tajam pasta stacijam ir. 

Man šodien zvanīja no pasta stacijas, ka jau 10 dienas nav izņemta paciņa, ko esmu nosūtījusi meitenei. Sms, tiekot sūtītas, zvanus neceļ un paciņu arī neizņem, bet meitene atsauksmi jau labi laiciņu atpakaļ ielikusi.

Tagad nesaprotu, vai šie kaut ko traki sajaukuši, vai meitene atsauksmi ielika, bet paciņu neizņēma vai, mazums, mistiski kaut ko sajaukusi nosūtot būtu, bet arī tas apšaubāmi, jo numurus un adreses uz pakām rakstu un neviena nav sūdzējusies, ka 14 dienas jau paciņa "ceļo" :(
Šādi vēl murgos un sirmos matos iedzīvošos :D

Man,nezinu par ko pasta stacija atsutija 2 liekus kodus,esmu pasutijusi vienu,bet izmantoju 3.

Vienreiz biju pasūtījusi Pasta Stacijā 5 kodus - 4 jau biju izmantojuis(visu kārtīgi pierakstru, tāpēc tieši zinu) un sūtīju vīru uz pakom/ātu, lai nosūta pēdējo paciņu ar atlikušo kodu - nju nekā - izmēģinājās kādas 5 reizes vismaz - saka, ka tāds kods nav..

Forši pa vienu kodu esmu zaudējusi naudiņu.. :(

Tad vēl reize, kad atkal sūtīju vīru izņemt paciņu - nevērās durvis vaļā - viņš nebija vienīgais - izrādās tur jau stāvēja vēl cilvēks, kas arī zvanījās, lai attaisa durtiņas vaļā - labi, ka bija tikai 19:30 pulkstens :).........- šajā reizē meitene sūtīja no Talsiem - teica, ka tur arī čekus nedrukā... bet labi, kas l;abi beidzas :)

Tad vēl ir bijis gadījums, kad biju Rīgā - iedomājos - o nosūtīšu paciņu Molā - ahhh izmēģinājos vairākas reizes - ņemot dažādus izmērus durvīm - visas redz bija aizņemtas...

Nju labi, braucu vien uz savu Ogri...sūtīšu tur..he...kādi tur brīnumi - tur ar redz viss pilns..

Galvenais, ka pilns - bet to jau parāda tikai, kad esi pie pēdējās darbības jau - atvērt nodalījumu - nu bāc esi jau nostāvējis cik ilgi nočakarējies - bet tur- Ha Ha - brauc mājās! :D

Pēdējā laikā gan Pasta Stacija, gan Omniva kaut ko nolaiž greizi. Pasta Stacijā ir gadījies, ka pēc darba atnāku likt paciņu, lieku kredītkarti un saka, ka nepieņem, tikai ar kodiem. Pie interneta netieku, lai pasūtītu kodu. Arī pati pilsētā nedzīvoju, bet meitenei apsolīju, ka izsūtīšu tieši tad! Un nekur nekāda ziņa par to, ka tajā dienā pakomāts kredītkartes nepieņems, nebija :(

Savukārt, ar omnivu bija gadījies, ka man paciņa atnāca pārgriezta..pārgriezts maisiņš. Acīmredzami pārgriezts nevis pārplēsts. Labi, ka no turienes nekas nebija nozudis.

Bet par Latvijas Pastu vispār labāk neizteikšos. Pasūtījumi nozūd, darbinieku attieksme vispār nekāda (nesaku, ka visu darbinieku, bet manā pusē lielākā daļa pasta darbinieku ir tik pavirši, ka paviršāk vairs nevar)

Pasta stacija pedeja laika kavejas vai aisuta nepareizi vai kkas notiek, pagaidam man ar Omnivu viss kartiba, pienak un aiziet pacina, bet tagad ari viena paka bij aizgajusi un atnakusi kka atpkal, un man zvana ka kkas nepareiz, vaaks vienkarsi,cerams to pashu kodu vareshu lietot velreiz, ceru nebus jamaksa 2treiz. ://// 

Ja , tam piekritu ka tracina gan pasta stacijai gan omnivai citreiz bankas kartes nepienem, un japasuta kodi, citreiz nestrada printeris un neizdod Omniva to uzlimi =/ citreiz var nojukties, un meitenes dusmigas ka laika nav atnakusas pacinas , tas ta neforsi :(

31 - 40 no 40