Nomierinoša Tēja?

Labvakar meitenes ;)

Vai varat ieteikt, kādu tiešam labu nomierinošo Tēju pieaugušajam?! Kas tiešam palidz...

Pēdējā laikā daudz stresa, nemitigā domāšana par visu, raizes, neguletas naktis utt

vel tam VISAM klāt, jau nedēłu, kā labās acs apakšējais plakstinš nemitigi raustās...

22 Atbildes

> klimovicha88

> Vita Evelīna

> klimovicha88

Kā saka tam VISAM pa virsu tiešam Nervi beigti man...

Vita Evelīna kur šo līdzekli var atrast internet a? Savadak meginu ieguglēt, nevaru atrast?! Gribas palasīt informāciju par šo līdzekli :)

Par netu tiešām nav ne jausmas, diemžēl. es pirku kādreiz benu aptiekā, bet vispār, cik zinu, tad viņš ir diezgan reta parādība aptiekās.

Vēl arī sobrīd tik izslavētais Nervostrongs īstenībā ir tiešām ļoti labs un netiek par velti slavēts. tam arī cena pieņemama - ap 10eur un viņš tik tiešām ne tikai nomierina uz kādu laiku, bet spēcina sistēmu ilgtermiņā

Es tiko uzgāju UZ Nervostrongs, ne tikai nomierina, bet arī stiprina nervu sistēmu, kas manā gadījumā butu vajadzīgs!!! 

Te palasot, Gan Nervostrong, gan anti-stress jādzer regulari... Tas sanāk, kā sac dzert šada veida zāles, tā visu laiku..  Kā īsti ir?

oi nē, visu laiku noteikti ne! Ir rūpīgi jāizdzer kurss - 1 vai 2 mēneši, tad nervu sistēma būs sakārtota, atjaunota un pabarota ar visu nepieciešamo. un tad pēc tam - pēc vajadzības - ja ir stresi, atkal var 30dienas padzert, bet teorētiski viņam vajadzētu uz diezgan ilgu laiku visu pa plauktiņiem salikt. Noteikti ieteiktu labāk n-strongu, jo antitress, lai arī ir labs, bet tikai nomierina, nevis atveseļo ilgtermiņā nervu sistēmu.

p.s

ļoti lielu lomu šajā spēlē arī uzturs. acs raustīšanās un vispārējs nogurums var būt no vitamīnu un ūdens trūkuma.

1/2-1l silta citronūdens no rīta tukšā dūšā + 3l tīra (vai ar citronu) dienas laikā var reālus brīnumus darīt. tā pat - uzturā daudz vairāk svaigu dārzeņu un pēc iespējas mazāk pārstrādātu produktu pāris nedēļu laikā ļoti biežos gadījumos spēj atveseļot organismu pat bez medikamentiem. izcili labi uz nervu sistēmu un vispār visu organismu iedarbojas avokado, valrieksti, zivis, visa veida zaļie dārzeņi, zaļumi un vispār visi dārzeņi. bet tikai ja tos kombinē arī ar "neveselīgiem" produktiem, tad efekts krietni vien samazinās, vai pat zūd vispār

p.p.s

ceru, ka būšu līdzējusi & lai izdodas ātri tikt uz kājāmAci miedzošs

balderīanu jadzer mēnesi,un būs viss ok

taas tabletes tiesam ir labas,ir meginats,pec 5-10minutem jau esi mierigs un ne par ko nepardzivo :) :)

100% pārliecināta un droša par Nervostrong. Arī nācās daudz pastresost,kas beidzās ar trauksmes izjūtām,bezmiegu un ļoti ilgu nemiera sajūtu,kas lēnām sāka pārtapt par veģetatīvo disfoniju. Tiku vaļā no visām šim kaitēm padzerot Nervostrong vairākus mēnešus. Palīdzēt sāka jau otrajā dienā pēc otrās tabletītes. Pats foršākasi ir tas,ka viņš ir no dabīgām zālītēm un neizraisa atkarību.

Mūsu dzīvē viss saistās stresu un viņš ir neizbēgams, jo ātrāk pamani simptomus,sāc ātrāk rīkoties. Tagad,kad parādās vai tuvojās kāds stresa stāvoklis es uzreiz iedzeru Nervostrong un esmu mierīga. Man viņš patiešām palīdz. :)

Man bija šāda pati problēma..

Naktīs reiba galva, nevarēju aizmigt, dienās visu laiku galvā bija miljoniem domu, nespēju atslābināties..

Man aptiekā ieteica Nervostrong. Padzēru ~mēnesi, bija rezultāti, kā arī runājot par miegu, maximās(varbūt kur citur) ir zāļu mazs plauktiņš, kurš stāv no dabiskām izejvielām dažādi pilieni, tējas utml, tur ir pilieni, kas nomierina un ļauj baudīt kvalitatīvu miegu. Tie man arī palīdzēja!

Veiksmi! :)

Man šķiet, ka pirms nodarbities ar pašārstēšanos, vajadzētu aiziet pie ārsta.. ģimenes ārsta vai varbūt uzreiz pie neirologa. Ieteiks to, kas tieši tev palīdzēs - gan stresu mazināt, gan izgulēties, gan izskaidros, kāpēc plakstiņš raustās.

Par cik es nodarbojos ar arstniecibas augiem,tad varu no tejam ieteikt-vigriezu,balderianu,materes lakstu tejas...no tam nekas slikts nebus.

Copy

Ārstnieciskās zāļu tējas nevienam nenāk par sliktu. Tā, piemēram, pret bezmiegu, neirozēm ļoti labas ir tējas, kuru sastāvā ir auzas, piparmētras, baldriāns un citas. Cilvēks pats mājās brokastīs var sev regulāri gatavot auzu pārslu biezputru. Veselīgi ir arī auzu graudu diedzējumi. Auzu sastāvā ir olbaltumvielas, kas satur vērtīgās neaizvietojamās aminoskābes, B grupas un citus vitamīnus, minerālvielas, no kurām svarīgākās ir fosfors, magnijs un dzelzs. Visas šīs minētās vielas un vitamīni ir īpaši nepieciešami stresa nomocītājiem.  

Vienkāršs līdzeklis aizmigšanas traucējumu novēršanai ir baldriāna tinktūra vai lavandas eļļa. Tos pat nevajag lietot iekšķīgi, bet ieelpot. Tādēļ šiem līdzekļiem vienmēr vajadzētu būt uz naktsgaldiņa.

Labs nomierināšanās paņēmiens ir arī dziļā elpošana – vajag dziļi ieelpot caur vienu nāsi un izelpot caur otru nāsi. Tā dara kādas septiņas reizes. Šis paņēmiens palīdz labi nomierināties.

Paldies Jums visām Par ieteikumiem :))

Pamegināšu Nervostrong padzert :) Jauzvana šodien vel dakterei pakonsulteties un Jasak sava nervu sistemu savest kartiba! 

Vēl ļoti labi palīdz noņemt stresu skriešana:)

11 - 20 no 22