FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Profesionālie šampūni

Vai kāda ir lietojusi kaut kuru no šiem šampūniem? Kādas atsauksmes? Smaidīgs

28 Atbildes

Smaidīgs

Esmu! Un arī maskas no šīm firmām ir lietotas, nu teikšu tā, normālas, par tādu cenu. Bet ir tomēr labāki līdzekļi, vismaz maniem matiem. Nuance šampūns slikti putoja, bet toties maskas no Nuance ir foršas. No Draw man patika šampūns labāk, bet maska so-so SmaidīgsPiebildīšu ka man ir bieza mata struktūra, balināti mati ar tieksmi sausiem palikt uz matu galiem. Šīm markām ir katram matu veidam un problēmai atbilstoši produkti. Cena nav liela, var izmēģināt. 

Nu man ir dabīgi mati, nav krāsoti, tāpēc nezinu,kurš būtu labāk Smaidīgs

varbūt ir kādas atsauksmes par šiem šampūniem? 

Džuse, Tu esi lietojusi CHI produkciju? Biju iegājusi profesionālās kosmētikas veikalā, bet pārdevēja neko daudz nemācēja teikt, tikai, ka viņu veikalā izņemts no apgrozības, nebija pirktspējas, kas liek domāt, ka nav labs vai cena augsta:D

> Džuse

Nu man ir dabīgi mati, nav krāsoti, tāpēc nezinu,kurš būtu labāk Smaidīgs

varbūt ir kādas atsauksmes par šiem šampūniem? 

Diplona var Drogās nopirkt,esmu meiginājusi pirmo un pēdējo,pirmais maniem matiem patika vairāk,skaitās professionālais.

Chi ir ļoti labs,bet dārgs.Chi keratīna balzāms maksā 15/16 eur

> Naty-lee

Džuse, Tu esi lietojusi CHI produkciju? Biju iegājusi profesionālās kosmētikas veikalā, bet pārdevēja neko daudz nemācēja teikt, tikai, ka viņu veikalā izņemts no apgrozības, nebija pirktspējas, kas liek domāt, ka nav labs vai cena augsta:D

Esmu strādājusi profesionālās kosmētikas veikalā un ļoti daudz vispār interesējos par kosmētiku :0

Tātad - 

CHI un Bio Silk ir gandrīz divas vienādas produktu līnijas, kas ir uz zīda bāzes. Eļļiņas abiem ir ļoti labas - der ideāli priekš sausiem matu galiem  - kā arī bojātiem.

Pārējie produkti arī ir ļoti labi - manā skatījumā - piemēram šampūni un balzāmi - ja ir iespēja un ir bojāti..sausi mati - iesaku pamēģināt. :)

Cena - ļoti adekvāta priekš profesionāliem produktiem - jo arī citām firmām ir pārsvarā šadā cenu amplitudā viss - protams nerunājot par super truper labajām firmām - piemēram Paul Mitchel - cena daudz augstāka :)

Pirktspēja - Cik atminos manā darba laikā - pietiekami daudz pirka.

Tāpēc uz jautājumu - kāpēc izņemts - nav īsti atbildes.

Starpcitu - vēl dažos veikalos ir palicis šis un tas - es piemēram Ogres Kolonnā - nu jau Dauglasā - vēl nesen pirku :)

Skatos uz tiem profesionālajiem šampūniem un maskām jo tilpumi ir lieli,kas man patīk,un pietiktu ilgam laikam Smaidīgs nevaru izvēlēties kuru ņemt, jo negribas iegrābties Smejošs

Labots 13.11.2014 13:49

> lienīte

> Naty-lee

Esmu strādājusi profesionālās kosmētikas veikalā un ļoti daudz vispār interesējos par kosmētiku :0

Tātad - 

CHI un Bio Silk ir gandrīz divas vienādas produktu līnijas, kas ir uz zīda bāzes. Eļļiņas abiem ir ļoti labas - der ideāli priekš sausiem matu galiem  - kā arī bojātiem.

Pārējie produkti arī ir ļoti labi - manā skatījumā - piemēram šampūni un balzāmi - ja ir iespēja un ir bojāti..sausi mati - iesaku pamēģināt. :)

Cena - ļoti adekvāta priekš profesionāliem produktiem - jo arī citām firmām ir pārsvarā šadā cenu amplitudā viss - protams nerunājot par super truper labajām firmām - piemēram Paul Mitchel - cena daudz augstāka :)

Pirktspēja - Cik atminos manā darba laikā - pietiekami daudz pirka.

Tāpēc uz jautājumu - kāpēc izņemts - nav īsti atbildes.

Starpcitu - vēl dažos veikalos ir palicis šis un tas - es piemēram Ogres Kolonnā - nu jau Dauglasā - vēl nesen pirku :)

Man taisni ir sausi gali, ar tieksmi šķelties varu visu laiku apgriezt, bet vienalga ātri vien aplūzt atkal. Aij es tā gribu sakopt matus, ka cena vienaldzīga, keuni jau esmu pārmēģinājusi, tā jau patīk, bet liekas, ka mati tā pieraduši pie tā, ka kaut kas jāmaina. Došos uz to pašu Douglas, Ogrē. Ceru, ka tur ir ko piedāvāt. 

no CHI esmu lietojusi 2 lietas, ļoti patika leave in kondicionieris (sudrabots iepakojums). Galīgi garām maniem matiem bija CHI zaļā iepakojumā (it kā taisnojošs efekts):(

1 - 10 no 28