FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Gatavojam

Varbt kāda bieži gatavo lasi, ir kāda recepte, tā teikt interesantāka :) ? vai ieteikumi  ?

17 Atbildes

Смеюсь visi tikai pie PC sēž Смеюсь ?

Šad tad gatavoju laša fileju pēc vienas interesantas receptes. Nevaru tagad atrast precīzi recepti netaa, bet atradu līdzīgu laša steika gatavošanai.

Receptīte šaada. Vienīgaa nianse, ka laša filejai iegriežu saanos taadu kaa kabatiņu un  iesmērēju iekšaa vēl svaigo sieru, tad ir pavisam sulīgs. Un pesto man pašas gatavots...mmm.. Mēdīgs

> Ieva Spēlmane

Šad tad gatavoju laša fileju pēc vienas interesantas receptes. Nevaru tagad atrast precīzi recepti netaa, bet atradu līdzīgu laša steika gatavošanai.

Receptīte šaada. Vienīgaa nianse, ka laša filejai iegriežu saanos taadu kaa kabatiņu un  iesmērēju iekšaa vēl svaigo sieru, tad ir pavisam sulīgs. Un pesto man pašas gatavots...mmm.. Mēdīgs

ir domāts, kausētais siers ?

> Mazā bodīte

> Ieva Spēlmane

Svaigais siers ir kas līdzīgs biezpienam, tik putriņā. Veikalā arī tā uz iepakojuma rakstīts svaigais siers. Philadelfia, Rasa..nezinu kam vēl ir.

Man patīk vai nu vienkārši apsālīt un uz pannas vai arī sagriezt šķēlītes kubiciņos vai kādā veidā tīk, apcept, protams, pievienot sāli. Kad jau gandrīz sacepies pieliet klāt saldo krējumu, uzmest burbuli un pievienot dilles sakapātas, noteikti lokus ar var un abus. + Citrona suliņu. Pasniegt ar makaroniem vai rīsiem:)

> Naty-lee

> Mazā bodīte

> Ieva Spēlmane

Svaigais siers ir kas līdzīgs biezpienam, tik putriņā. Veikalā arī tā uz iepakojuma rakstīts svaigais siers. Philadelfia, Rasa..nezinu kam vēl ir.

Man patīk vai nu vienkārši apsālīt un uz pannas vai arī sagriezt šķēlītes kubiciņos vai kādā veidā tīk, apcept, protams, pievienot sāli. Kad jau gandrīz sacepies pieliet klāt saldo krējumu, uzmest burbuli un pievienot dilles sakapātas, noteikti lokus ar var un abus. + Citrona suliņu. Pasniegt ar makaroniem vai rīsiem:)

nelietoju pārtika piena produktus, tai skaitā biezpienu, tāpēc par īpatnībām neesmu informēta :) xixi )recepte ir laba) bet tik tiko iemarinēju laša steikus, pagatavošanai cepeškrāsnī, bet mērcītes variantu var pamēģināt atsevišķi uzkarsēt )))

Labots 13.11.2014 16:10

Un ir vēl tāda diezgan sarežģīta recepte pagatavošanai. 

Sajauc svaigo sieru ar zaļumiem (dilles, loki, pētersīļi). Ieliek ledusskapī, lai ievelkas, sajaucas garšas. Tad sataisa pesto no bazilika, cietā siera (parmezāna), olīveļļas un ķiplokiem (visu sablenderē līdz biezai kosistencei). Ņem laša fileju bez ādas, sagriež apmēram 5 cm lielos gabalos, tad ņem kārtaino mīklu, izviļā  sagriež vajadzīgos lielumos, lai tajā var ietīt filejas gabaliņu. Liekot iekšā no sākuma vidū, kur stāvēs lasītis uzziež svaigo sieru ar zaļumiem, tad uzliek lasi un augšu ieziež ar pesto. Aiztaisa ciet un augšu sasmērē ar olu, liek cepeškrāsnī uz 180 grādiem apm. 30-35 min. vai līdz mīkla zeltaina. 

Lūk...gara recepte:D Jā pie PC ilgi esmu, bet arī gatavot mīlu:)

Ehh..tad arī šī recepte nederēs, bet nu laikam var aizstāt to biezpiena masu ar ko citu.

> Mazā bodīte

>ir domāts, kausētais siers ?

Nē, vairaak biezpienam līdzīgs (ar vai bez garšvielaam, šai receptei labaak bez). Kausētais siers nederēs. Bet ja Tu piena produktus nelieto, tad jau tas nav svarīgi, neliec to sieru tik es nezinu, kaads tad būs galarezultaats. Tas svaigais siers vismaz dod sulīgumu. Un jaa, cepu ilgaak nekaa pusstundu, īpaši, ja ir laliels filejas gabals.

> Ieva Spēlmane

> Mazā bodīte

>ir domāts, kausētais siers ?

Nē, vairaak biezpienam līdzīgs (ar vai bez garšvielaam, šai receptei labaak bez). Kausētais siers nederēs. Bet ja Tu piena produktus nelieto, tad jau tas nav svarīgi, neliec to sieru tik es nezinu, kaads tad būs galarezultaats. Tas svaigais siers vismaz dod sulīgumu. Un jaa, cepu ilgaak nekaa pusstundu, īpaši, ja ir laliels filejas gabals.

es domāju varbūt var sviesta mazu gabaliņu pa virsu uzlikt, jo sviestu itkā lietoju, bet biezpienu, tiktiešām nē Плачу

Varu padalīties ar savu recepti , mūsu ģimene ir ļoti iecienijusi šo . 

-Laša fileju vai steika gabaliņus marinē apm. 15min marinādē kura ir .. medus , citrona sula , sāls , dilles . Visas sastāvdaļas pēc pašas garšas , kam patīk saldāks , kam sāļāks , kam skābāks ...pēc tam cep uz sakarsētas pannas ar pavisam mazu daudzumu eļļas(burtiski iesmērēta panna)no katras puses (necilājot un neskatoties ir vai nav apcepies)5cas min(katru pusi). 

-Sanāk sulīgs un ļoti garšigs . 

Uz cepešpannas kārtoju dilles ar kātiem, lasītim vēderā ķiploka daiviņa, jūras sāls, pipari. Pārkaisu ar sāli, pipariem, pārlieku ar citrona šķēlītēm un krāsnī iekšā uz pusstundu. Tūlīt jau ņemšu ārā Aci miedzošs

1 - 10 no 17