FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pasta stacija

Labvakar! Meitenes, jums arī ir problēmas ar pasta stacijām? Es jau pāris dienas nevaru nosūtīt paku no Alūksnes pasta stacija, tāda, ka viss esot pilns? Nu kā tas var būt? Visu laiku pilns? 

23 Atbildes

ir dažādas problēmas regulāri gan ar vienu, gan ar otru, esmu vīlusies abās, tomēr nākas izmantot tā vai tā.

Kāpēc jūs braucat uz pasta staciju pirms tam nepiezvanot un nepārliecinoties, ka ir vietas? es vienmēr to daru un ir bijis, ka pasaka, ka viena vieta brīva, tad nebraucu. Ja ir daudz brīvu vietu un man 3-5 pakas, braucu un viss kārtībā. Vienreiz bija, ka man vajadzēja 13 nodalījumus, tad gan zvanīju un vienojos, ka rezervē man uz stundu, lai neaizbraucu un durtiņas nenobučoju. :) Un vēl, sakarā ar to neatvēršanos, Rīgā gandrīz visām ps tagad pašam jāpiespiež durtiņas, nevar neatvērties. Un tagad būs jauni pakomāti, redzēju piem., bērnu pasaulē, nezinu vai labāki, bet savādāki.

Ar Pasta staciju pēdējā laikā nav bijušas nekādas problēmas. Vienīgais tas, ka man abās tuvākajās pilsētās Pasta stacijas galīgi nav pa ceļam , ieliktas tādos veikalos, ko praktiski neapmeklēju.

Omniva labāk patīk dēļ pieejamības , ir pa ceļam. Taču tur bieži mēdz būt problēmas , tad printeris nedarbojas vispār, tad čeku nedod, tad ar karti nevar maksāt... Diezgan riskanti paļauties, ka tas aparāts pilnībā strādās.  Šodien sūtīju divas pakas pa Omnivu . Ja mājās nebūtu sūtījumus internetā jau  noformējusi , tad brauktu ar savām pakām mājās...jo printeris atkal nedarbojās un pieņēma tikai iepriekš noformētus sūtījumus.

Man liekas, ka pasta stacijai bišku ērtākas atrašanās vietas, vismaz man. 

ar omnivu- automāts čakarējās, kodu uzspiest nevar, uzkārās kādas 10x..  brīnums, ka vispār durvis atvērt varēja :D 

Man tikai Pasta stacija pieejama, Omnivas nav:( Vienīgasi vēl sūtīt pa Latvijas pastu, tas ir, varbūt, lēnāk, bet drošāk. Vairs neuzticos PS. Divas dienas pēc kārtas pilns? Alūksnē? Tim mazā pilsētā? Nu nezinu, trakums.

Es tgd biju nobijusies, jo sutiju 2dien pienaca meitenei kods šodien.

Nekad tik ilgi nebija bijis, tpc sattraucos, bet beigaas viss ok :)) Nav bijušas nekaadas lielas probleemas ar paku nozušanu utt. :)

siguldā šodien nevarēja izņemt paciņu 

Pēc pieredzes Ventspilī ar Pasta staciju ir problēmas,ejot garām bieži nākas redzēt,ka cilvēki ir neapmierināti,jo nevar saņemt savas paciņas. Arī pašai ir bijis,ka vairākas reizes pa dienu nevaru atvērt nodalījumu un zvanot uz biroju vienmēr ir bijis stundu jāgaida. :(

Omnivas pakomāts tomēr patīk labāk nav ne pašai bijušas problēmas,ne dzirdēts,ka kādam citam būtu bijušas problēmas.

Bet nu cik cilvēku tik viedokļu par pakomātiem. :)

Nu jā, man sākumā, kad vēl bija Post24, bija daudz problēmu. Kādus 10€ toč benzīnā nobraucu bezjēgā + pāris stundas laika, jo ar pakomātu problēmas un uzlīmes arī bieži iestrēga un sazvanīt arī grūti, tāpēc PS ar visām problēmām kaut kā labāk patīk - vismaz vienmēr paceļ telefonu un fiksi visu atrisina.

Ar omnivu man bija reālas problēmas janvārī,kad valūta mainījās,viņi tajos aparātos kaut ko mainīja,drukājās ārā nereālas uzlīmes,ar iepriekšējām adresēm,ar karti nevarēja nomaksāt,tas vilkās veselu mēnesi.Tad pa starpu man 2x dubultā novilka naudu no kartes,rakstīju iesniegumu,bet tā arī neatgrieza,bet līdz šim viss ok.

Ar pasta staciju vispār pat riebjas sūtīt,visu laiku kādas ķibeles,čekus nedrukā,tad ekrāns no rītiem regulāri tumšs,sazvanīt viņus nevar,tad pakas sūtās 5 dienas,kad zvanu un jautāju,vienmēr ir standarta atbilde-gaidiet,būs.

11 - 20 no 23