FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai kada ir apmeklejusi so proceduru??

Sveikas meitenes, jau vairakas reizes esmu pamanijusi so piedavajumu https://cherry.lv/3d-datordiagnostika-visam-organismam-51-percent/comments kolosali.lv majas lapa.

Sakiet, vai kada no Jums ir apmeklejusi, ir verts aiziet???Gaidisu Jusu komentarus.

Visiem jaukas brivdienas! =)

6 Atbildes

Es arī gribētu dzirdēt kādas atsauksmes :))

Vai tiesam neviena nav bijusi???? =( =(

Biju uz kādu līdzīgu datordiagnostiku (diemžēl nosaukumu neatceros, tikai vietu - Purvciems). Praktiski neko jaunu neuzzināju, bet ziņkārību apmierināju.

Tevis minētā diagnostika atšķiras no tās, kuru veicu es, spriežot pēc viņu apraksta. Domāju, ir vērts aiziet. Tu apmierināsi savu ziņkārību, un tas ir pats galvenais. 

Es gribetu aiziet, domaju ka iespejams kada ir bijusi, un varetu izteikt savu viedokli,jo maksa ir 22 eur un ari laiks ir javelta. Laikam vajag pameginat,bet Jums varu atrakstit pec tam ko es no si pasakuma ieguvu vai ari otradi. :)

Mana paziņa uz kaut ko līdzīgu bija, arī komentēja, ka neko jaunu neuzzināja par savu veselību. Plus vēl bijis interesants moments, ka izmeklētāja uzreiz pēc procedūras piedāvājusi kaut kādus brīnumlīdzekļus organisma atjaunošanai.

1 - 6 no 6