FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Krāpnieki

Kā cīnāties, ja sastopaties ar blēdīgām pārdevējām? Piemēram, tās, kas tirgo "brendu lietas", papildus uzsverot sludinājumā preces kvalitāti un ražotājvalsti, norāda, ka lieta jauna un oriģinālajā iepakojumā utt., Tad, kad prece saņemta, tā ir "tirgus"ražojums, bez jebkāda oriģināla iepakojuma, un vēl nederīgā stāvoklī. Uz aicinājumu atdot naudu un paņemt atpakaļ "iepārdoto", seko atbilde - bildi redzējāt, prece patika? Ko vēl gribat  - par šādu naudu oriģinālu?! Dabūjāt smuku mantu un viss! Pretenzijas netiek pieņemtas! Vairāk uz ziņām netiek atbildēts. Audzināšanas nolūkos apceru variantu par šādu pārdevēju iesniegt policijā pieteikumu krimināllietas ierosināšanai par krāpšanu.

26 Atbildes

Xm nezinu ka par policiju,ja jums ir pacietiba un laiks to visu darit,rakstit iesniegumu u.t.t uz priekshu

bet jums tas vajadzigs?mana celja stajas daudz krapniechu,bija dazadas,bija kas naudu atgrieza,bija kas pazuda izdzesas un viss,bija man maciba. Tapec lemt jums

Pat nezinu ko lai uzraksta-koks ar diviem galiem.....Labāk ir preci vienmēr aptaustīt un apskatīt,pirms iegādāties,jo ja pārdevēji nav godīgi,tad vismaz pircējam jābūt gudrākam:)

Pat nezinu ko lai uzraksta-koks ar diviem galiem.....Labāk ir preci vienmēr aptaustīt un apskatīt,pirms iegādāties,jo ja pārdevēji nav godīgi,tad vismaz pircējam jābūt gudrākam:)

Īsti nezinu,ko teikt,jo paliek žēl to nekaunīgo meļu,kas raksta vienu,bet patiesība ir citādāka. Principā Tevi smagi apkrāpa. Drīkst zināt,kas ir šī tik elegantā pārdevēja?

Piekrītu, ka būs ja aitas, būs cirpēji, un katra "izglītība" maksā naudu, šajā gadījumā  - tā ir diezgan dārga mācība man, un šajā gadījumā esmu "aita":), modrību iemidzināja tas, ka esmu "skapī" sastapusi brīnišķīgas pārdevējas un visādi citādi lieliskus cilvēkus, un ticu, ka vairums pārdevēju tiešām ir tādi, pie kuriem prieks iepirkties un prieks komunicēt.

Tomēr tā kā man izglītība atļauj un advokāts man iesniegumam policijai nav jāalgo, tad varbūt arī uzrakstīšu, vienīgi žēl laiku un lieko ņemšanos....

Piekrītu, ka būs ja aitas, būs cirpēji, un katra "izglītība" maksā naudu, šajā gadījumā  - tā ir diezgan dārga mācība man, un šajā gadījumā esmu "aita":), modrību iemidzināja tas, ka esmu "skapī" sastapusi brīnišķīgas pārdevējas un visādi citādi lieliskus cilvēkus, un ticu, ka vairums pārdevēju tiešām ir tādi, pie kuriem prieks iepirkties un prieks komunicēt.

Tomēr tā kā man izglītība atļauj un advokāts man iesniegumam policijai nav jāalgo, tad varbūt arī uzrakstīšu, vienīgi žēl laiku un lieko ņemšanos....

> Becians

Es ziedotu šo laiku,jo kādam ir jāsāk pārmācīt krāpnieki. :)

Ja man būtu teikšana,tad es jebkuram krāpniekam lēni un mokoši grieztu ar mazu nazīti rokas/pirkstus nost,lēni un mokoši,ha. 

Dievs ta un ta sodis tos krapniekus.

1 - 10 no 26