FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Krāpnieki

Kā cīnāties, ja sastopaties ar blēdīgām pārdevējām? Piemēram, tās, kas tirgo "brendu lietas", papildus uzsverot sludinājumā preces kvalitāti un ražotājvalsti, norāda, ka lieta jauna un oriģinālajā iepakojumā utt., Tad, kad prece saņemta, tā ir "tirgus"ražojums, bez jebkāda oriģināla iepakojuma, un vēl nederīgā stāvoklī. Uz aicinājumu atdot naudu un paņemt atpakaļ "iepārdoto", seko atbilde - bildi redzējāt, prece patika? Ko vēl gribat  - par šādu naudu oriģinālu?! Dabūjāt smuku mantu un viss! Pretenzijas netiek pieņemtas! Vairāk uz ziņām netiek atbildēts. Audzināšanas nolūkos apceru variantu par šādu pārdevēju iesniegt policijā pieteikumu krimināllietas ierosināšanai par krāpšanu.

26 Atbildes

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

Dievs ta un ta sodis tos krapniekus.

Es neesmu ticīgā ,tādēļ mans variants bija brutālāks,ha. Ticu reāliem darbiem,jo ,lai kaut kas notiktu,ir jādara pašam. :) 

tas ja,ir kaut kam jasak,es neko nedaritu,jo lupatas del neplestu uz sevis matus,un skraiditu pa policijas iecirkniem,maciba bus man,lai krapniece dara ko grib,kaut kad gals bus,visu  muzu krapties nesanaks

> Becians

Piekrītu, ka būs ja aitas, būs cirpēji, un katra "izglītība" maksā naudu, šajā gadījumā  - tā ir diezgan dārga mācība man, un šajā gadījumā esmu "aita":), modrību iemidzināja tas, ka esmu "skapī" sastapusi brīnišķīgas pārdevējas un visādi citādi lieliskus cilvēkus, un ticu, ka vairums pārdevēju tiešām ir tādi, pie kuriem prieks iepirkties un prieks komunicēt.

Tomēr tā kā man izglītība atļauj un advokāts man iesniegumam policijai nav jāalgo, tad varbūt arī uzrakstīšu, vienīgi žēl laiku un lieko ņemšanos....

Es pat nevaru iedomaties cik garsh un mokosh butu process shada veida lieta-ar I-neta veikaliem un oficialajam saitem ir vienkarsak-prece neatbilst aprakstam vai kvalitatei, griezies atbilstosajas institucijas, sanem naudu atpakal un viss ok:) bet par tirgosanos skapii gan nezinu-nekadu cheku par pirkumu un nekadu pieradijumu:)

Tik bezcerīgi jau nav. Ir sludinājuma printscreen, kurā ir preces apraksts, pati prece, sarakste ar pārdevēju, utt. Tomēr, jā -  piekrītu, lai arī nauda nebija tā mazākā, skraidīšana pa policiju prasa laiku un nervus. Janetai tas variants bija brutālāks, ko dara ar krāpniekiem:), citai - maigāks (bet varbūt arī nē), ka katrs jau tāpat dabū pēc nopelniem, un ticu, ka tā arī ir.

> Becians

Tik bezcerīgi jau nav. Ir sludinājuma printscreen, kurā ir preces apraksts, pati prece, sarakste ar pārdevēju, utt. Tomēr, jā -  piekrītu, lai arī nauda nebija tā mazākā, skraidīšana pa policiju prasa laiku un nervus. Janetai tas variants bija brutālāks, ko dara ar krāpniekiem:), citai - maigāks (bet varbūt arī nē), ka katrs jau tāpat dabū pēc nopelniem, un ticu, ka tā arī ir.

Mans ierosinājums ir antireklāma-lai citi redz ar ko nevajag sadarboties:) tepat forumā bija tēma par labakajiem un sliktākajiem pārdevejiem vai kkā tā-doma ļoti laba.

Bet vēlreiz jāuzsver pasi pirceji,jo neviens jau mums neliek pistoli pie galvas un nespiež pirkt:)

> Becians

Mans ierosinājums ir antireklāma-lai citi redz ar ko nevajag sadarboties:) tepat forumā bija tēma par labakajiem un sliktākajiem pārdevejiem vai kkā tā-doma ļoti laba.

Bet vēlreiz jāuzsver pasi pirceji,jo neviens jau mums neliek pistoli pie galvas un nespiež pirkt:)

Tieši tā,vairums jau arī "iekrīt " ar to,ka vēlas iepirkt brendus par pusvelti,kā ierauga guess vai cavalli,tā trīc...Rakstu tāpēc tā,jo vienubrīd man bija šādas 2 meitenes citā portālā,kā ieliku savā sludinājumā kādu brendu,tā ņēmās kaudamās,un pirka vienalga kādu izm.,ka tik birka redzama...

Manos sludinājumos ir oriģinālie brendi par ļoti mazām naudām,es uz to visu skatos kā uz jebkuru citu firmas apģērbu,tirgus šmotkas man nav.

Nu bet tas tak ir skaidrs, ka jauna brendu prece un vel iepakojuma nemaksas tadu naudu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nebusim letticigas!!!

Brendu preces vislabāk pirkt jaunas un veikalā,nevis šeit,mazlietotas neviena nepārdos par lielu summu;)

Labots 17.11.2014 10:00

Noteikti japublicē viņas profils pie negodpratīgo pardevēju saraksta, jo pašlaik neatradu tur tavu komentaru. Lai arī citas meitenes zinatu, ka ar viņu nevajag sadarboties.

Par tam cenaam brendu jaunajaam preceem, man ir taa, ka piemēram pati pirku par kadiem 90 eiro, bet nakas pardot par 40 eiro, kas arī laikam izskataas nedaudz aizdomīgi. Bet ja man ir izvēle zaudēt visus 90 eiro un atdot šo mantu par velti draudzenēm vai atpelnīt atpakaļ kaut šos 40 eiro, es noteikti izvēlēšos otro. Jo es neticu, ka spēšu pardot internetaa kaut par 60 eiro.

Redzēju šeit vairakas preces, kas noradītas, kaa oriģinalas, bet pat no bildes ir redzams, ka tas nav taa. Īpaši attiecinams uz luksusa brendiem kaa Louis Vuitton vai vēl dažas labas firmas. Ir pavisam kuriozi gadījumi ka "KK" logotips un rakstīts, ka tas ir Kalvin Klien (Calvin Klein gan būtu jabūt, bet labi). Lielai daļai šadu preču vispar nav atzīmēts vai tas ir oriģinals vai nav un tad arī pardevējas pēc darījuma var ļoti skaisti sevi attaisnot, ka taču nesolīja, ka manta ir oriģinala. Būtu liettedrīgi pirms pirkt kadu brendīgu mantu pajautat vēlreiz pardevējai par mantas oriģinalitati, izcelsmes vietu, čeku un birku. Jo ja es, piemēram, pērku mantu virs 70 eiro - es saglabaju gan birkas, gan čekus. Neizlēmīgs

11 - 20 no 26