FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Gribu palīdzēt, varbūt arī Jūs varat?

Nesen palīdzēju vienai jaunajai māmiņai. Ir meitiņa 3 gadi un gaida otru mazo,tieši uz brīnumu svētkiem-Ziemassvētkiem. Jaunieši pārvācās no vietas,kur cilvēki leitoja alkoholu, ir tagad savā miteklī, cilvēki palīdzēja visu sagādāt. Dzemdību somai esot pa lielam vis sgatavs, tik trūkstot mazajam brīnumam,kas gaidāms,kāda siltāka apģērbu kārta, pašai čības, naktskrekls. Esmu jau palīdzējusi un ,diemžēl, vairs mazā drēbes nav,jo amn ir stipri lielāks brašulis. Varbūt būs kādas atsaucīgas māmiņas un uzdāvinās kādu vilnas zeķīšu pārīti, kombenzoniņu un kautko mammītei. Tētim bija darbs, kurā nemaksāja algu(kā jau būvniecībā, tagad ir jauns darbs un jāgaida kā būs te...)

Šoreiz negribu dzirdēt negatīvus kom.,jo šie jaunie cilvēki maina savu dzīvi un ir sākuši visu no 0.

Te nav diskusija par to kaapeec gaida beerninu, un cik kurai gimenei ir beerni, un vai var atlauties dzemdeet beerninu, vai nevar...Te konkreets luugums paliidzeet, ja ne nevarat, tad paturat savus komentaarus pie sevis!!! Kaadas tiesiibas vispaar kaadu nosodiit...jaa, tiesji taa tas arii izklausaas no dazaam komenteetaajaam!!!

16.11.2014 21:56

Datoru mamma dabūja caur adresi kur cilvēki atdod nevajadzīgas lietas, bet pele un kl.nav. Tie,kas netic-uzrakstiet labdaribas lapas autorei-ipasniecei un pajautajiet par so gimeni personigi. Nr ari varu iedot ka ari adresi kur vest.

16.11.2014 21:58

Un pareizi te raksta-es nespiežu dot. Datoru vajag, jo mamma cenšās piepelnīties,jo taisa no pērlītēm peikariņus utt,lai ko nopelnītu mājās esot un viņi ir jātirgo un būsim reāli-mūsdienās inets ir vajadzīgs katram sociāli aktīvam cilvēkam. ES Tu varētu ielikt īsto bildi, vārdu un uzvārdu un uzrakstītos komentārus atkārtot;)

16.11.2014 22:01

Kara laikā, kad balandas ēda, arī bērna dzima. Tās, kuras vēla spalīdzēt, lūgums rakstīt personīgi. Ir teiciens-nepaēdušais nesapratīs, cik paēdušam grūti. Daudzi no bagātiem arī ir nokļuvuši uz ielām. Tā ir dzīve. Paldies tām,kas atsaucas.

21 - 24 no 24

Tēma slēgta