paturpināšu tēmu par izmēriem un mēriem

paturpināšu tēmu par izmēriem un to mēriem uz apģērbu. esmu pamanījusi pēdējā laikā tādu dīvainu lietu un šķiet, ka daudzas pircējas un pārdevējas to nezina un nesaprot... pircējs vaicā mērus, piemēram, svārkiem - viduklis, gurni utt. samēru - saka - ui ne, man viduklī ir vairāk. vēlos vērst uzmanību, ja prasiet mērīt apģērba mērus, tad nemēriet sevi, bet apģērbu, kas jums der. Ja svārki ir 34. izmērs, ja jūs tādu izmēru nēsājiet, tad svārkiem standartā viduklī būs 34cm, bet pašai nēsātājai noteikti vairāk. tāpēc nevajag sevi mērīt, bet apģērbu, kas jums der, lai saprastu - vai pārdošanā izvietotā prece jums der. Ja vēl māc šaubas, tad labāk prasiet, cik pārdevējai viduklī ir cm un tad salīdziniet ar sava vidukļa apkārtmēru.

11 Atbildes

Varbūt kāda zina cik vidēji cm skaitās pie kura izmēra? Jo šeit esmu uzgājusi ka 95 cm ap dibenu skaitās 40.izmērs, kaut gan esmu dzīvojusi ar pilnu pārliecību ka tas ir 36., ja ne 38.izmērs...

ja tev dibena apkārtmērs ir 95 cm, sameri, cik cm ir biksēm vai svārkiem un tad vidukli, ccik viduklī, tas ar būs izmērs.

> Lenii

Sasmīdinaji, nezinaju, ka esmu tik tieva :D Manuprāt, 40-tais ir kādi 100-105cm, bet, arī pēdējos n-tos gadus esmu nostaigājusi 40. izmēra biksēs, nemāku tieši teikt. Katrā ziņā dupsis mazāk par 1m nav bijis :p

95cm, savukārt, liekas, ka jābūt 38. izmēram.

> Inky

aha,man gurni 104cm apkaartmeers, sanaak 40tais,BET

viduklis man nav 80cm,paldies,nav un nebuus,kaa peec sisteemas te sanaak,ka ja 40izm,tad 40x2 viduklii,viduklis man 74...taapeec gruuti nopirkt,lai der,ja ir normaala viduklja apgjeerbs.

saprotams, ka viss var nesakrist, īpaši, ja viduklis šaurs un gurni izteikti platāki vai pretēji - gurnu vispār nav... tas vairāk domāts kā standarta izmēriem un augumiem. un tēma par to, ka prasot mērus apģērbam nav jāmera sevi, bet apgērbs, kas der. jo piemēŗam svārki, kas man piedāvājumā-- gari uz gurniem, viduklī 36-38 cm, man gurni 80 cm, bet krīt nost

Labots 10.08.2013 15:05

Es skatījos šito tabulu, bet mani pilnīgi māc šaubas, ka ta ir pareiza, tieši siev. izmēros. Man viduklī ir 80 cm, bet es nēsāju S/M izm. nevis M/L kā rakstīts tabulā http://fashion.cherry.lv/lv/fashion/sizes

> janlux

tabulas es parasti vispār neskatos. savu izmēru zinu un pec tabulās norādītajiem mēriem nekas man neder. saprotams, ir iznēmumi, jo ražotāji kaut kā tās drēbes štancē, ka cita atbilst izmēram, cita par lielu vai par mazu. bet uz savu XS izmēru nepirku M, jo tā rakstīts tabulā

> Sabīne

nu jā, es jau tāpat...vnk mums darbā šuva formas un atnāca man pēc maniem mēriem 40. izm. svārki 38 izm. veste un 38 izm. blūze jo redz tie ir mani mēri...Nu zinies vai, man viss kā maisā...vajadzeja jaunu pasūtījumu taisīt, tad pēc saviem mēriem - 36. izm. veste, svarki un blūzes, viss kā uzliets... Tā jau ir, tapec laikam tiem mēriem īsti uzticēties nevar...

Es tomēr skatos tabulās pēc mēriem, bet nevis pēc lielākā, bet visiem kopā. Parasti arī viss der, ja nav nepareizs apraksts (:

1 - 10 no 11