kā pazaudēt punčuku?

sveika meitenes. priekšā liels pasākums, bet velkot savu skaisto kleitu pamanīju ka izaudzis mazs punčuks, nav jau liels, bet kleitā nu nav smuki. vakaros taisu presītes un cenšos neēst pēc 6iem, bet no punčuka vajadzētu atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. vai varat ko ieteikt? esmu dzirdējusi ka ir kāds veids ar ūdeni, kam jauc viss kaut ko klāt ...? 

24 Atbildes

kardio trenniņi (skriešana. piemēram)..

presītes..

vari paēst produktus,kas tīra zarnas un šķiedrvielām bagātus produktus (piemēram,klijas, auzu klijas..)

Vēdera presīte ir muskuļu trenēšanas, nevis tauku dedzināšanas vingrinājums. Tas ir lielākais un muļķīgākais mīts, ka šis vingrinājums ietekmē tauku slāni. 

Vari mēğināt auzu (pilngraudu) ar ūdeni,  greipfrūtu,  arī zaļo tēju (bez cukura) un , protams,  uz kādu laiku izslēgt no ēdien kartes neveselīgos ēdienus. ;) 

Skriešana, un sabalansēts uzturs. Smaidīgs

Man palīdz šis :D

Labots 20.11.2014 02:00

.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man palīdz šis :D

Labrīt,Kur pirki?

> Lilija

Vēdera presīte ir muskuļu trenēšanas, nevis tauku dedzināšanas vingrinājums. Tas ir lielākais un muļķīgākais mīts, ka šis vingrinājums ietekmē tauku slāni. 

bet savu presīti  nemūžam neieraudzīsi, ja  tauku slānītis būs pa virsu, abi divi iet roku rokā.

Kas man noderēja- pus gads intensīva skriešana un nu nekas neaug! :)

> saluta

> Lilija

bet savu presīti  nemūžam neieraudzīsi, ja  tauku slānītis būs pa virsu, abi divi iet roku rokā.

Ja taisīs tikai presītes, tur nekas nemainisies. :D

1 - 10 no 24