FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

aptieku sejas kopšanas līdzekļi

Sveikas!

Kādas atsauksmes ir par aptiekās atrodamiem sejas kopšanas līdzekļiem - Avene, Vichy, Bioderma, Biodroga, Esthderm? Īpaši interesē Avene? Kas patīk, kas ne pārāk?

18 Atbildes

Pati no Avenes ikdiena lietoju: Avène Thermal Spring Water (perfekts vasarai, ka ari ja jastrada ofisa kur ir sauss gaiss), Cleanance Toner (loti labi novers sejai spidumu, ja ir nosliece uz taukainu adu), lupu balzamu (forss tagad ziema, kad sausas luupas). Ir lietots ari TriAcnéal Treatment Cream (dermatologs ieteica pret pinnem), bet man ipasi nepatika- loti specigs saturs, padarija adu sausu un apsartusu.

No Vichy ir lietots sejas toniks (zala krasa)- patika  :)

Vienreiz nopirku Bioderma,palīdzēja no alergijas tikt,tagad pērku Drogās Nivea,lietoju nekādas vainas:)

Arī lietoju avene, sastāvs ļooti līdzīgs biodermai tikai zīmola dēļ  bioderma daudz dārgāka! esmu ļoti apmierināta, lietoju ikdienas mazgāšanai želeju un sejas kremu! arī bioderma  ir laba,  citu neessu mēģinājusi!

Arī lietoju avene, sastāvs ļooti līdzīgs biodermai tikai zīmola dēļ  bioderma daudz dārgāka! esmu ļoti apmierināta, lietoju ikdienas mazgāšanai želeju un sejas kremu! arī bioderma  ir laba,  citu neessu mēģinājusi!

Loti patiik bioderma.

Bioderma zaļaa līnija, kas pardzēta problemaatiskai aadai ir laba. Arī Bioderma micelaarie ūdeņi sejas tīrīšanai ļoti patīk, labi attīra aadu un nesausina. Esmu lietojusi arī Vichy produktus ,koupumaa līdzvērtīgi Biodermai. 

par Avene arī tikai labaakaas atsauksmes no manis, neviens no lietotajiem produktiem, nav licis vilties. 

Šobrīd kombinēju Biodermas Sensibio ūdeni ar Eucerin DermoPurifyer krēmiem. Smejošs 

Kādi jums jaunumi no aptieku kosmētikas?

Gribētus uz Z- svētkiem sevi iepriecināt ar ko labu - kombinētai sejas ādai ar noslieci uz pinnēm...

Bioderma - produkti vnk super.... Lietoju gan bēbim, kad bij mazs pret alerģiju, gan arī pati.

Labots 18.01.2016 13:36

Biodermas jaunums jūtīgai ādai ar apsārtumiem, niezi, sausuma pleķiem: 

1 - 10 no 18