FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dobeles slimnīca.

Sveikas!

Tā kā man jau pamazām tuvojas skaistais mirklis, lēnām sāku meklēt kādas atsauksmes par slimnīcām un vecmātēm.

Varbūt šeit ir kāda, kas ir dzemdējušas Dobelē? Un var pastāstīt par vecmātēm.? 

Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi, kur dzemdējāt, kāda attieksme? Vairāk interesē tieši atsauksmes par vecmātēm. 

Liels paldies jau iepriekš ! :)

2 Atbildes

Es visus 4 dzemdēju Dobelē! Un man bija laicigi sarunāta vecmāte Laima(visas 4 dzemdībās)~! Un palātas super,pirmais kad dzima nebija vēl izremontēts,pēc tam jau ar nakamajiem izmēģināju gan ģimenes palātu,gan luksus !

Sveika,esmu dzemdejusi Dobeles slimnica,varu teikt pasu labako,vecmate jauka(vardu gan neatceros),vispar attieksme no visa personala bija vienkarsi ideala...Loti patika tur,jo ari pati mekleju google informaciju par slimnicam,un par Dobeli bija daudzpozitivu rakstu...Pirmo berninu dzemdeju Jelgavas slimnica,ari tur man paveicas ar arstie,bet kad gaidiju otro saka klist runas ka tur esot slikti,tapec neriskeju un devos uz Dobeli,tiesam priecajos ka dzemdeju tur un noteikti varu ieteikt dzemdet mazuli Dobele...Veiksmi!

1 - 2 no 2