FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Dalieties pieredzē ka dabūt latvijas pelēko matu krāsu

Sveikas. Mēģinu jau otru reizi dabūt pelēko toni, bet nekādi nesanāk, varbūt kāda ir izgajusi cauri, un beigās nonākusi pie krāsas.

6 Atbildes

Man skiet,ka tadas matukrasas nemaz netaisa,ja doma krasot :0 

ir shwarzckopf firmai kaut kaads riekstu tonis,sanaak gaishi bruunganpeleeki,ariiLoreal ir peleeks tonis,meklee pie blondajiem,bet vispaar jau atkariigs-ka patreiz uz galva,vai uzkodiissies taad tonis

Esmu mēģinājusi vairākas reizes dabūt,bet nav sanācis. Galu galā attaudzēju pati. Ja tev pašai ir dabīgie latvijas pelēkie,tad vienkārši ataudzē un nedaudz piekrāso šķipsniņas ,tā ,lai neizceltos;)

nopērkam sirmo matu krāsu (ir tāda pelēcīga(gaiša)) piejaucam melno mazliet un brūno krāsu minimāli! 

Es dabuju.tev ir gaisi vai tumsi mati?man bija tumsi bruni.Nonemu krasu ar matu nonjemeju un tad nopirku salona klers matu krasu 5 vai 6 numuru isti neaceros.krasa profesionala,maksaja ar skaiditaju kadus 6 eiro,krasa skaitijas tumsi blonda,bet tur vienmer janjem toni gaisaku kaa gribi,jo neatbilst..un nu man ir tas izdevies...

nekada gadijuma neperc krasas drogas,tikai profesionalas,jo vinjas visas buus tumsas...un nedabiskas...es ari biju viskautko izmeginajusi un sanaca...

1 - 6 no 6