FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Palīdziet!

Sveikas! Vai kada var palidzet pastastit ka izpildit sho darbinju?

Butu ljoti pateiciga.

Ar cienju- Irena.

9 Atbildes

Labots 25.11.2014 21:55

Ar kuru punktu tev rodas grūtības?

Tev jāuzzīmē, piemēram, šāda puķīte, kā tev parādīts attēlā, vai jebkāds cits raksts, tad to jānokopē 7 reizes un jārotē.

Rūtiņas var ieslēgt šādi: augšā rīkjoslā ir Home un View (man ir angliski), nospied uz View un tur ieķeksē Gridlines. Pa rūtiņām zīmē ar zīmuli, ja vajag iekrāsot noslēgtus objektus - izmanto krāsas bundžiņu (nākamais aiz zīmuļa). Lai nokopētu, sākumā vajadzīgais laukums ir jāiezīmē - to dara ar pogu Select. Pēc tam ar peles labo pogu uzklikšķina un nospiež Copy. Tad nospiež jebkur citur uz laukuma -> peles labā poga -> Paste -> tad viņu var bīdīt, pārvietot. Rotē ar pogu "Rotate".

Vel vieglak: ar snipping tool copy zimejumu un paste paintaa :D (nu tas drusku negodigs variants)

Izmocijos bet nesanak man nekadi

Kas tieši nesanaak? 

> ckatja

Kas tieši nesanaak? 

es neprotu ne  kopet ne rotet pa tam rutinjam, itka vienkarsi tas izskatas bet nemaku. smiekligi bet ta ir

Wou, kad es gāju 12. klasē, mums informātikā bija iekš Flash jāprogrammē spēles, pulksteņi u.c. lietas. Traki..

> Irena

> ckatja

Kas tieši nesanaak? 

es neprotu ne  kopet ne rotet pa tam rutinjam, itka vienkarsi tas izskatas bet nemaku. smiekligi bet ta ir

Sakuma spied Select (iezīmeet),tad iezime objektu kuru kopēsi,tad copy-paste un kad iekopējaas dublikaats spied rotate (rotēt( un viss..ar rūtiņaam viss tas pats,kas bez rūtiņam ..

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Wou, kad es gāju 12. klasē, mums informātikā bija iekš Flash jāprogrammē spēles, pulksteņi u.c. lietas. Traki..

Jā, es arī nobrīnījos par uzdevumu 12. klasei. Man 12. klasē nemaz nebija informātikas, bet bija 10. vai 11., neatceros, un mēs apguvām programmēšanas pamatus, taisījām mājaslapas, veidojām viskautko ar GIMP utt..

> Anna

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Jā, es arī nobrīnījos par uzdevumu 12. klasei. Man 12. klasē nemaz nebija informātikas, bet bija 10. vai 11., neatceros, un mēs apguvām programmēšanas pamatus, taisījām mājaslapas, veidojām viskautko ar GIMP utt..

Varbūt arī 11. klasē. Neatceros precīzi, sen atpakaļ :D
Katrā ziņa tieši informātikas stundām programmēšanas pamatos varu pateikt paldies vai "paldies" par studiju virziena izvēli saistībā ar IT ;D

1 - 9 no 9