FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Maksas tēmas. Cik bieži drīkst pacelt?

Jautājums - vai noteikumi neparedz kaut kādu skaitu cik reizes nedēļā drīkst pacelt savu maksas foruma tematu ar savu skapja satura reklāmu?

Varbūt mans viedoklis būs nepopulārs, bet sānā jaunāko tēmu slejā apnīk redzēt vienu un to pašu,kur pat īsti nekas nemainās. Saprotu, ka ir vēlme pārdot un reklamēties, taču, nevajag aizmirst, ka pārāk uzmācīga reklāma nosit jebkādu vēlmi sadarboties. 

Dažkārt rodas iespaids, ka ir pārdevējas, kas speciāli 50x dienā paceļ savu tematu, lai tikai neviens cits neredzētu nevienu citu jaunu foruma tematu. 

Lūdzams neņemt ļaunā, nav vēlmes nevienu aizvainot.

19 Atbildes

Labots 27.11.2014 23:11

Ja es nopirktu, es paceltu dažas reizes nedēļā, nevis 20x dienā :)

ja mans būs interesants piedāvājums, tad nav vajadzības ik pēc pusstundas celt savu tēmu uz augšu, apnīkot visiem.

Kad maksas tēmu sadaļa nebija pieejama,bija slikti,jo sadaļā ''pārdod''nedrīkstēja reklamēt savu skapi.

Tagad ir maksas sadaļa,kur cilvēki dod savu naudu par to,atkal slikti,jo citiem traucē.

Risinājums-izdzēsties no atverskapi.lv,nebūs problēmu vispār un nekas nekaitinās.:)

Ari ja kads meklees kadas atlaides utt atvers sadalu maksas teema un iecekos ,kas tur labs. Vismaz es taa daru . 

Jo taja rulliti toc nav jega skatities ,jo viens un tas pats katru dienu katru stundu .. :D

Vispār vajadzēja atsevišķu rullīti maksas sadaļām,tas tiešām būtu labs risinājums šai situācijai.

Bet tā arī nav noskaidrojies jautājums - cik ta bieži var pacelt!!?!!

Jo piemēram es pacēlu savu tēmu dienā 4 reizes(tiešām ne vairāk) - un man bija aizrādījums - saprotu ka no administratores - ka pārāk bieži to daru.

Tad tiešām 4 reizes ir pa biežu dienā?

Mazliet nesaprotu - jo citām pārdevējām nav šādu aizrādījumu - kaut gan tas tiek darīts- kā jau jūs minējāt - ik katru pus stundu.

Manuprāt, optimāliir 1-2 reizes dienā. Lai nekļūtu "uzmācīgi". No savas pieerdzes varu teikt, ka tā ir laba fīča, jo man vairākas lietas nopirktas tieši no šīs sadaļas reklāmas, vismaz meitenes pašas minēja, ka pamanīja forumā. 

Ik pa stundai - tas viennozīmīgi ir par biežu.

> Kriksis - IZDEVĪGI :)

Cik zinu nav nekada noteikuma kas teiktu cik reizes drīkst pacelt noteikto tēmu. BET...tam es piekrītu , ka dažas tēmas tiek paceltas nu jau par daudz, arī es pacēlu , bet max 4x diena, citreiz tikai 2. Arī kaitina ļoti, kad pardevējas maksas tēmai uzliek galīgi neatbilstošu nosaukumu, tikai lai palūkotos to diskusiju, dažreiz vienkarši pat vairs negribu lasīt forumu, jo atverot visas ir tikai reklamas saviem skapijiem ( piem. Kaut kas neiedomajams., Uzmanību.,  u.c. ) . 

Labots: vakar, 22:35

Neteikšu, ka mani tas kaitina, bet mulsina :D Ir bijis, ka ieraugu "BUM", "Kaut kas nebijis", "Kaut kas neiedomājams", un atveru, jo liekas - kas tad nu noticis :D bet tur topiņš un bikses! hmmm, nopietni? :)))))

Manas domas 1 vai 2 reizes dienā. Esmu pamanījusi, ka pircēju aktivitāte tiešām palielinās pēc tēmas pacelšanas! Bet ja visu dienu pacelt, tas nav pieklājīgi attiecībā uz citiem pārdevējiem.

Manuprāt ir atverskapi.lv jānolej, cik tas limits ir. Bet no otrās puses mēs maksājam savu naudu lai reklamētu.. pagale ar 2 galiem.

11 - 19 no 19