FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par aliexpress

Varbūt kāda var man palīdzēt izskaidrot situāciju, pasūtot preces no Aliexpress. Izsekojot preci, redzu, ka tā ir ienākusi Latvijas muitā , bet manos pasūtījumos parāda, ka prece ir iesaldēta.Nesaprotu, kā tas var būt, ja prece ir jau Latvijā, kā tā var būt iesaldēta? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi.

36 Atbildes

Īsti nesapratu, ko domāji ar iesaldēta (kur tas parādas). Man ļoti bieži ir tā, ka preces rādas Latvijā, bet ļoti ilgu laiku jāgaida, lai varētu iet izņemt. Vai arī tieši otrādi, prece uzrādās vēl Ķīnā iečekota pēdējo reizi, bet jau pastā lapiņa. :))

Ļoti iespējams, ka Tev ir iedots tāds pats numurs, kā čupai citu pircēju no Latvijas. Viena no populārākajām Ali krāpšanas shēmām - izsūtīt vienu paciņu uz konkrērto valsti un visiem sūtītajiem iedot šo vienu numuru.

Uz šādu aizdomu pamata sūtījumu iesaldē un vēlāk, ja parādīsies uzrasts "closed", tad Ali automātiski atgriezīs naudu.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ļoti iespējams, ka Tev ir iedots tāds pats numurs, kā čupai citu pircēju no Latvijas. Viena no populārākajām Ali krāpšanas shēmām - izsūtīt vienu paciņu uz konkrērto valsti un visiem sūtītajiem iedot šo vienu numuru.

Uz šādu aizdomu pamata sūtījumu iesaldē un vēlāk, ja parādīsies uzrasts "closed", tad Ali automātiski atgriezīs naudu.

Aci miedzošs noderīgi

> Bellacio

Īsti nesapratu, ko domāji ar iesaldēta (kur tas parādas). Man ļoti bieži ir tā, ka preces rādas Latvijā, bet ļoti ilgu laiku jāgaida, lai varētu iet izņemt. Vai arī tieši otrādi, prece uzrādās vēl Ķīnā iečekota pēdējo reizi, bet jau pastā lapiņa. :))

> Bellacio

Iesaldēta parādās manos paūtījumos( my orders), vispirms parādās, ka ir aizdomīgs pārdevējs (frozen), pēc tam noslēdz pasūtījumu un atgriež naudu. Esmu ievērojosi no pieredes, ka no drēbēm nav vērts neko sūtīt, kas maksā ap 6 eiro, nekas tādā vērtībā neatnāk, visi tiek iesaldēti.

Jāpērk pie tādiem kam feedback ir labs un daudz atsauksmju..,arī ap 6 eur un zem 6 eur atnāk bērniem smukas lietiņas..,Galvenais neiekrist uz tādiem kam vispār reitinga nav un drēbes tipa pārdod par sapņu cenām.

Ebay prece ir identiska, esmu sutijusi loti daudz ko un nekad nav bijusas problemas ar muitam vai ko tamlidzigu. Ari vienreiz gribeju pameginat no aliexpress, bet palasot atsauksmes sapratu, ka problemas tur biezi.

Success find: 5 items! item No. Year Status Location Destination Country Date  RH088918311CN  2014  Collection  20023712  LV  20141120 1508  RH088918311CN  2014  Opening  20110600  LV  20141121 1901  RH088918311CN  2014  Dispatching  20110600  LV  20141121 1955  RH088918311CN  2014  Opening  10010200  LV  20141124 0840  RH088918311CN  2014  Departure from outward office of exchange  10010200  LV  20141124 0917

Luudzu paliidziet-uztaisiiju tracingu un man tads paradaaas?ko tas nozime?:( jau ir LV sen?Bet pie manis nenaak?:(

Almego, Latvijas Pasta mājaslapā meklējot pēc RH088918311CN neko neuzrāda,tātad Latvijā vēl nav,jo tracking number pareizs.  

1 - 10 no 36