FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par aliexpress

Varbūt kāda var man palīdzēt izskaidrot situāciju, pasūtot preces no Aliexpress. Izsekojot preci, redzu, ka tā ir ienākusi Latvijas muitā , bet manos pasūtījumos parāda, ka prece ir iesaldēta.Nesaprotu, kā tas var būt, ja prece ir jau Latvijā, kā tā var būt iesaldēta? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi.

36 Atbildes

Tas nozīmē, ka izsūtīta Ķīnas un lido uz LV.

Bet shis ko nozime?:( un kaa pastaa var izsekot?kur jaiet?:)

RH088918311CN  2014  Departure from outward office of exchange  10010200  LV

20141124 0917

tie tracking nr visi ir, vai pastaa muusu var izsekot?

> Almego

Bet shis ko nozime?:( un kaa pastaa var izsekot?kur jaiet?:)

RH088918311CN  2014  Departure from outward office of exchange  10010200  LV

20141124 0917

Tas nozīmē, ka izsūtīta Ķīnas un lido uz LV.

http://www.pasts.lv/lv/kategorija/sutijumu_sekosana/ seit es mekleju.es pat tajas citas neskatos un nemekleju. Latvijas Pasta majaslapa parada tikai tas preces,kas jau ir Latvija.

09:22

02.12.2014

Šķirošanas vieta:

Rīga

Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā - Rīga 20:39

27.11.2014

Muitas iestāde

Sūtījums nosūtīts uz muitas iestādi 15:07

27.11.2014

Šķirošanas vieta:

Rīga

Sūtījums saņemts Šķirošanas vietā - Rīga

latvijas pastaa majas lapaa paradijaas tada klieta, vai tas nozime ka sutijums jau pastaa?:) Vai var iet pakal tik tad kas paskastniece iemetiis ielugumu ierasties?

> Almego

latvijas pastaa majas lapaa paradijaas tada klieta, vai tas nozime ka sutijums jau pastaa?:) Vai var iet pakal tik tad kas paskastniece iemetiis ielugumu ierasties?

Vēl nav izsūtīts uz Pasta nodalu. Tur būs rakstīts,kad izsūta. un iet var pakal,tad kad pastkaste sanemsi aicinajumu. 

Man arī iesaldēja pasūtījumus, jo aizdomīgs pārdevējs. Un jau atgrieza naudu par precēm. Būtu feini atgriež naudu un vēl preci saņem. Tev par precēm naudu atgrieza?

skaidrs, nju liels paldies , ka man , mulkei, izskaidrojat ;)

11 - 20 no 36