FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Par aliexpress

Varbūt kāda var man palīdzēt izskaidrot situāciju, pasūtot preces no Aliexpress. Izsekojot preci, redzu, ka tā ir ienākusi Latvijas muitā , bet manos pasūtījumos parāda, ka prece ir iesaldēta.Nesaprotu, kā tas var būt, ja prece ir jau Latvijā, kā tā var būt iesaldēta? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi.

36 Atbildes

ps, vai vienmeer kad tiek kas iesaldeets prece netiek sanemta un tiek atgriezta nauda?Vai medz gadities, ka tomeer atsaldee un prece atnaak?:)

viņi 3 dienas pārbauda pārdevēju un ja viņš iesniedz pierādījumus, ka prece tomēr nosūtīta, tad atsaldē, ja ne, tad pasūtījumu slēdz un 7 dienu laikā atgriež naudu. Tas tomēr forši, ka viņi atgriež naudu un ja viņi tā nedarītu, mēs būtu zaudējumos. Ne naudas, ne preces:(

es ar uzķēros uz lēto preci, tā nopriecājos bērna komplekti, tik lēti ar 65% atlaide. Un figu apmānīja mani. Tagad bū pieredze ja baigā atlaidē, tad nekas tur neatnāks.

Vēsais thanks

> v_alex

viņi 3 dienas pārbauda pārdevēju un ja viņš iesniedz pierādījumus, ka prece tomēr nosūtīta, tad atsaldē, ja ne, tad pasūtījumu slēdz un 7 dienu laikā atgriež naudu. Tas tomēr forši, ka viņi atgriež naudu un ja viņi tā nedarītu, mēs būtu zaudējumos. Ne naudas, ne preces:(

Ne vienmēr atgriež naudu. Pārdevējs izdzēšas, naudu pievāc un taisa vaļā atkal jaunu veikalu un atkal haļava naudu kāš.

a man jau mēnesi kkur muitā :( vienā ķīniešu track saitā atradu ka viena no 4 lietām jau LV no 8.nov, bet par pārējām vsp ziņu nav :( un no muitas nav ziņu, no pasta nav ziņu, latvijas lapās neatrod sūtījumu, vobšim viss uzkāries :(

man viena prece neatnāca, kaut arī reitings bija labs tam pārdevējam, bet mēs visu sarunājam un viņš man atgrieza naudu, bet saka, ja nu gadījumā preci dabūšu, lai sūtu naudu viņam atpakaļ, bet diemžēl tā prece kaut kur pazuda. Vai ir iespējams, ka viņu kāds cits pa ceļam paņem? Nozog? Ļoti gaidīju to mantu, man nauda nebija svarīga, bet gan pati prece, bet paliku bēšā.:(

Labots 02.12.2014 18:08

> IngunaS

Man liekas tur ne pārdevējs atdod naudu, bet gan aliexpress komanda. Jo to pārdevēju jau rokas nevar dabūt, viņš vnk ir nozudis:(

> v_alex

Ne vienmēr atgriež naudu. Pārdevējs izdzēšas, naudu pievāc un taisa vaļā atkal jaunu veikalu un atkal haļava naudu kāš.

Naudu pārdevējs saņem tikai tad,kad tu savā profilā apstiprini,ka prece saņemta. Mēs maksājām Aliexpress.com un pēc tam viņi pārdevējam pārskaita naudu. Man ir bijuši vairāki gadījumi,prece ļoti ilgi nenāk (2mēneši un 1nedēļa aptuveni pagājuši) atveru strīdu,naudu atskaita atpakaļ un preci tik un tā saņemu. Kādas četras preces jau esmu saņēmusi par baltu velti. Tāpat ar sūtīju maiciņu XL viņi man atsūta XS,naudu pārskaitīja,maiciņu paturēju. Uzdāvināju mazaji meitenītei,jo tā maiciņa tiešām bija uz 9 gadīgu bērnu.  Un ir bijis,ka iesaldē,nauda pēc 3 darba dienām bija atpakaļ manā kontā. 

> annīte

varbūt es vēl preci saņemšu. redz kāda viņiem sistēma priekš kam viņiem tad čakarēt tautu ar viltus profiliem, ja tik un tā to naudu nedabū.

Naudu pārdevējs saņem tikai tad,kad tu savā profilā apstiprini,ka prece saņemta. Mēs maksājām Aliexpress.com un pēc tam viņi pārdevējam pārskaita naudu. Man ir bijuši vairāki gadījumi,prece ļoti ilgi nenāk (2mēneši un 1nedēļa aptuveni pagājuši) atveru strīdu,naudu atskaita atpakaļ un preci tik un tā saņemu. Kādas četras preces jau esmu saņēmusi par baltu velti. Tāpat ar sūtīju maiciņu XL viņi man atsūta XS,naudu pārskaitīja,maiciņu paturēju. Uzdāvināju mazaji meitenītei,jo tā maiciņa tiešām bija uz 9 gadīgu bērnu.  Un ir bijis,ka iesaldē,nauda pēc 3 darba dienām bija atpakaļ manā kontā. 

21 - 30 no 36