FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pirms pērciet - uzziniet.

Meitenes, pašlaik uzrunāju vairāk pircējas. Pirms Jūs pērkat kādu lietu, lūdzu, tad arī uzziniet un pajautājiet pašas kārtīgus mērus, cik garš, vai plats u.t.t , arī par kvalitāti vairāk variet uzzināt, kāds materiāls. Nevis pēc tam kad iegādājieties drēbi kura Jums ir par mazu vai lielu vainojiet pārdevēju. Izmērus norādu atbilstoši, nav mana vaina, ka Jums ir garākas vai īsākas rokasi vai kas cits. Vainojiet pašas sevi, nevis pārdevēju.

Vai tiešām labāk nav pajautāt 1 jautājumu , nekā naudu izmest vējā? Vispār ideālā variantā , ja nēesat drošas ejiet satikties lai redzētu kāds apģērbs ir dzīvē, lai pēc tam nekas nebūtu jāpārmet.

Kādēļ šo visu rastu? Bija gadijums ar vienu meiteni nesen kura iegādājās no manīm džempīti un bikses, izmēri bija norādīti pareizi 36. BET, redziet bikses par īsu un tad nu sākās apvainojumu jūra. Skumji.

38 Atbildes

Atbalstu 100% tikai darījumus klātienē, jo dēļ drēbēm noteikti negribētu pārmetumus. Nereti ir pārliecinātās - sūti, pērku, par izmēru neprecizē, patiesībā neko nenoskaidro. Tad sāku pati uzdot jautājumus, vai der tas un tas. Beigās nonāk pie secinājuma, ka nederēs.....nu come on. Un ja es nejautātu, kas tad būtu? sūti tik šurp un nākamā tēma forumā...nē, paldies:)

Es vnm pārjautāju garumus utt, jo apzinos,ka esmu gara,laia r bikses ir 36,apzinos,ka man var but virs potītēm :D Kriksis pareizi raksta.

Pilnīgi piekrītu ka vajag prasīt mērus,bet ne visas grib dot mērus.Kad pati gribēju pirkt,viena pārdevēja ta arī neiedeva mērus,vienkārši izlasija un neatbildēja.Skumji ka tā:(

Mans šodienas gadījums: prasu meitenei par zābaciņiem - rakstīts 37.izmērs, bet es pajautāju iekšpēdiņas garumu.  Viņa man sāk stāstīt, ka smuki un forši zābaciņi, noteikti derēs. Viņai uz kājas ļoti labi izskatās un ka man arī būs ļoti  labi. Atbildi uz manu jautājumu (vairākiem tāda veida) arī nesaņēmu, beigās teicu, ka neņemšu. Un tai pašai meitenei smuka kleita skapī. Protams, pajautāju par mēriem (garums un platums starp padusēm), saņēmu pretī teikumu - kleitiņa ļoti skaista, tev arī būs ļoti laba, uz manu 1.56 ir līdz ceļiem. Ko man tas uz manu 1.70m  izsaka? Nu ja neskaita to, ka viss izskatīsies lieliski :D

Es vienai pārdevējai aizrakstīju vēstuli , prasīju par firmu ( lai apmēram saprastu kvalitāti ) , par lenti (vai tā ir noņemama no kleitas) , otrai pārdevējai aizrakstīju, prasīju mēru krūšu daļā.

Atbildes nav ne no vienas , ne no otras. Laikam nav vērts lieki laiku tērēt rakstot vēstules un būs jādodas uz veikaliem kleitas meklējumos. :)

P.S. Vēstules tika izlasītas. Secinājums - laikam ir ko slēpt vai kā. Ja reiz ir tik daudz jautājumu , tad grib labu mantu iegādāties, nevis kaķi maisā, tad labāk neatbildēt ko ne?

Publisks fui, tām , kuras izlasa un neatbild!

neaizraujos ar mēru došanu, jo meitenes nesajēdz neko no tā, kas tiek rakstīts vai netiek. Ja apģērbs norādīts - elastīgs, XS izm, tad tas tā arī ir un pat uz manu XXS izm 32 cm padusēs liktos ir ļoti par maz, bet neviena jau neapjēdz, ka tas ir nestiepjot. Nevajag jau šos padušu mērus pielīdzināt žaketes mēriem vai džempera. Elastīgs tops ir elastīgs tops... Vienīgais, ko samērīt parasti piekrītu - vidukļa mēri, iekšstaras garums biksēm, kleitām garums, roku garums - padušu padarīšana un gurni - ārkārtējās muļķības. Jo daudziem apģērbiem pat nav saprotams - kur gurni, kur kas domāts. Kā arī meitenes te tāpat līdzi nedomā... pēc 101 vēstules, kaut apģērbam norādīts - stabils XS tikai pēc ilgās sarakstes atjēdzas - uz 38. izm taču derēs? Ja negrib pirkt, tad vienmēr nāk klajā ar kādu stulbu jautājumu, nevis cilvēcīgi pasaka - laikam tomēr nē

> Tikai bērniem

neaizraujos ar mēru došanu, jo meitenes nesajēdz neko no tā, kas tiek rakstīts vai netiek. Ja apģērbs norādīts - elastīgs, XS izm, tad tas tā arī ir un pat uz manu XXS izm 32 cm padusēs liktos ir ļoti par maz, bet neviena jau neapjēdz, ka tas ir nestiepjot. Nevajag jau šos padušu mērus pielīdzināt žaketes mēriem vai džempera. Elastīgs tops ir elastīgs tops... Vienīgais, ko samērīt parasti piekrītu - vidukļa mēri, iekšstaras garums biksēm, kleitām garums, roku garums - padušu padarīšana un gurni - ārkārtējās muļķības. Jo daudziem apģērbiem pat nav saprotams - kur gurni, kur kas domāts. Kā arī meitenes te tāpat līdzi nedomā... pēc 101 vēstules, kaut apģērbam norādīts - stabils XS tikai pēc ilgās sarakstes atjēdzas - uz 38. izm taču derēs? Ja negrib pirkt, tad vienmēr nāk klajā ar kādu stulbu jautājumu, nevis cilvēcīgi pasaka - laikam tomēr nē

Ļoti daudzām elastīgs ir tik stiepjams jēdziens, ka nez jautāšanas nesaprast. Un vispār apģērbs nav jāstiepj, tam ir jāder:D

Es piemēram maza auguma,kad pati pasliņkoju,nepajautaju pār piedurknes (džemperam) garumu,nu dabuju ļoti labu kvalitātīvu džemperi- bet ar garakam piedurknem neka vajadzētu,Nenak prāta vainot meiteni kura pārdeva,Es pati vainīga,Tapēc ari citus pircējus saprotu,ka jauta mam nomērīt,vienigais būtu labi ja vismaz dotu ziņu ka neder.. Visam jauku vakaru :)

Ar izmeriem nekad neko skaidru nevar zinat. Ir firmas,kur raksta,piem.,bernu zekjubiksem 116-122,bet dzive der labi ja 100..tas pats ar apaviem. Nekad nav par skaadi noprecizeet...

Un buusim paardeveejas tachu pretiimnaakoshas. Nevis lasit un neatbildeet,nevis pirkt un peec tam kurneet..jo nedereeja...

Ieva, piekrītu. Ok, audums ir elastīgs, labi, ka padodas un pieguļ. Bet es gribu sev kleitu, kura man der un smuki izskatās, ideālā variantā nomaskē kādu vizuālu defektu. Nevis kura manam izmēram īsti neatbilst, taču ir elastīga un es knapi, bet varu viņā iespīlēties. Ir atšķirība. :D

1 - 10 no 38