FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Pirms pērciet - uzziniet.

Meitenes, pašlaik uzrunāju vairāk pircējas. Pirms Jūs pērkat kādu lietu, lūdzu, tad arī uzziniet un pajautājiet pašas kārtīgus mērus, cik garš, vai plats u.t.t , arī par kvalitāti vairāk variet uzzināt, kāds materiāls. Nevis pēc tam kad iegādājieties drēbi kura Jums ir par mazu vai lielu vainojiet pārdevēju. Izmērus norādu atbilstoši, nav mana vaina, ka Jums ir garākas vai īsākas rokasi vai kas cits. Vainojiet pašas sevi, nevis pārdevēju.

Vai tiešām labāk nav pajautāt 1 jautājumu , nekā naudu izmest vējā? Vispār ideālā variantā , ja nēesat drošas ejiet satikties lai redzētu kāds apģērbs ir dzīvē, lai pēc tam nekas nebūtu jāpārmet.

Kādēļ šo visu rastu? Bija gadijums ar vienu meiteni nesen kura iegādājās no manīm džempīti un bikses, izmēri bija norādīti pareizi 36. BET, redziet bikses par īsu un tad nu sākās apvainojumu jūra. Skumji.

38 Atbildes

> Ieva

> Tikai bērniem

neaizraujos ar mēru došanu, jo meitenes nesajēdz neko no tā, kas tiek rakstīts vai netiek. Ja apģērbs norādīts - elastīgs, XS izm, tad tas tā arī ir un pat uz manu XXS izm 32 cm padusēs liktos ir ļoti par maz, bet neviena jau neapjēdz, ka tas ir nestiepjot. Nevajag jau šos padušu mērus pielīdzināt žaketes mēriem vai džempera. Elastīgs tops ir elastīgs tops... Vienīgais, ko samērīt parasti piekrītu - vidukļa mēri, iekšstaras garums biksēm, kleitām garums, roku garums - padušu padarīšana un gurni - ārkārtējās muļķības. Jo daudziem apģērbiem pat nav saprotams - kur gurni, kur kas domāts. Kā arī meitenes te tāpat līdzi nedomā... pēc 101 vēstules, kaut apģērbam norādīts - stabils XS tikai pēc ilgās sarakstes atjēdzas - uz 38. izm taču derēs? Ja negrib pirkt, tad vienmēr nāk klajā ar kādu stulbu jautājumu, nevis cilvēcīgi pasaka - laikam tomēr nē

Ļoti daudzām elastīgs ir tik stiepjams jēdziens, ka nez jautāšanas nesaprast. Un vispār apģērbs nav jāstiepj, tam ir jāder:D

Nevajag pārspīlēt. DOmāju to, ka cilvēks apzinās savus izmērus un to, kas ir XS un, kas l izm. Protams, ir dāmas, kuras mīl arī savu L izm iespīlēt XS izm, ka viss spiežās un griežās. Tomēr es runāju par standartiem, nevis pārmērībām

Vispār būtu ļoti jauki, ja pārdevējas nepaslinkotu, vienreiz katru apģērbu nomērītu un ierakstītu to sludiājuma tekstā. Pēc tam atkritīs problēma ar drukāšanu, pārmērīšanu vai atbildes sniegšanu, kad tiksi kaut kad pie apģērba. Ja sludinājumā izklāstīta visa man svarīgā info-pērku bez liekām diskusijām.

> Nese

Vispār būtu ļoti jauki, ja pārdevējas nepaslinkotu, vienreiz katru apģērbu nomērītu un ierakstītu to sludiājuma tekstā. Pēc tam atkritīs problēma ar drukāšanu, pārmērīšanu vai atbildes sniegšanu, kad tiksi kaut kad pie apģērba. Ja sludinājumā izklāstīta visa man svarīgā info-pērku bez liekām diskusijām.

piekrītu. Bet par sevi varu teikt - esmu parak slinka, lai visu mērītu :D

Kāda var paskaidrot, kā īsti mēra apaviem iekšpēdas garumu? :) Piereģistrējos tikai pirms dažām dienām, bet šo jau visu laiku kāds prasa. Es saprotu, ka vienkārši ieliek apavā iekšā mērlenti un tad to pirkstgala tālākā punkta līdz papēdim zoles garums? Tā tas ir domāts?

Nu apmēram tā. Protams, ja ir ļoti šauri purngali, var pamērīt līdz tai vietai, kur pēda reāli beidzas.

> LLL

Kāda var paskaidrot, kā īsti mēra apaviem iekšpēdas garumu? :) Piereģistrējos tikai pirms dažām dienām, bet šo jau visu laiku kāds prasa. Es saprotu, ka vienkārši ieliek apavā iekšā mērlenti un tad to pirkstgala tālākā punkta līdz papēdim zoles garums? Tā tas ir domāts?

Jā :) vēl reizēm palūdzu pārdevējai info, cik viņai pašai ir pēdas garums (uz papīra apzīmē apkārt pēdai un izmēra- tā ir visprecīzāk), un vai viņai pašai der/neder. Protams, arī tas nav rādītājs, ka man derēs, taču ja nevaru satikties un uzmērīt, vismaz tā ir informācija.

Sorry,ka ta rakstu,bet vienu bridi pardevu visu gandriz lidz 3 eiro. Bet manuprat stulbi prasit jaunam,labas firmas biksem par 3 eiro visus merus. piemeram es to nedaritu,virnkarsi pajautatu,cik pardeveja ir gara,lai saprastu vai garajam galam deres vai ne. Taka uzskatu,ka meri dosana ir reizem pastulba.

Īsa auguma meitenēm ir vienkārši,bet piemēram man.1,78 garai ļoti interesē garums,jo ir reti kur bikses,kas būs zem potītes,bet ja džempera rokas īsas,tad tas nav tik traki. Es vairāk interesējos mēteļiem,pufaikām par rokas garumu un biksēm. Bet tā kā bikses nekad nepirkšu bez mērīšanas,tad vismaz par vienu šeit mazāk atverskapī,kas uzbāžās ar to,lai nomēra :) man tracina,ka liek visu nomērīt un tad neliekās ne zinis. Man tās drēbes saliktas vakuma maisos un tad vēl jāmeklē dēļ kaut kādas,kura principa pēc pajautā mērus.. tādas ir daudz. Ir bijušas reizes,kad uzreiz nemēru un tad pēkšni atnāk vēstule ka neņems. Tā ir tīrākā kacināšana. Un par to,kad meitene saņem par mazu vai par īsu,es nejūtos vainīga. Adresi var paprasīt,brauc un mēri!!!!

> Tikai bērniem

neaizraujos ar mēru došanu, jo meitenes nesajēdz neko no tā, kas tiek rakstīts vai netiek. Ja apģērbs norādīts - elastīgs, XS izm, tad tas tā arī ir un pat uz manu XXS izm 32 cm padusēs liktos ir ļoti par maz, bet neviena jau neapjēdz, ka tas ir nestiepjot. Nevajag jau šos padušu mērus pielīdzināt žaketes mēriem vai džempera. Elastīgs tops ir elastīgs tops... Vienīgais, ko samērīt parasti piekrītu - vidukļa mēri, iekšstaras garums biksēm, kleitām garums, roku garums - padušu padarīšana un gurni - ārkārtējās muļķības. Jo daudziem apģērbiem pat nav saprotams - kur gurni, kur kas domāts. Kā arī meitenes te tāpat līdzi nedomā... pēc 101 vēstules, kaut apģērbam norādīts - stabils XS tikai pēc ilgās sarakstes atjēdzas - uz 38. izm taču derēs? Ja negrib pirkt, tad vienmēr nāk klajā ar kādu stulbu jautājumu, nevis cilvēcīgi pasaka - laikam tomēr nē

Tā es tikko iegadājos kleitu - domāju - ko es tur jautāšu gurnu apkārtmēru un vnk iegādājos 38. izmēru.  Rezultātā krūtīs, vēl uzvelkot lielāku krūšturi der, bet manam lielajam supsim par mazu - velkas uz augšu.
Tatad, mana standarta problēma - nelielas krūtis/smalka augšiņa un liels gurnu rajons izrādās ir muļķības. Saprastu, ja A griezuma kleitai jautātu gurnus.. Vēl esmu saskārusies, ka S izmērs der 80cm un pat 95cm krūtīm un negatīva atsauksme man ir no meitenes, kas uzskata, ka M izmērs der 72-82cm krūtīm, un mērīts arī L izmērs uz 86cm krūšu apkārtmēru, tāpēc, ja dārga prece, vienmēr uzjautāju šos, pēc tikai bērniem domām, muļķīgos jautājumus.

arī es vienmer pajautaju meeru,lai nav vilšanas sanjemot pacinju :))

11 - 20 no 38