FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Paypal naudas atgriešana

Sveikas, meitenes! 

Vēlējos painteresēties vai kāda zin kā notiek naudas atgriešana caur paypal?

Mazliet par situāciju, septembrī pasūtīju paciņu no ioffer.com, vēl šodien neko neesmu saņēmusi! Sūtītājs neizmantoja arī sūtīšanas numuru, tāpēc nav iespēja izsekot, kur ir sūtījums, jo viņš man nosolīja, ka ir tiešām nosūtīts un, lai uzticos viņam. Nezinu kā šādā situācijā rīkoties, sākumā es rakstīju pašam sūtītājām ioffer.com, lūdzu, lai atgriež naudu, bet vairāk nekādas atbildes nesaņēmu. 

Paypal pie request money nosūtīju šim pašam sūtītājām uz epastu, lai atgriež naudiņu, bet tagad jau kādu nedēļu viss stāv uz vietas, nekadu atbild neesmu saņēmusi! Varbūt kāda var padalīties ar informāciju kā notiek tā naudas atgriešana, vai varbūt man kaut kā savādāk rakstīt pašam paypalam? Paldies!

3 Atbildes

up

Sveika!

Diemžēl man bija tieši tāda paša situācija kā tev! Pasūtīju 8.augustā sev somu par 20 eur un tā arī neko nesaņēmu. Likās dīvaini,ka tik ilgi pārdevējs neizsūta ,tāpēc uzsāku to 'strīdu' ,lai atgriež man paypal naudu, jo laiks jau bija diezgan pagājis un soma man vēl nebija, bet pēkšņi man iedeva to izsekošanas nr. tas paypal ,ka pārdevējs somu ir izsūtījis,bet izsekošanas nr. nederēja! kad jautāju pašam pārdevējam kāpēc man neiet un nederot tas izsekošanas nr . neko neatbildēja viņš,diemžēl.

No paša sākuma jau viss ok, pārdevējs jauks, pretīmnākoš un kad tu esi preci jau pasūtījis,tad viss vairāk neatbild! Pēc ilgāka laika iofferā parādījās,ka pārdevējs tomēr ir krāpnieks! Tad nu  bija laiks ( ja nemaldos- 1mēnesis !?) kad varēja atgriezt savu naudu atpakaļ, visu izdarīju,bet viss tā arī neko nedabūju atpakaļ! Tā arī tās visas 30 dienas pagāja un to tā paypal nekādas ziņas.

Man paziņa pasūtīja divas reizes arī no tā ioffera un abās reizēs viņu arī apkrāpa,bet toties vienā reizē naudu dabūju vismaz atpakaļ.. es protams pati īpaši neuzticējos tam iofferam,bet man tik ļoti to somu vajadzēja,ka vienkārši ņēmu un pasūtīju, nu un paliku gan bez somas ,gan bez saviem 20 eur.. nauda izmesta vnk. ārā.

Es tiešām ļoti šaubos,ka tu kaut ko dabūsi atpakaļ!

Ioffer ir viens liels krāpnieku portāls,tur labāk nekad neko nevajag pasūtīt.

Ja ir sutuācija, ka inopirkts un nav atsūtīts, request vispār te ir garām! Request izmanto, lai kādam aizsūtītu rēķinu par saviem pakalpojumiem. Lai paypal izskata sūdzību, jāatver Duspute un pēc tam Claim, ja Dispute ietvaros pārdevējs neko neatbild un nesniedz izsekošanas informāciju. Situācijas parakstā to arī jāmin: neatnāca, rakstīju - atbildes nav, numura nav. Paypal izskatīs Claim un atgriezīs naudu, Tas viss strādā tikai tad, ja pagāja 40 dienas vai mazāk. Ja vairāk, var atvērt tikai Dispute un mēģinat vienoties, Paypal vairs nevarēs pats palīdzēt, aizsardzība ilgst tikai 40 dienas.

1 - 3 no 3