FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Atbildes

Labots 20.01.2015 15:54

Man arī Pasta stacija pagājušajā nedēļā nozaudēja paciņu. Attieksme vienaldzīga, lai neteiktu vairāk. Visu laiku solījās, ka atzvanīs, meklēs un t.t., bet klusums. Ja pati nezvanītu un neprasītu, neviens neliktos ne zinis. Esmu vīlusies. ;)

P.S. Protams, lieki komentēt, ka uz kompensāciju varu necerēt, tā kā nevaru pierādīt pirkumu (konta izdruku), ko viņi pieprasa. Mainījāmies ar meiteni no Aizkraukles. Šodien izsūtīšu viņai citu paciņu, cilvēks jau nav pie tā vainīgs. Bet Pasta stacijai liels FUJ!

Man Omniva paciņu aizsūtīja uz nepareizo pilsētu, nācās maksāt vēlreiz par sūtījumu, lai pārsūtītu uz pareizo pilsētu - Omnivai klienti maksā par firmas kļūdām!!

61 - 62 no 62