FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sauna siltã josta.

Sveiki! 

Gribu,lai jus padalieties pieredze ar so saunas jostu. 

Man atdeva jostu, ta ari nav bijis laika vinu izmantot. Bernins majas daudz laiku prasa un pati atgulos tad,kad gulet jau ir jaiet. 

It ka palasiju atsauksmes ineta. Nu neko, it ka labas.

Ka jums ir? Ka jums si josta palidzejusi? Vai tiesi otradi- nav palidzejusi? 

9 Atbildes

Sauna belt jostu lietoju ļoti ļoti sen,bet teikšu kā neilgi,jo apnika,effekts protams ka ir,ja lieto katru vakaru,nav pacietības nosēdēt,svīst ļoti labi,iesaku palietot tad sapratīsiet:)

Nu, man ir ta,ka no tas svisanas ne minas,ka es te 1x palietoju, bet gan baigi cepinanjau pie pas as mazakas temperaturas. bail,ka strijas nesadedzinu. Paliks vel tumsakas.

Sveiki, kas ta ir par jostu? ;) pirmo reizi dzirdu par tadu.

Josta,kura dedzina vedera taukus, vidukla taukus un ciskas. Vinu apliek ap vederu, ir silts un taja vieta izsvist. kka ta :) 

Man mammai mājās stāv tāda. Neatceros, vai esmu viņu mēģinājusi, bet es tādiem notievēšanas veidiem neticu. Neticu arī   TopShop tievēšanas biksēm :D uc  variantiem. Lai gan, jostu izmantojot kopā ar kādu papildus vingrojumu sliktāk jau nebūs.  Vispār, paldies par diskusiju, būs pašai jāpamēģina :)

Bus ari jaizmegina. :) 

Es tiesi no 220.lv pasutiju. Ar bija akcija. 

Bet lieta tada,ka ari vads ir parak iss. Man ir ar vadu. Un vingrinajumi nekadi nesanak taisit.. 

> Klinta Liepa

Es tiesi no 220.lv pasutiju. Ar bija akcija. 

Bet lieta tada,ka ari vads ir parak iss. Man ir ar vadu. Un vingrinajumi nekadi nesanak taisit.. 

Man ir TopShop saunas josta, ari baigi īsais vads. Domāju, ja būs jāņem pagarinātājs ;).

1 - 9 no 9