Avon kosmētika-atsauksmes

Sveikas!

Taisos pasūtīt no Avon! Sen nekas nav sūtīts! Varbūt,meitenes,kas bieži no šejienes pasūta kosmētiku var  padalīties ar atsauksmēm par to kādu skropstu tušu labāk izvēlēties? kādi tonālie krēmi ir Ok? Piem kādas atsauksmes par Anew BB Vitale krēmu vai Anew clinical kremu?

Vispār varat padalīties ar saviem labākajiem pirkumiem no Avon:)

15 Atbildes

Sveika.. aktīvi pasūtu no avon, bet tik tā vairāk priekš sevis :)

Esmu visādas skopstu tušas izmēģinājusi , bet neviena īsti tā nepiesaistija, itkā jaunā Big tā nu mani pa pusei apmierināja, izmēģinaju Luxe (violeta krasa )ļoti iepatīkās, viegli krāsojas , nav kunkuļi, tas tagad būs mans favorīts. Tāpēc arī iesaku ;)
Ļoti manuprāt ir dievīgas Avon Luck smaržas.

Par tonāliem neko īpašu nevaru teikt, jo ja agrāk viņus lietoju un pamēģināju Anew BB krēmu  sapratu ka tas ir daudz labāks un pargaju uz to, tiešam viņam piemīt visas tās īpašības, kas tur minēts, sejas izskats uzlabojas, galvenais, ka nav tā ka tonālais apģērbu padara netīru, tad anew bb krēms ir galīgi kas pretējs un super. Tiešām esmu priecīga, ka nav jabojā seja un apģērbs ar tonalo.  un nav jauzstraucas ka kāda maliņa paliks redzama uz sejas:) Tāpēc ļoti iesaku.

> Baiba . S .

Esmu visādas skopstu tušas izmēģinājusi , bet neviena īsti tā nepiesaistija, itkā jaunā Big tā nu mani pa pusei apmierināja, izmēģinaju Luxe (violeta krasa )ļoti iepatīkās, viegli krāsojas , nav kunkuļi, tas tagad būs mans favorīts. Tāpēc arī iesaku ;)

Par tonāliem neko īpašu nevaru teikt, jo ja agrāk viņus lietoju un pamēģināju Anew BB krēmu  sapratu ka tas ir daudz labāks un pargaju uz to, tiešam viņam piemīt visas tās īpašības, kas tur minēts, sejas izskats uzlabojas, galvenais, ka nav tā ka tonālais apģērbu padara netīru, tad anew bb krēms ir galīgi kas pretējs un super. Tiešām esmu priecīga, ka nav jabojā seja un apģērbs ar tonalo.  un nav jauzstraucas ka kāda maliņa paliks redzama uz sejas:) Tāpēc ļoti iesaku.

+ paldies tev liels..tieši uz to LUXe skropstu tušu skatijos un Tas BB krems ar piesaistija..visu laiku šaubas māca vai ņemt bet nu paņemšu un izmēģināšu šīs abas lietas iesākumā :)

sveika,es te nesen saaku peec ilgaaka paartraukuma,atkal pasuutiit sho un to un teikshu,ka pa shiem gadiem,kad izlaidu Avon lietoshanu,nekas iipashi nav mainiijies- kreemi liekas diez gan pliekani,vismaz mana aada nejuutaas ''paeedusi'' ,tushu pasuutiiju- vispaar garaam,-sausa un efekts taads pats,kaa nelietojot tushu vispaar!dushas zheleja- katalogaa smarzhoja dieviigi,bet mazgaajoties-nomazgaajoties vispaar nav sajuutas,ka kaut,kas palicis uz aadas....shajaa visaa esmu viilusies,bet kas patiik un ir ok- vannas putas un acu ziimulji.

Esmu Avon konsultants, pasūtu ne tikai priekš sevis, bet arī ir savs klientu pulciņš, ieteikšu to pašu, ko saviem klientiem - Luxe skropstu tušas, tiešām labas un kvalitatīvas, pati jau sen lietoju. Un no tonālajiem krēmiem labāk iesaku nevis šķidros no tūbiņām, bet gan matētos - maigāki, samtaināki un vieglāk uzklāt ar otiņu, kā arī nav tik pamanāmi.

> mazais

> Baiba . S .

+ paldies tev liels..tieši uz to LUXe skropstu tušu skatijos un Tas BB krems ar piesaistija..visu laiku šaubas māca vai ņemt bet nu paņemšu un izmēģināšu šīs abas lietas iesākumā :)

:) ka redzi tiesam luxe ie labas :)

Iesaku SUper Shock skropstu tušas- nu man dzīvē vël neviena tuša nav bijusi tik laba- dikti lielas skropstas var dabūt. Lietoju jau gadiem tikai šo.

Anew BB krēms ir labs- bet diezgan ar toni un biezas konsistences- pavisam viegls ir Solution bb krēms.

> blackroyality

Esmu Avon konsultants, pasūtu ne tikai priekš sevis, bet arī ir savs klientu pulciņš, ieteikšu to pašu, ko saviem klientiem - Luxe skropstu tušas, tiešām labas un kvalitatīvas, pati jau sen lietoju. Un no tonālajiem krēmiem labāk iesaku nevis šķidros no tūbiņām, bet gan matētos - maigāki, samtaināki un vieglāk uzklāt ar otiņu, kā arī nav tik pamanāmi.

Avonam ir kādi šampūni bez parabēniem?

kādas atsauksmes no klientēm parAdvance techniqes serumu zīdainiem matiem? 

Es dušas želējas lietoju, lai nomazgātos :D Tam arī viņas labi der :D Skrubis ilgāk smaržo uz ādas, bet to arī lietoju esot ciemos, kur svešas švammes, lai kārtīgi noberztos, neizmantoju. Vannas putas arī ir ok. Skropstu tuša patika ar zilo lielo birstīti (supershock)- izcili atdalīja, perfekta naturālam izskatam, jo uzklājas tiešām maz. Grima bāze bija sliktākā (vismaz man), ko jebkad biju lietojusi - pat visai sejai neuzklāju, bet uzreiz pārdevu par kapeikām. Sejas mazgājamais un intimās ziepes arī ir ok. Depilācijas krēms visu nenoņēma :/ Pēdu un elkoņu krēms patika, bet vispār gadu laikā sajūsma par Avon ir galīgi noplakusi un labāk izvēlos citu produkciju.
Mammai patīk anti-age sērija, esot laba un pēdu krēmi.
Colortrend gan ir pēdējais mēsls.
Pēdējo dažu gadu laikā pasūtu tikai dušas želejas un vannas putas, ja ir par labu cenu.

Viss labakie ir anew produkti,sejas maskas labas-planet spa.. kosmetika-luxe puderi,nagu.lakas kas uz 4eiro labas. Parsvara dargas leitas pasutu..sampuni labi un super labas matu krasas ;)

diezgan pasūtu no Avon,pēdējie pirkumi kas ļoti patika - šmpūns un kondicionieris ar zīdu.planet spa sejas maska(pelēka tūbiņa) un roku krēms ar olīveļļu :)

neiesaku skropstu tušu Magic, skats pēc viņas tāds kā bez tušas vispār un lūpu spīdums colortrends lip gloss( uzklājot neuzklājas smuki vienmērīgi un tāda neforša smagnēja sajūta)

1 - 10 no 15