FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Vai man vienīgajai???

Pēdējo 2 nedēļu laikā man atverskapi.lv portāls ļoti lēni iet. Reizēm pat jāgaida 1 min.,lai tikai ielogotos. Ar citiem portāliem vai sociālaiem tīkliem viss OK,bet ar skapi,galīgi lēni. Nekad tā nav bijis. Vai jums arī tā ir? Arī no telefona lēni iet.

29 Atbildes

Ļoti lēns, pat tracinoši lēns, citreiz pat necenšos ieiet, jo bezjēdzīgi!

Ļoti lēns, pat tracinoši lēns, citreiz pat necenšos ieiet, jo bezjēdzīgi!

un saņemtās vēstules ar neuzrādās.. ;( tikai tad kad atver vēstuļu sadaļu.. :D

man vispār stāv kaut kāda mistiskā-ķīpa viena vēstule (rādās sarkans vieninieciņš pie vēstulēm),bet reāli tadas vēstules nav :@ un plus,jā-šodien ar meiteni no,kuras vēlos iegādāties konkrētas lietas,šitā"prātu čakarējošā" lēēēēēēnuma dēļ sarakste ievilkās uz visu dienu,ja reāli tas aizņetu neilgu laiku,lai visu sarunātu....vot dusma-tak dariet kaut ko LAPAS VEIDOTĀJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Man ar šāds jautājums uzrādās kādu laiku atpakaļ. Tāā kaitina! Es saprotu,ka mēdz būt tehniskas kaites,mazliet par ilgu ieilgušas tik. Un būtu dikti zolīdi,ja portāls bilstu kādu vārdu par acīmredzamo problēmu. Bet vairākkārt ir novērota vienaldzīga un nekorekta attieksme no administrācijas puses.

manuprāt,ja veic uzlabojumus, tad labāk uz tām dažām dienām būtu aizvērt lapu, jo diezin vai tagad ir labāk - normāla komunikācija starp pārdevēju un pircēju nevar notikt, jo nerādās vēstules, ja mēģina pievienot sludinājumu - viss pazūd vai vnk nerādās, lai atvērtu kādu sludinājumu, jāgaida 2 minūtes utt. 

Piekrītu,ļoti neerti,kka viņam švaki sanāk,salabot :) ceru drīz būs labi.Mieru tikai mieru :)))

Nu piemēram draugiem.lv ja notiek kaut kādi tehniski darbi,lapu aizver ciet uz tām pāris stundām un visbiežāk tas ir naktī. Domāju,lai veiktu tehniskus darbus,vajag lai portālā nebūtu neviena cilvēka,tas atvieglotu darbu un tas notiktu ātrāk! Pa šodienu esmu tā izbesījusies Kliedzošs Divas reizes uzdevu jautājumu,kas par lietu. Man neviens nav devis nekādu atbildi. Laikam tikpat lēni kā pati lapa. Vēsais

> Ieva

manuprāt,ja veic uzlabojumus, tad labāk uz tām dažām dienām būtu aizvērt lapu, jo diezin vai tagad ir labāk - normāla komunikācija starp pārdevēju un pircēju nevar notikt, jo nerādās vēstules, ja mēģina pievienot sludinājumu - viss pazūd vai vnk nerādās, lai atvērtu kādu sludinājumu, jāgaida 2 minūtes utt. 

Tomēr labāk, ka dod šādu versiju nekā uz pāri dienām slēdz, jo vismaz telefona numuriem var apmainīties. Šobrīd rītdienas pircējām/pārdevējam sūtu vēstules ar savu tālruni, lai varam  paspēt sakomunicēt..

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ieva

Tomēr labāk, ka dod šādu versiju nekā uz pāri dienām slēdz, jo vismaz telefona numuriem var apmainīties. Šobrīd rītdienas pircējām/pārdevējam sūtu vēstules ar savu tālruni, lai varam  paspēt sakomunicēt..

nu vienīgais, bet daudzas nemaz nevar neko sarunāt, jo vnk nerādās vēstules :D

1 - 10 no 29