FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Vai man vienīgajai???

Pēdējo 2 nedēļu laikā man atverskapi.lv portāls ļoti lēni iet. Reizēm pat jāgaida 1 min.,lai tikai ielogotos. Ar citiem portāliem vai sociālaiem tīkliem viss OK,bet ar skapi,galīgi lēni. Nekad tā nav bijis. Vai jums arī tā ir? Arī no telefona lēni iet.

29 Atbildes

Jā, man arī šodien bremzējās, šķiet, jau trešā diena šodien. Cerams, drīzumā visi uzlabojumi būs pabeigti, jo mani ļooooti tracina lēns internets. Bet kā saka - lēns internets  rūda raksturu :D

Jā, tiešām... Pirmssvētkus laiks,kad mēs visas kaut ko meklējam, diez vai bija labākais laiks, kad sākt veikt uzlabojumus, kas krietni sarežģī portāla lietošanu :( Viss ir tiiiiiiiiik lēns!

Man šodien ir druuuusku labāk, vakar gan bija nežēlīgi ilgi. 

uzlabojumus ir ātrāk un vieglāk veikt, ja lapa ir aizvērta.

admini laikam gribēja, kā labāk, bet sanāca kā vienmēr :D

Nekas nav mainījies no vakardienas! Un tie cilvēki ''tur augšā'' vēljoprojām nav snieguši atbildes uz maniem jautājumiem!   Mani tas tik ļoti kaitina.  Cik portāls lēns,tik vadītāji lēni. Smaidīgs

Man ari ir loti lens.:/ nevaru ne vestules attaisit neko.:/ tapec lugums rakstit privati uz nr,ja ko velaties ...

Sakarā ar jaunu uzlabojumu ieviešanu radās neparedzēti sarežģījumi portāla darbībā. Šajā sakarā būs vēl jāpaciešas, jo vajadzēs vēl dažas dienas, lai pilnībā atrisinātu problēmu un ieviestu alternatīvus risinājumus.

Līdz tam AtverSkapi.lv darbosies palēninātā režīmā, taču ātrumam pakāpeniski jāuzlabojas. Vēlreiz atvainojamies par neērtībām! Kā saka - labs nāk ar gaidīšanu!

> AtverSkapi.lv

Sakarā ar jaunu uzlabojumu ieviešanu radās neparedzēti sarežģījumi portāla darbībā. Šajā sakarā būs vēl jāpaciešas, jo vajadzēs vēl dažas dienas, lai pilnībā atrisinātu problēmu un ieviestu alternatīvus risinājumus.

Līdz tam AtverSkapi.lv darbosies palēninātā režīmā, taču ātrumam pakāpeniski jāuzlabojas. Vēlreiz atvainojamies par neērtībām! Kā saka - labs nāk ar gaidīšanu!

Paldies par ziņu!

Ar šo tad arī vajadzēja sāk tiklīdz uzradās sarežģījumi!

Kā saka- labāk vēlu nekā nekad! 

man arī tas pats:(

21 - 29 no 29