FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

aktuāls jautājums

Par cik šīs pēdējās dienas šeit praktiski nav iespējams ienākt,jautājums adminiem un jautājums tautai- vai vajadzētu pagarināt izcelto sludinājumu termiņu un arī maksas foruma tēmas? Citādāk termiņš sašaurinās,bet kaut ko īsti šeit izdarīt,pēdējās dienas ir ne pārāk iespējams. Es,protams,nezinu,tādēļ vaicāju šeit-kā jums šķiet?

19 Atbildes

Runājot par konkursu,es vienīgā nesapratu to balsošanu? Es biju iedomājusies,ka FB būs lapa ar dalībniekiem un varēs balsot,nevis atverskapi profilā būs tā "like"poga. Konkurss beidzās,īsti nesākoties,ha. Vismaz tiešām prieks,ka mani divi favorīti uzvarēja. :)

> Janeta

Runājot par konkursu,es vienīgā nesapratu to balsošanu? Es biju iedomājusies,ka FB būs lapa ar dalībniekiem un varēs balsot,nevis atverskapi profilā būs tā "like"poga. Konkurss beidzās,īsti nesākoties,ha. Vismaz tiešām prieks,ka mani divi favorīti uzvarēja. :)

Es arī nesapratu šo balsošanu. Par tādas pogas eksistēšanu uzzinu tikai tagad :D Vai noteikumos gadījumā arī netika minēts ka vienu no uzvarētājiem izvēlēsies Atverskapi.lv žūrija vai kas tamlīdzīgs? :) Katrā gadījumā neskatoties uz to ka arī gribējās vinnēt, prieks par meitenēm, Apsveicu ar uzvaru!! :))

> Julija

> Janeta

Es arī nesapratu šo balsošanu. Par tādas pogas eksistēšanu uzzinu tikai tagad :D Vai noteikumos gadījumā arī netika minēts ka vienu no uzvarētājiem izvēlēsies Atverskapi.lv žūrija vai kas tamlīdzīgs? :) Katrā gadījumā neskatoties uz to ka arī gribējās vinnēt, prieks par meitenēm, Apsveicu ar uzvaru!! :))

Es atkal to,ka uzvarētāju noteiks FB like skaits,uztvēru,ka balsošana notiks loģiski FB,nevis ar savu FB profilu balsot atverskapi.Vismaz dļa osibi tupih ,kā man ,varēja paskaidrot,ha. Nekas-nākamreiz!:))

Žēl! Izskatās,ka tā arī paliksim apzagtas no portāla puses. :( Protams,nevar jau celt paniku,bet ir vienkārši žēl.

> Janeta

Žēl! Izskatās,ka tā arī paliksim apzagtas no portāla puses. :( Protams,nevar jau celt paniku,bet ir vienkārši žēl.

Par tēmu - piekrītu, jo sajūta tiešām nav ok. Portāls ,,klibo" un nezinu kādu pacietību vajag, lai darbotos tajā. Tavs ieteikums un tā izpilde būtu TIKAI godīga.Aci miedzošs

P.S. Man, piemēram, rīt beidzas maksas sludinājuma abonēšana. Vai pagarināšu? Domāju, ka nē. Kur garantija, ka portāls darbosies normāli?! Ja būtu ,,veikals", tad varbūt savādāk. Lieka naudiņas izmešana, tad labāk tos pāris eiro pārskaitu labdarībai. Smaidīgs

> Janeta

+, jo tomer tad bija jaaptur visa darbiba no portala puses, ja jau nevareja to izdarit stundas laika, ka visos portalos. piem. draugos... Neizlēmīgs

Man gan šobrīd nav neviens maksas pakalpojums aktīvs, bet arī radās pārdomas par šo tēmu. 

Kā jau minēju, man nav neviens pakalpojums aktīvs, bet, ja būtu, noteikti vērstos pie administrācijas ar tādu kā lūgumu/iesniegumu pagarināt termiņu pakalpojumam par "tik un tik " dienām, jo tehnisku problēmu dēļ, kuras radās ne jau pakalpojuma ņēmēja dēļ, nebija iespējams izmantot iegādāto pakalpojumu. 

Paskatīties, kāda būs administrācijas attieksme un rīcība. 

Runa jau nav par santīmiem, kuri iztērēti, bet attieksmi no portāla puses - sākotnēji nav ziņu par problēmu vispār, tad uzrodas, ka, iespējams, nebūs pieejas kaut kad, un tad, kad lietotāji jau ir "novesti", parādās paziņojums, ka var būt palēnināta darbība. 

Sveiki, Neviens nav aizmirsts! Šobrīd tiek meklēts optimālākais risinājums, kā tieši kompensēt iespējamos zaudējumus portāla dīkstāves dēļ!

Redz cik jauka atbilde visām meitenēm! :)

11 - 19 no 19