blaugznas

Meitenes, iesakiet,ka tikst vala no blaugznam. Drusku vairak neka pirms diviem gadiem aizbraucu dzivot uz Skotiju. Te ari sakas, ada palika loti sausa, paradijas blaugznas. Un jo talak jo trakak paliek. Esmu izmeginajusi visadus sampunus pat dadza ellu. japiebilst, ka te udens ir loti hlorets, kad  dzivoju LV udeni izmantoju no akas. Tagad jau ir ta ka mati vel nav izzuvusi bet ada jau niez.

17 Atbildes

man nav nekad bijusi blaugznaini mati. bet varbut noder Head candy vai bed hair. esmu lietojusi citus vinu produktus un bija labi. vai ari mparocies youtube, tur atradisi ganjau vislabako, jo tur parasti var atrast majas gatavotus ''serumus''. :) 

Janopērk filtrs/jāmazgā ar tīru ūdeni. Nedomāju, ka visādi matu līdzekļi pēkšņi palīdzēs pret hloru ūdenī..

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Janopērk filtrs/jāmazgā ar tīru ūdeni. Nedomāju, ka visādi matu līdzekļi pēkšņi palīdzēs pret hloru ūdenī..

par filtriem es ar domaju, bet sis ir consula dzivoklis, domaju ka vajag atlauju.

būtu lv, ieteiktu kokosa eļļu... es sev atklāju, ka man tādas blaugzas un nieze ir no stresa un pārpūles...

Man tāpat kā linsilai. Nesen biju šausmās, jo pirmoreizi mūžā man kasījās galva un plēksnēm nācā blaugznas:( Bija stress un pārpūle. Mazliet pastrādāju ar savu ES un viss kārtībā!

blaugznas bieži metās arī no stresa. Varbūt padzer nomierinošas tinktūras un iespējams palīdzēs! Vismaz man palīdz!

blaugznas bieži metās arī no stresa. Varbūt padzer nomierinošas tinktūras un iespējams palīdzēs! Vismaz man palīdz!

Veikala šampūni blaugznas neārstēs, jāpērk medicīniskie! Tie,kas veikalā, rada tikai atkarību-kā beigsi lietot,blaugznas atgriezīsies. Jāmkelē aptiekās, jākonsultējās ar dermatologu ;)

Vēl nav par sliktu skalot ar kumelīšu tēju. Varbūt to ūdeni var uzvārīt un nostādināt pirms mazgāšanas?

1 - 10 no 17