FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

53 Atbildes

jautājums vai sūtītājai ir saglabājies čeks par darījumu .. ja nav, tad protams kaut ko panākt būs grūti, naudu gan noteikti būtu jāatgriež, jo pircēja te nav vainojama (ja tiešām paciņa nav saņemta) ;)

> Sniega

jautājums vai sūtītājai ir saglabājies čeks par darījumu .. ja nav, tad protams kaut ko panākt būs grūti, naudu gan noteikti būtu jāatgriež, jo pircēja te nav vainojama (ja tiešām paciņa nav saņemta) ;)

Čeks, protams, ir. Ja godīgi, es arī nejūtos vainīga :D

Nu vainiiga jau tu arii neesi, bet tomeer shajaa situaacijaa paardeveejs uznjemas atbildiibu par finansiaalo pusi :) 

Ja čeks ir, tad raksti oficiālu iesniegumu attiecīgajam servisam (sarunas pa telefonu š.g. neskaitās), visām šīm firmām ir kompensācijas mehānismi par nozaudētiem sūtījumiem, protams, milzu kompensācija tā nebūs, bet vismaz daļu naudas noteikti varēs atgriezt, un tas būs pēc kāda laika.

Ja par pircēju gribi nelikties ne zinis (jo nauda jau saņemta), tad tas visticamāk paliks tikai uz Tavas sirdsapziņas.. bet tā var iedzīvoties sliktā karmā - es droši vien šādu pārdevēju klusi nolādētu Vēsais

Es ari piekritu,ka būtu naudiņa jaatdot pircējam,bet ari neatkapies no parsutītāja lai zaudējums būtu atlidzīnats,droši vien visi sūtijumi ir apdrošināti,javēršas pateretaju aisardzība :)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Sniega

Čeks, protams, ir. Ja godīgi, es arī nejūtos vainīga :D

Man bija līdzīga situaacija, nosūtiju meitenei paciņu, bet pasta stacija to mistiski pazaudēja, nosūtot meitenei pavisam citai pesonai adresētu sūtījumu. Meitenei naudu atskaitīju atpakaļ un tad ķēros pie pasta stacijas :D sastaadīju viņiem pretenziju, kuraa izklaastīju lietas būtību un noradīju, ka neesmu apmierinaata ar viņu pakalpojumiem un to, ka pakalpojums reaali nemaz nav noticis , par ko vēlos saņemt atpakaļ naudu. Atbilde no viņiem pienaaca, bet taa mani nepaarliecinaaja, gatavoju jau visus papīrus, ko iesniegt PTAC, kad saņēmu zvanu no pasta stacijas, ka paciņa pēc 2 nedēļaam tomēr atradusies un  ka viņi to izsūtījuši adresaatam.

Taa, ka, ja situaacija neatrisinaas ,iesaku vērsties PTAC , jo taa pasta stacijas bezatbildība par savu rīcību un regulaaraa paciņu pazaudēšana ir "nedaudz"  bezkaunīga.

> Sniega

Ja čeks ir, tad raksti oficiālu iesniegumu attiecīgajam servisam (sarunas pa telefonu š.g. neskaitās), visām šīm firmām ir kompensācijas mehānismi par nozaudētiem sūtījumiem, protams, milzu kompensācija tā nebūs, bet vismaz daļu naudas noteikti varēs atgriezt, un tas būs pēc kāda laika.

Ja par pircēju gribi nelikties ne zinis (jo nauda jau saņemta), tad tas visticamāk paliks tikai uz Tavas sirdsapziņas.. bet tā var iedzīvoties sliktā karmā - es droši vien šādu pārdevēju klusi nolādētu Vēsais

Lādējoties daudz ātrāk var iedzīvoties sliktā karmā, nekā domājot - atdot naudu vai neatdot!

> Iko

> Sniega

Lādējoties daudz ātrāk var iedzīvoties sliktā karmā, nekā domājot - atdot naudu vai neatdot!

Paldies par atgādinājumu! Tev, protams, ir taisnība!! :) bet nespēju iedomāties cilvēku kurš šādā situācijā priecātos vai spētu palikt dzelžaini mierīgs - pircēja bez darījumu apliecinošā čeka taču neko pat nevar iesākt, tikai gaidīt brīnumu. Otrkārt, ja nauda ir samaksāta, bet prece nav saņemta, tad darījums nav noticis - lasiet Civillikumu ;) Tāpēc neatgriezt naudu šādā situācijā ir gan negodīgi, gan nelikumīgi. Treškārt, ja sūtat tiešām vērtīgas lietas - Latvijas pastā ir iespējams sūtījumus apdrošināt un tad tādas problēmas kā šeit atkrīt pilnībā. Manuprāt, visi paku servisi ir domāti tikai nelielu un salīdzinoši ētu preču sūtīšanai. 

Labots 15.12.2014 13:36

Es vienkārši domāju par variantiem tikai nauda par preci, bez sūtīšanas izmaksām vai uz pusēm, ne jau, ka visu naudu tagad sev paturētu..
Summa relatīvi nav maza - man kā cilvēkam, kuram uz Ziemassvētkiem neizdodas atrast darbu un meklēts tiek jau kādu laiku..
Vienkārši uznāca interese, kā rīkotos citas pārdevējas, vai tiešām tik viegli atgrieztu naudu.
Tad jau pie katra sūtījuma, būs iepriekš jābrīdina, ka pazušanas gadījumā atbildību nenesu, kā agrāk darīju.. :D
P.S. Karmas punktu noteikti netrūkst, bieži dāvinu mantas cilvēkiem, kuriem nepieciešams un arī izpalīdzu, cik varu,

Inky, lai aatraak viss nokartojas! (hug) :)

11 - 20 no 53