FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Droši pirkumi

Droši pirkumi

Kā rīkotos Jūs?

Jautājums Jums, pārdevējas. Kā rīkotos Jūs, ja paciņas, kura neteikšu, ka bija lēta satura, būtu pazudusi ceļā? Atgrieztu pircējam pilnu summu? Sūtīšanas seviss, ko šobrīd neminēšu, naudu netaisās atgriezt, pazaudēta gan paciņa, gan nosūtīšanas izmaksas..

Kaut kā nepareizi šķiet, ka esmu samaksājusi par pakalpojumu, esmu nosūtījusi preci uzreiz nākamajā dienā, nevis kā ērtāk, un vēl jāātgriež visa nauda - gan par preci, gan pakalpojumu :/
Protams, saprotu arī pircēju, tāpēc jautāju Jums, vai tiešām atgrieztu visu naudu? Vai tikai kādu daļu?

53 Atbildes

Es noteikti atgrieztu pircējas samaksāto naudu pilnā apmērā. Cilvēks gribēja nopirkt, atsūtija naudu, bet nesaņēma preci, kāpēc jāatgriež tikai daļa? Godīgums un reputācija manuprāt ir augstāks par visu.

> Mazā bodīte

Aija Grinfelde

tik pat labi var teikt, lai meklee pirceeja preci, jo vina vinju jau ir nopirkusi, un izsuutiita arii ir...

Bwt teemas autore par to nerunaa, vnk jautaa, kaa iesaaktu citi...

es meginaatu sarunaat cilveeciski, ka jau nu taa ir sanaacis, mekleet pacinu kopaa, un bombardeetu iestaadi ...

un naudas jautaajumu daliitu uz 2 ...

ja prece atgierztos atpakal, atskaitiitu visu summu ...

par preci ir samaksāts,bet prece nav saņemta..tātad nav darījums līdz galam noticis un nopirkts nav! tā kā viennozīmigi,es šādā gadījuma neko nedalītu uz 2 beet atgrieztu pircejai naudu par preci! paturet varētuu vienīgi sūtīšanas izmaksas! bet par preci obligāti jāatgriež! un kad nokārtots tas,tad sāktu terorizēt Pasta staciju! atstāt to tā viennozīmīgi nevar!

> Snowfox

Nezinu pat, pēc idejas ja tā padomā nauda nav jāatgriež, jo pārdevējs ir izsūtījis preci, un ir pierādījums (čeks)

Bet no cilvēciskās puses laikam būtu jāatgriež, vismaz pusi. 

nauda IR jāatgriež-pilnā apmērā! turpat nevar būt divu domu vai par daļu! un talāk jaskaidrojas ar ps!

vispār jau jarunā ar pircēju un jāvienojas par to kas tiks darīts! un ja pircēja vēlas atpakaļ visu naudu tad obligāti! ja var vienoties un meitene saprotosa tikai tad var iet uz kompromisu dalit kko!

Ja paka nosūtīta citam, tas jau ir saņēmēja sirdsapziņā. Man ar atnāca man nedomāta paka, bet godīgi pazvanīju un sadabūjām rokā to cilvēku,protams,man bija klapata bija jāiet un jāsūta utt. Bet viss beidzās labi...

piekritu, kad meitenei nauda jaatgriež pilna apmera ar visiem sutišanas izdevumiem... Jo meitene maksaja pasta pakalpojumus Lai sanemtu savas lietas, par kuram arī tika apmaksāts.... 

Bet preti pircejs nesanem pilnigi neko....  Pardevējam, Lai cik tomer nepatikama situacija ir jānes pilna atbildiba... 

es noteikti palugtu meitenei nogaidit kadu laicinu, ja nu galigi neuzrodas pacina, tad 100% atgriešana...

Piekrītu,ka nauda ir jāatdod pilnā apmērā. Radusies situācija nav pircēja problēma. Ja man šādā situācijā gribētu tikai daļēji atdot naudu, atstātu sliktu atsauksmi un ietu uz policiju. Piekrītot izmantot pakomātus,pārdevēja uzņemas risku. Nekā citādāk. 

Atdod pircējai visu summu. Tad cīnies ar servisa sniedzēju,iesaisti  patērētājus.

Inky Tev vajag kartigu traci viniem uzrikot, Lai zin kur vėži ziemo...  Varbut tad vini saks rikoties un arī nesis savu atbildibu...

lai vai ka loti nepatikama un neapskauzhama situacija... 

Un ja runa Iet ne par mazu summu... Tad galigi bedigi... 

Bet ceru kad pacina uzradísies, vai ari sutišanas serviss nesis savu atbildibu par nozaudeto pacinu... Jo Šeit Tu viniem maksaji par sutišanas pakalpojumiem, ko vini diemžēl nav veikuši..

> mazais

> Mazā bodīte

Aija Grinfelde

tik pat labi var teikt, lai meklee pirceeja preci, jo vina vinju jau ir nopirkusi, un izsuutiita arii ir...

Bwt teemas autore par to nerunaa, vnk jautaa, kaa iesaaktu citi...

es meginaatu sarunaat cilveeciski, ka jau nu taa ir sanaacis, mekleet pacinu kopaa, un bombardeetu iestaadi ...

un naudas jautaajumu daliitu uz 2 ...

ja prece atgierztos atpakal, atskaitiitu visu summu ...

par preci ir samaksāts,bet prece nav saņemta..tātad nav darījums līdz galam noticis un nopirkts nav! tā kā viennozīmigi,es šādā gadījuma neko nedalītu uz 2 beet atgrieztu pircejai naudu par preci! paturet varētuu vienīgi sūtīšanas izmaksas! bet par preci obligāti jāatgriež! un kad nokārtots tas,tad sāktu terorizēt Pasta staciju! atstāt to tā viennozīmīgi nevar!

Bet ko es saku es to pašu teicu ka nauda par preci jāatgriež pilnībā! Par pusi biju domājusi pasta izdevumus. Nu ja tā ņem risku uzņemas abas(pasta izdevumus,tikai pasta izdevumus) nu visa kā var būt . 

Labots 15.12.2014 19:41

> mazais

> Snowfox

Nezinu pat, pēc idejas ja tā padomā nauda nav jāatgriež, jo pārdevējs ir izsūtījis preci, un ir pierādījums (čeks)

nauda IR jāatgriež-pilnā apmērā! turpat nevar būt divu domu vai par daļu! un talāk jaskaidrojas ar ps!

vispār jau jarunā ar pircēju un jāvienojas par to kas tiks darīts! un ja pircēja vēlas atpakaļ visu naudu tad obligāti! ja var vienoties un meitene saprotosa tikai tad var iet uz kompromisu dalit kko!

Paskaidro kapēc? Kapēc man pasta stacijas vai omnivas dēļ būtu jāsedz zaudējumi? Es šito nesaprotu! 

Jo zaudētāji ir abi- gan saņēmēja, kas nesaņem, gan pārdevēja, kas izsūta preci! 

Es vaur pakomātiem esmu saņēmusi audz vērtīgas lietas, un ja paka nozūd es neprasītu naudu no pārdevēja, bet kratītu servisus lai meklē paku!

Man tā nav gadījies, un es ceru, ka negadīsies! Kā jau teicu, lai nepazustu paka ir jānofočē paka, un jāsalīmē lapa ar koordinātēm! Es cik paku esmu saņēmusi bez nekā- nu loģiski tādas var nozust! Bet ar lapiņu, kas ir ar saņēmēju.sūtītāja mob tel nr , gan risks ir mazāks! 

> Snowfox

> mazais

> Snowfox

Paskaidro kapēc? Kapēc man pasta stacijas vai omnivas dēļ būtu jāsedz zaudējumi? Es šito nesaprotu! 

Jo zaudētāji ir abi- gan saņēmēja, kas nesaņem, gan pārdevēja, kas izsūta preci! 

Es vaur pakomātiem esmu saņēmusi audz vērtīgas lietas, un ja paka nozūd es neprasītu naudu no pārdevēja, bet kratītu servisus lai meklē paku!

Man tā nav gadījies, un es ceru, ka negadīsies! Kā jau teicu, lai nepazustu paka ir jānofočē paka, un jāsalīmē lapa ar koordinātēm! Es cik paku esmu saņēmusi bez nekā- nu loģiski tādas var nozust! Bet ar lapiņu, kas ir ar saņēmēju.sūtītāja mob tel nr , gan risks ir mazāks! 

Labots: šodien, 19:41

Iedomājies, ka pasūti braucienu firmā X travel uz Vāciju. Firma X travel noīrē autobusu no firmas Y. Autobuss Polijā saplīst. Firma X travel pasaka, ka brīvdienas pavadīsiet nelielā Polijas ciematiņā, kur autobuss saplīsa, jo viņi nav vainīgi, ka firmai Y saplīsa autobuss. Tu teiktu, ka viss ir labi, ēstu poļu žureku un sēdētu mazā meža būdiņā? Nu.. kam negadās.. :)

31 - 40 no 53