FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Jaukais paldies adminiem!

Rēķināju,ka šodien būtu jābeidzas manai maksas tēmai forumā,jau nobēdājos,ka netiks pagarināts termiņš,kaut diezgan ilgi lapai bija problēmas,bet re kā-pagarināja! :) Skatos,ka pieliktas klāt 10 dienas. Uzskatu par vajadzīgu pateikt publisku paldies adminiem par šo! :)

17 Atbildes

> R o t a s :)

> Janeta

Vai man šķiet,vai arī naudiņas parādījās+1?:)

Naudiņas gan vismaz man nav klāt nākušas.

Iespējams,tad neesmu pamanījusi,ka man palika viena naudiņa,nav izslēgts.:)

Man gan tikai par 3 dienam pagarinats.. ;/

Man gan neko nepagarināja- nez pēc kādiem kritērijiem sprieda kam garināt, kam nē...dīvaini!:)

Ceru,ka admini uz šo jautājumu atbildēs šeit,mani arī interesē.:)

Sveiki,

Izceltie sludinājumi un foruma maksas tēmas tika pagarinātas pēc šāda principa:

1. Sludinājumu izcelšana:
- ja sludinājums ir vēl izcelts brīdī A - pašreizējo gala termiņu pagarinām par X dienām;
- ja sludinājums ir bijis izcelts portāla neiešanas laikā, bet tā izcelšanas termiņš ir jau beidzies, tad sludinājumu jāizceļ no dienas A, uz A+X dienām.

2. Foruma tēmas:
- ja foruma tēmas abonements ir vēl aktīvs brīdī A - pašreizējo gala termiņu pagarinām par X dienām;
- ja foruma tēmas abonements ir bijis aktīvs portāla neiešanas laikā, bet tas ir jau beidzies, tad foruma tēmas abonements ir jāpagarina no dienas A līdz dienai A+X.
_____
A – brīdis (16.12.), kad  tika veikta pagarināšana;
X – dienu skaits, kad sludinājuma izcelšanas / foruma tēmas abonementa laiks pārklājās ar portāla neiešanas laiku. Portāla kritiskais neiešanas laiks tiek pieņemts no 4.-11.decembrim (8 dienas).

es ari dabuju sludinajumam dienas bonusaa, paldies :)

paldies Jums arī no manis! 

11 - 17 no 17