FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jusu viedoklis

Hey!Nevainīgs

sodien atkal pamaniju,ka daudzas meitenes taisa temas,kur izpardod skapi, bet par to nemaksa(ievieto vnk bezmaksas pardod sadala).

Jusuprat sis meitenes butu jasoda ar banu? Tas pats vai nebutu jasoda/jabano meitenes, kas pieraksta tava maksas tema, ka pardod savas lietas(manuprat loti nesmuki no vinu puses, nejau vinas par temu maksaja) 

25 Atbildes

Hm, bet kam tad tas forums - pardodu - ir domats? Es par to biezi domaju. Itka tema ir PARDODU ,bet kad ievieto tur temu, vinu izdzes. Nesaprotu 

:(

Labots 18.12.2014 17:13

> Bubucis :)

Hm, bet kam tad tas forums - pardodu - ir domats? Es par to biezi domaju. Itka tema ir PARDODU ,bet kad ievieto tur temu, vinu izdzes. Nesaprotu 

Forums ir domāts lietām, kuras neiederas nevienā no sadaļām

Es pirmīt ar nejaušības pēc ieliku pie pārdod, tad tik vēlāk sapratu, ka nav paņemtas nost naudiņas ! patiesībā ļoti viegli gan sajaukt, gan protams likt , lai nebūtu jāmaksā. Es kā godīgs cilvēks :D izdzēsu savu sludinājumu no Pārdot sadaļas un ieliku maksas tēmā... patiesībā šo procedūru daru pirmo reizi un iespējams arī tāpēc kļūdījos :)

Labots 18.12.2014 17:21

> Lintu

> Bubucis :)

Forums ir domāts lietām, kuras neiederas nevienā no sadaļām

Labots: šodien, 17:13

Skaidrs. Es piemeram nerakstu ne parastaja Pardodu foruma, ne maksas foruma, jo manuprat ja kadu intereses manas lietinas,tapat atradis un painteresesies :)

varbūt vajag sodīt arī tās kas ik pēc 5 min paceļ savu tēmu, ka izpārdod skapi, visas tēmas satāv no izpārdošanām.. tracina:D

Lietotājas, kas spamo bezmaksas tēmās mēdz būt arī bloķētas uz 24h un pat dzēstas..

Ja ir ieraudzīta tēmas, kas pārkāpj noteikumus, katrai tēmai ir atrodams simboliņš ar trijstūrīti, kurā ir uzsaukuma zīmīte. Šo simbolu nospiežot, iespējams ziņot aministrācijai par noteikumu pārkāpumu, jo neviens te nesēž 24/7 :(
Tas pats attiecas arī uz pašiem sludinājumiem ;)

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Lietotājas, kas spamo bezmaksas tēmās mēdz būt arī bloķētas uz 24h un pat dzēstas..

Ja ir ieraudzīta tēmas, kas pārkāpj noteikumus, katrai tēmai ir atrodams simboliņš ar trijstūrīti, kurā ir uzsaukuma zīmīte. Šo simbolu nospiežot, iespējams ziņot aministrācijai par noteikumu pārkāpumu, jo neviens te nesēž 24/7 :(

nu itka ir meiginats sutit, bet nu ja jau nesez seit 24/7, tad tur jau ari neizlasis. vismaz manas domas.:D 

> Lauritta (atlaides visam)

varbūt vajag sodīt arī tās kas ik pēc 5 min paceļ savu tēmu, ka izpārdod skapi, visas tēmas satāv no izpārdošanām.. tracina:D

tpc jau kadu laiku atpakal ari prasija kadu otru ailiti, kur raditos sis maksas temas. :) 

> Lauritta (atlaides visam)

vai ne. viena censone šodien no plkst 9-14 bija cēlusi savu tēmu kādas reizes 8. pilnīgi prasījās kaut ko aizrakstīt:D

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

nu itka ir meiginats sutit, bet nu ja jau nesez seit 24/7, tad tur jau ari neizlasis. vismaz manas domas.:D 

Izlasīs, varbūt ne momentāli, bet izlasīs un ņems vērā - pārbaudīts ;)

1 - 10 no 25