FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

jusu viedoklis

Hey!Nevainīgs

sodien atkal pamaniju,ka daudzas meitenes taisa temas,kur izpardod skapi, bet par to nemaksa(ievieto vnk bezmaksas pardod sadala).

Jusuprat sis meitenes butu jasoda ar banu? Tas pats vai nebutu jasoda/jabano meitenes, kas pieraksta tava maksas tema, ka pardod savas lietas(manuprat loti nesmuki no vinu puses, nejau vinas par temu maksaja) 

25 Atbildes

> Ieva

> Lauritta (atlaides visam)

varbūt vajag sodīt arī tās kas ik pēc 5 min paceļ savu tēmu, ka izpārdod skapi, visas tēmas satāv no izpārdošanām.. tracina:D

vai ne. viena censone šodien no plkst 9-14 bija cēlusi savu tēmu kādas reizes 8. pilnīgi prasījās kaut ko aizrakstīt:D

nu es neuzkatu,ka tas ir slikti, jo briziem augsa stav temas, kas ir izvilktas vispar no vasaras vel. un dazreiz ari sis temas nolid leja pat minutes laika.;) 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

varbūt vajag sodīt arī tās kas ik pēc 5 min paceļ savu tēmu, ka izpārdod skapi, visas tēmas satāv no izpārdošanām.. tracina:D

vai ne. viena censone šodien no plkst 9-14 bija cēlusi savu tēmu kādas reizes 8. pilnīgi prasījās kaut ko aizrakstīt:D

nu es neuzkatu,ka tas ir slikti, jo briziem augsa stav temas, kas ir izvilktas vispar no vasaras vel. un dazreiz ari sis temas nolid leja pat minutes laika.;) 

tas ir apnicīgi, uzmācīgi un traucējoši. jāsaprot, kad reklāma jau kļūst pārāk uzmācīga. es visu saprotu, ka maksājat par sadaļas izmantošanu, bet rezultātā pēc nedēļas aktīvas spamošanas to skapi neviens vaļā nevērs. 

ha ha ha, piekriitu! Man vispar liekas nezeliigi smiekliigi "akcijas", kur izpaardod skapi VISS PAR 1 EIRO :D utml. Nu ja nevienam tas drebes par tadam kapeikaam pat nav vajadziigas, tad varbuut nav vaina cenaa utt, bet vienkarsi nevienam taas lupatas nevajag :) 

> Agnese Caune

ha ha ha, piekriitu! Man vispar liekas nezeliigi smiekliigi "akcijas", kur izpaardod skapi VISS PAR 1 EIRO :D utml. Nu ja nevienam tas drebes par tadam kapeikaam pat nav vajadziigas, tad varbuut nav vaina cenaa utt, bet vienkarsi nevienam taas lupatas nevajag :) 

kāds beidzot pasaka skaļi:D

> Agnese Caune

Pec pieredzes saku,man jr divi skapji.ielieku vien skapi no sakuma lietinu par 20 eiro (apskata 100 reizes,nedela) , irlieku otra skapi par 5 eiro (apskata max 20reizes,nedela). Taka ir starpiba. Visiem piesaista ta cena, dargs - labs,lets - slikts. Bet atkal dargi negrib pirkt.

Reklamēšanās pasākumā nesaskatu neko sliktu, tā arī to uztveru, ka cilvēks grib ATBRĪVOT skapi. Pārdod pa ,,lēto"....un? Es arī atdodu lietas par simbolisku samaksu, kāpēc nē? Neesmu šeit peļņas nolūkos, bet lai atbrīvotu skapi no nevajadzīgā.  Bet tāpēc nevienai nav tiesības teikt, ka tirgoju lupatas. Tas ir smieklīgi. Aci miedzošs

Ah pār dārgs/labs, lēts/slikts var ilgi diskutēt. Dažreiz atbilst, dažreiz ne.
Piem., no nesenās akcijas nopirku blūzi pa 2€, perfektā stāvoklī, nav kur piesieties, labs materiāls, tas pats par 5.50€ sapirku čupu mantas, visas perfektas, un tad ir gadījumi, ka par 3€ sapērkos drēbes, kas ir labi, ja 1€ vērtas, par gandrīz 5€ plānu džemperi, kurš novēlies no visām pusēm un pārdevēja jautā, ko tad vēlējos par tādu cenu?! un pēdējais - kleitu, kopā ar sūtīšanu par 10€, kas arī nenormāli apvēlusies no visām pusēm un neilgi pēc saņemšanas lietotāja dzēsusies.

Mans viedoklis šajā jautājumā būtu...

Vai tiešām nevar sadalīt divās daļas?

Reklāmas atsevišķi.

Vispār vajag to visu...

Pārdod..
Maina...
Dāvina...
Meklēju...
Reklameju skapi...
Varbūt kādai ir...

Nolikt zemāk.

Galvenajā forumā palaist tēmas, kuraa tiešām gribam lasīt.

Par modi un tā tālāk...

Nākamajā blokā iekļaut...

Pārdod, maina, pērk, dāvina, meklē.

Nākamajā iekļaut...

Reklāma. Reklamēju savu skapi un pakalpojumus.

Pašlaik ir pilnīgs ķīselis ar rozīnēm.

Viss vienā.

Biežāk redzam reklāmas.
Pārsvarā redzam reklāmas.,
Katru sekundi reklamējam skapi...

Pārējais?!

Tur jau tā lieta.

Tur mēs neko tālāk neredzam par reklāmu.

Pat blogā....

Reklmeju savu skapi....

Vai tiešām katru dienu Jums vajag jaunu kleitu?! Tas ir pirmais, ko ieraugu šeit ienākot... Meklēju KLEITU! (Personīgi mani tas tracina)

Man nervi ir pa galam ar reklāmu,kas parādās planšetē un telefonā.

Es nemaz neko neteikšu.

Tikai.. ejam no šejienes prom.

Skapis pelna naudu, bet lietotājiem nedomā.

Lūk. Viedoklis. Domājiet ko gribētiet.

Atradušās skapju reklamējās...
Pievieno vienu lietu un samazina cenu pa vienu centu...uzreiz jaunumi!!! Akcija!! Pievienoju jaunas lietas!!! Ieskaties manā skapī!!! Tikai šodien!! (Un tā visu gadu, tikai šodien) Tikai pie manis!!

Vai šie teksti izskatās pazīstami?

Tos mēdz redzam 24/7.

AtverReklamu. Lūk tāds ir šī portāla JAUNAIS nosaikums!!!!

sky24 +100% nav ko pat palasīt, kā tikai ierastie saukļi... Vislabākais nosaukums izpārdošanai bija - "Labdarība"...

> Tikai bērniem

sky24 +100% nav ko pat palasīt, kā tikai ierastie saukļi... Vislabākais nosaukums izpārdošanai bija - "Labdarība"...

Vienmer var jau atvert forumu.:D just saying.

11 - 20 no 25