FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Laimes aka

Meitenes pasviediet idejas, kā var izspēlēt dāvaninas :)

Sakuma Man bija doma, tukšajas kinderolas ielikt pa lapinai ar mīklu un davaninas nr.... Kad atmin tad pasniegt izlozēto davaninu...

Varbūt vēl kadas idejas ir.... ;) Varbūt kaut kas interesantāks un jautrāks :))

iepriekš paldies ;)

6 Atbildes

Nesen dzirdēju ideju - viesiem zem šķīvjiem sagatavotas aploksnes ar izgriezumiem no avīžrakstiem un arī rindiņām no tautasdziesmām, kad paēšana beigusies, tad viesus aicināja no tā, kas ir aploksnē izveidot savu pantiņu, lai tiktu pie dāvanas.

galu galā pasākums ar pantiņiem sanācis jautrs, tikai jāpiedomā kādus tieši izgriezumus liek tajā aploksnē :)

Mums tradicionaali - ziemassveetku pantiņi. Un tad katru gadu vieni un tie paši dzejoļi. :D

Es biju sacerējusi smieklīgus pantiņus par katru,bet neminot vārdu,tad visi minējakurš tas varētu būt, visi bij pārsmējušies:))

> Vita Dūra

Es biju sacerējusi smieklīgus pantiņus par katru,bet neminot vārdu,tad visi minējakurš tas varētu būt, visi bij pārsmējušies:))

Forsha ideja :) bet man nav tik gudra galva uz tadiem pantiniem :D

> mjau

Mums tradicionaali - ziemassveetku pantiņi. Un tad katru gadu vieni un tie paši dzejoļi. :D

Es šitā katru gadu pie eglites vienu un to pašu dzejoliti skaitu :D

> klimovicha88

> mjau

Es šitā katru gadu pie eglites vienu un to pašu dzejoliti skaitu :D

Mums tas pats. Traki gribētos kādus vieglus un jaunus pantiņus šim gadam :(

1 - 6 no 6