FAQ

Kā tas strādā?

Omniva

Omniva

Maksas pakalpojumi

Maksas pakalpojumi

Veikaliem

Veikaliem

Sabedajos!:(

Nekad te ieprieks nebiju rakstijusi bet soreiz gan ierakstiisu!!Atradu seit loti superigu sominu,tad nu uzrakstiju meitenei kas vinu tirgoja sarunajam 4dien tiktie vis jauki loti sapriecajos!Sodien ienacu portala un skatos opaa meitene sominu iznemusi domaju nu ganjau laiciigi iznemusi un ta! Izdomaju uzrakstiisu katram gadiijumam vai nau aizmirsusi ka esam sarunajusas tikties.Sagaidu atbildi un vina man raksta sominu jau atdevu meitenei kas ieprieks man rakstija un vina nema vel vairakas lietas un man ta bija izdeviigak....Loti loti sabedajos jo ta nau smuki dariit! ja saruna tad saruna un ja jau ieprieks bija rakstijusi cita tad uzreiz vareja pateikt!                   Raudulīgais                                                                                 Un tad sanac vel nesmuka lieta atradu smuku kazocinu arii uzrakstiju meitenei vai vins ir tads ka bildee (Bilde bija ielikta itka liidziga) Teica ka nakamaj diena atsutis bildi! Teicu oky.....nakamaja diena vina nebija atsutijusi tapec uzrakstiju,,,domaju varbut aizmirsusi! Atbildeja-piedod aizmirsu bet zini ir ta ka driiz braucu promno Latvijas un nau laika satikties piedod!Un atkal lielas beedas!!                                                                                                                  Es saprotu nu mazums viskaut ka var gadiidies bet nu es loti sabedajosRaudulīgais Gribeju izkratiit sirdi...

15.08.2013 01:59

> deimijs

Tad man Tev pazvanīt, lai uzzinātu kleitai mērus vai kā? :D

15.08.2013 04:58

ka var atbildet,ka kada cita pirma pieteikusies, ja tu jau sarunaji? vispar sanak, ka tu esi pirma un pardeveja ir neviza, kas neatpazist savus pircejus! tadas jaliek krapnieku saraksta un nekautrejoties sliktos komentarus! ka ta var pateikt! ... Kliedzošs

18.08.2013 21:42

Sodien sanaca velviens nesmukums! :( Sarunaju no meitenes pirkt sominu.....skatos pec kada laika ka iznemusi araa uzrakstiju kas!? un ka?! vina atbild vis paliek speekaa bet ka ir nolemusi pardot par 5ls uzrakstiju kapec? ja ieprieks bija pa 4ls?...ir izlasijusi vestuli bet neatbild!! tagad ielikusi par 6ls!! kas par lietu ta dariit? un man biezi vien ir gadijies ka peksni uzmet cenu:@ 

18.08.2013 21:52

> Elina

Meitenei, kura taa dara, somiņai laikam ir liels pieprasījums, taapēc saprata, ka var dabūt lielaaku cenu par šo preci. :) Nesmuki jau ir taa darīt, bet taadas jau te dažas ir. :p

18.08.2013 22:45

Ai, meitenes, darbs un komunkācija ar cilvēkiem ir tāda nopietna padarīšana. Tev ir jābūt ar stipriem nerviem, lai izturētu šādu attieksmi, vēl jo vairāk, ja esi pārdevējs. Vienmēr būs kāds, kas pārdomās, atcels, neatnāks vai kā citādi paziņos par to, ka prece vairs nav tik aktuāla. Atzīšos, arī man ir gadījies tā, ka pēkšņi kaut ko vajag, atrodu, uzrakstu, ka ņemšu nemaz nepārliecinoties, vai spēšu arī samaksāt ( izteikts šopaholisms). Tad kad reāli jāpērk, tu saproti, ka tev nemaz nesanāk un tā prece tad nemaz nav aktuāla vairs, nu neko jāraksta un jāatvainojas. Labi, ja gadās saprotoša meitene, bet ja tāda, kas uzreiz forumos raksta, tad gan...

Un tas pats attiecas uz pārdevējām, kas nepasaka, ka aizrunāta kāda lieta. Gluži vienkārši tādēļ, ka ir tādas rezervētājas, kas pēc tam pazūd, un tad ir vnk bail pazaudēt to pircēju, kas ir pieteicies, lai vispār nepaliec ar to drēbi pats. Ir man bijuši gadījumi, kad vienlaicīgi uzraksta kādas pāris meitenes, ka vēlas kleitu, es tad visām atrakstu, ka pieejama, bet ar nosacījumu, ar kuru ātrāk spēšu satikties vai norēķināties caur kontu, sūtot preci caur PS. Tai tad arī atdodu.

Ehhh...mans samurgojums...Smaidīgs

18.08.2013 22:46

Man domāt, ne es viena tāda Aci miedzošs

11 - 16 no 16