pirms sūtiet savas bildes uz auguma, padomājiet!

UZMANĪBU! Airitons (tās, kuras atceras šo vārdu)tikko bija atgriezies ar segvārdu aija un meitenēm prasa nosūtīt bildes uz auguma ar kleitu/ svārku foto paceltiem uz augšu lai novērtētu oderi, pat uzvilktus krūšturus un zeķbikses... meitenes, neesiet muļķes, neuzķeraties, jo aiz profila slēpjas vīrišķis! Profilu admini dzēsuši, bet noteikti šis atgriezīsies ar citu vārdu IP adresi utt.... pirms sūtiet savas bildes padomājiet 10x!!!

Kāpēc gan otrai personai vajadzīgas jūsu bildes ar paceltiem svārciņiem, vai uzvilktu krūšturi, apakšveļu? Neizlēmīgs

41 Atbildes

Paldies par info!Smaidīgs

Labots 01.01.2015 21:04

šādas prasības tiešām šķiet dīvainas. Paldies par brīdinājumu :)

Paldies! Citreiz man liekas ka tā pārdošanas kāre ir lielāka, nekā piesardzība un apdomiba

Man ari prasija legingus(tadus caurspidigus).es lai 100x teicu,ka man vini ir pa lielu. Vis laiku ludzas,lai sutu uz auguma. Aizsutiju ka izkatas uzmauktas uz vienas kajas(nu ta,tur jau neko redzet nevareja). Vel uzprasijas aizsutiju bildi no neta,tad ari apklusa.;D 

Drausmas,kur varbut slimi cilvekiPārsteigts

Ha,arii man taa aija rakstija....ta gribeja zekubikses iegadaties,un lai butu foto,ka izskatas uz auguma,tad ari intreseja kaa izskatas kleita uz auguma,bet neuzkeros uz tadam ,,aijam",tik zel,ka lieki trauce

Es vispār netaisu un netaisīšu selfijus,bildes uz auguma u.tt.Kur nu vēl ar paceltiem svārkiem un krūšturos,tik zemu es neesmu kritusi un negrasos krist.

Bet ieteikums labs.

Ha, man tieši arī rakstija, teksts šads - ''Labi, tad uztaisi uzvilktā veidā no priekšpuses, no mugurpuses, no sāna, kleitas oderes bildi uz auguma, es domāju, kad kleita ir uzvilkta un kad kleitas virskārta ir pacelta uz augšu un ir redzama odere- cik un kāda tā ir, cik gara, nodilusi, kupla, apspīlēta, lipīga, elektrizējās...?''

Es uzreiz sapratu, ka nav kkas riktīgi un vairs neielaidos turpmaka sarakstē. Nebiju muļķe. 

Džeks labi iekārtojies,atradis vietu,kur meklēt muļķes,kuras naudas dēļ izdarīs visu.

> beatriska

Es vispār netaisu un netaisīšu selfijus,bildes uz auguma u.tt.Kur nu vēl ar paceltiem svārkiem un krūšturos,tik zemu es neesmu kritusi un negrasos krist.

Bet ieteikums labs.

++++!

1 - 10 no 41